Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 34 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 34 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 34 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 34 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 34 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 34 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 34 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 34 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 34 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 53 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 34 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 34 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 34 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 34 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 34 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 34 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 34 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 34 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 34 EmptyNed Mar 30, 2014 6:10 pm

Sathena, rado, ali nemam baš vremena. Sad se i ovdje javljam samo kad treba odgovoriti ili pomoći nekome... Ali moj dnevnik prehrane i treninga je monoton. Ja svaki dan jedem kuhano meso (piletina ili puretina 75 dkg podijelim u 3 obroka), kuhano povrće (oko 75 dkg povrća u 3 obroka), oko 200 g neke salate (rikola, matovilac, zelena salata)i 5 bjelanjaka i 1 žutanjak za doručak sa 50 g zobenih, mjericom wheya i žličicom cimeta, i 5 kuhanih bjelanjaka za večeru. I tako svaki dan. Samo to povrće mijenjam. Nekad ga skuham, nekad napravim u woku na kokosovom ulju, nekad napravim veeeliku svježu salatu od paradajza, krastavaca, rikole, zelene salate... Nekad jedem samo kuhani špinat. Jako bezokusno i monotono. Ali to su pripreme za natjecanje i tu nema puno izbora. 
A i trening mi je svaki dan isti: 70% treninga radim noge + jedna vježba za leđa, jedna za ramena, jedna za trbuh i onda kardio 20-ak min. I tako treniram 5 dana i imam 2 dana pauzu. Već sam 2 mjeseca na takvom treningu. I super izgledam, super se osjećam. Jedino sam malo gladna stalno, ali to je jer skoro pa ni ne jedem UH već mjesec dana...

Buba, znam šta misliš. Pitaš da li da radiš superseriju noge + trbuh po 10 ponavljanja pa tako 3 serije ili da prvo odradiš noge i kad završiš s nogama prijeđeš na drugu vježbu. Možeš slobodno ovo drugo, ne moraš raditi superserije niti kružni trening (kad radiš krug na 7 sprava, na svakoj napraviš seriju i pauza je tek kad završiš cijeli krug. I onda napraviš takvih 3-4 kruga, to je kružni trening, ali ne moraš ni njega sada raditi). Full body trening nije isto što i kružni trening. Ali u full body treningu se mogu raditi i superserije (ovo što si ti spomenula), samo ne moraju sve vježbe biti neke superserije, možeš ubaciti jednu takvu, kao npr. vježbu za biceps i vježbu za triceps.
Ček, mislim da imam jedan full body trening kao primjer pa možeš vidjeti jel ti to odgovara. Prilagodi ga sebi, slobodno promijeni vježbe koje ne voliš u nešto slično ili ako nemaš takve sprave u teretani, prilagodi ih spravama koje imaš:
DAN A:
1. Čučanj (squat) 4 x 15
2. Leđna ekstenzija (hiperekstenzija) 4 x 15
3. Pregib nogu na rimskoj klupi (ili viseći na šipki) 4 x 15
4. Kosi potisak s klupe, bučicama (incline bench press) 4 x 15
5. Prednji lat (lat pulldown) 4 x 15
6. Odručenje bučicama 4 x 12
7. Biceps pregib EZ šipkom (zakrivljena šipka) + francuska ekstenzija (biceps curl + french extension) 3 x 10 svaka vježba u superseriji


DAN B:
1. Mrtvo dizanje (deadlift) 4 x 8-10
2. Skokovi iz čučnja 3 x 10-15
3. Pregib trupa na kontrakosoj klupi 4 x 20
4. Koso razvlačenje s bučicama (dumbbell incline fly) 4 x 15
5. Veslanje u pretklonu 4 x 15
6. Razboj (triceps dips) 3 x 12
7. Okomito veslanje (upright rows) 4 x 12
8. Hammer pregib bučicama (hammer biceps curl) 4 x 10


DAN C:
1. Ravni potisak s klupe (bench press) 4 x 8 - 10
2. Zgibovi (chin ups) 4 x 8-10
3. Vojnički potisak bučicama (military press; press) 4 x 15
4. Kosi (bočni) pregib trupa na klupici za hiperekstenziju (oblique crunche) 4 x 15
5. Prednji iskorak (front lunges) 4 x 20 svaka noga
6. Vježba „Dobro jutro“ („Good morning“) 4 x 15
7. Podizanje na prste na spravi sjedećki + stojećki (calves) 4 x 25 + 4 x 15 u superseriji



Znači ovo je samo primjer, ovo nije program za tebe. Kao što vidiš tu ima i bencha i prsni mišići se rade, a možda to još nije za tebe... Htjela sam samo da vidiš kako to može izgledati kad radiš full body 3 puta tjedno, npr. ponedjeljak, srijeda i petak. Sama si tako nešto složi i bit će to super. Nakon ovakovg treninga ako odradiš kardio 20 min uzbrdo hodanja na traci (npr. brzina 5 km/h i nagib 5°) bit ćeš do ljeta tip top! Naravno, prehrana mora biti sređena skroz! Wink 
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Trening i ishrana - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 34 EmptyNed Mar 30, 2014 6:56 pm

Hvala puno.
Ma kad bi ja radila sve tako bilo bi savršeno.
Ali ja sam onaj tip ili radim ili ne radim nema sredine.
Ma samo kad sam krenula.
Hvala ti do neba.
Kiss
Nazad na vrh Ići dole
Vitezica
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Vitezica


Posts : 80
Join date : 29.12.2012

Trening i ishrana - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 34 EmptyNed Mar 30, 2014 10:35 pm

Misstony posle koliko vremena si pocela da vezbas?
Ja bih da pocnem da radim bar noge jer se skroz dobro osecam ali ne znam da li smem...nije mi jos ni mesec dana.
Sta mislis da li bih smela da radim cucnjeve i iskorake sa bucicama od po 10kg na ramenima?Plasim se da ne zeznem nesto.
Inace devojke, bacila sam pogled na temu i vidim da vam Misstony daje najbolje moguce savete.
Jedna od retkih koja ne preporucuje besumucno trcanje kao jedinu opciju da se telo dovede u red...svaka cast Smile
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trening i ishrana - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 34 EmptyPon Mar 31, 2014 10:04 am

Misstony, u koje doba dana je najbolje da se pije limunada (naravno nezasladjena Smile )? Negde citam ujutru na prazan stomak, negde posle dorucka. Meni je dorucak obavezan cim ustanem, ne pijem kafu i ne pusim, ali zato odmah doruckujem, i to uglavnom integralni kornfleks, ili ovsene pahuljice sa jogurtom, nekad ubacim one Nestle fitness, jer se bas brzo zasitim jednolicne ishrane. I posle dorucka popijem ceo limun iscedjen u mlaku vodu. 
I zanima me isto da li se i tebi desava da se zasitis odredjene namirnice, da ti bukvalno bude muka posle par meseci konzumiranja?
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 34 EmptyPon Mar 31, 2014 10:13 am

Vitezica, ja sam počela raditi noge nakon 3 tjedna od OP. Ali, da napomenem, ja imam poliuretanske implantate koji srastaju s tkivom i imaš sve o tome u mojoj temi... S njima se može i ranije krenuti trenirati.

Što se tiče tebe, mislim da bi mogla raditi noge ako se osjećaš tako, ali da ništa ne držiš u rukama, znači bez utega u rukama!!! Iskorake i čučnjeve možeš, ali bez utega, npr. ako ti je to lagano, onda umjesto 10 čučnjeva koliko radiš s utegom, napravi 30 bez utega. Ili ih radi na smith mašini gdje imaš šipku koju ne držiš u rukama i ne dižeš rukama nego je nasloniš na leđa. Naravno ni tu ne govorim o nekim ogromnim težinama. Sve radi radije s manj težinama na početku pa kasnije dodavaj koliko misliš da možeš. Pazi i na to da si sada mjesec dana bila neaktivna i da su ti neke "normalne" težine jako teške. Ja bih radije išla na neku opciju: više ponavljanja (20-30) s manjom težinom, nego ispod 15 ponavljanja gdje se koriste veće težine. Naravno, sama nećeš moći stavljati utege ni na smith mašinu. Ja sam jedva stavljala one od 5 kg, a one od 10 mi je muž pomagao neko vrijeme. Tek sam nakon mjesec dana od OP bacila lea i biceps u trening, a nakon 6 tjedana od OP sam počela raditi trbušne mišiće i triceps. Prsa ne radim ni dan danas i ne znam kad ći njih krenuti raditi. Imaš puno detaljnije o mom treniranju i u ovoj temi s početka ili u mojoj ličnoj temi u Iskustvima Wink

Što se tiče kardio treninga i bjesomučnog trčanja, ono što mi žene trebamo sigurno nije samo trčanje! Trening mora sadržavati i aerobne i anaerobne faze da bi vidjele neki napredak! One koje samo trče neće imati lijepe ruke i noge i izgledat će izmučeno i ispijeno, a to nije lijepo kad nemaš ženu gdje uhvatiti jer osim silikona nema više nikakvih oblina! Žena mora imati obline i gotovo!  Laughing

Coco, najbolje je limunadu popiti na prazan želudac i nakon odmah toga doručkovati. Ja pijem vitamin C u tabletama, ujutro natašte. Wink I meni se dogodi da se zasitim neke namirnice, ali ja to nekako preguram, trudim se da ne mislim o tome i pojedem. Kod mene nema izbora. Ili tako ili nikako. Ako mi baš jako dosadi okus, onda stavim par kapi arome za kolače (te arome nemaju kalorija) pa si promijenim okus bar par puta dok me ne prođe ta muka od određene namirnice... Sad već 2 godine za redom jedem zobene za doručak i nisu mi nikad toliko dosadile da sam ih zbog toga izbacila. Morala sam ih izbaciti kad nisam smjela jesti uopće UH, ali onda se tako zaželim zobenih i jedva ih čekam opet jesti! Isto mi se događa s jajima ili posnim sirom. Nekad mi dosade, ali samo promijenim način pripeme... Smile
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 34 EmptyPon Mar 31, 2014 1:45 pm

Razumem, nego ovako kad imas vremena nekad da javis kako napreduje sve, il postavi neku progress sliku Smile
Jel sam dobro razumela, znaci svaki dan treniras isto tako tako kako si objasnila, uglavnom noge pa ovo ostalo? Sto si tako puno paznje posvetila nogama a ovo samo po koju vezbu?
A sto se tice ishrane, svaka cast, ja se vise nikad ne vracam na low carb haha Smile Pa koliko je tebi jos ostalo do takmicenja kad si vec tako sasekla dosta cal?
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trening i ishrana - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 34 EmptyPon Mar 31, 2014 2:51 pm

Misstony, hvala ti na odgovoru. Pijem uglavnom 0.3l sa celim limunom, ali jednom sam popila pre dorucka, osetila sam kao da mi je zeludac prepun, bas mi je tesko bilo. Mozda bi trebalo kolicinski manje da pijem, mozda 0.2l.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 34 EmptyPon Mar 31, 2014 8:31 pm

Sathena, da, svaki dan, 5 dana za redom radim guzu i ložu i to 6-7 vježbi. Uglavnom su to vježbe u kojima ne radi kvadriceps jer je on meni dosta jak i ono malo što dobije kada radim čučanj mi je dovoljno. Isto tako gornji dio tijela. Dosta sam zadovoljna leđima i ramenima, iako bih voljela da su mi ruke jače, ali trener kaže da ne treba. Imam dosta dobru definiciju u gornjem dijelu pa ne trebam nešto forsirati. A trenutno si izgledam malo i mršavo jer ne jedem te proklete UH pa sam "prazna" nemam glikogena u sebi i mišići su mi jako tanki i mlohavi. Kad se najedem kuhanog krumpira onda sva otvrdnem i budem puno veća. To ću sutra napraviti da malo šokiram organizam. Trbuh mi je isto ok, ne moram njega nešto posebno forsirati. Imam 6 pack stalno, sada sam samo još malo maknula sala i vode i sad mi se već žile vide i preko trbuha. Ne znam jesam stavljala koju sliku trbuha, ali mogla bih staviti da vidiš o čemu pričam. Leđa su mi odlična, stalno dobivam pohvale u teretani, ali njih ne mogu sama uslikati pa nemam slike. A guza i loža, e tu uvijek ima posla. Ja radim svaki dan guzu i ložu već 2 mjeseca i vjeruj mi, nije ni približno kao gornji dio tijela... Što je najgore, tako je svakoj ženi. Ali to dvoje ne vidiš u ogledalu pa ne znaš da je to "lošije" od ostaloga i svejedno ti je. Bildaš ono što vidiš, a to je neispravno. Mislim, ima i tu napretka, ali tu salo naaaajsporije odlazi i definicija dolazi zadnja. Tako da, moram to još raditi. Vidjet ću kako mi izgleda jedan video s jednom vježbom, da se ne vidi baš lice, ali vidi se guza. Ima nje, ali nije definirana ništa... Sad
Imam još mjesec i pol do natjecanja, ali trener želi da ja već mjesec dana prije natjecanja budem u formi tako da zadnji mjesec radim samo detalje koje treba popraviti. I to mi se sviđa. Neću ja do kraja ostati na 0 carbs, naravno. Ja sam sad to izbacila zato da dođem u formu i sad ću polako vraćati UH pa ću na bini biti velika, napunjena glikogenom i sretna jer neću biti umorna i gladna. To je poanta. Wink

Coco, da, možeš s manje vode popiti, možeš i sa 1 dcl, to je svejedno. Jedino ako imaš problema sa želucem, ako si pod stresom, nemoj baš 2 mjeseca za redom tako piti limunadu natašte da ti ne bi uništilo sluznicu želuca (ta kiselina malo nagriza). Neće se to dogoditi od mjesec-dva, ali ako misliš duže tako, onda je možda bolje kupiti vitamin c u kapsulama jer to ne oštećuje sluznicu želuca kad ga piješ natašte. Zato ja pijem kapsule jer tako pijem već 2 godine. Wink
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 34 EmptyPon Mar 31, 2014 9:53 pm

Evo nekih novih slika:

Rame

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ruka

[You must be registered and logged in to see this image.]

Trbuh

[You must be registered and logged in to see this image.]

I jedan od zadnjih videa gdje radim gluteuse (guzu). Moje omiljena vježba Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Vitezica
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Vitezica


Posts : 80
Join date : 29.12.2012

Trening i ishrana - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 34 EmptyPon Mar 31, 2014 10:53 pm

Misstony ODLICNOOOOOO! Sve pohvale!!!! 

Hvala na savetima, u pravu si. Bolje da sacekam jos malo sa tegovima...mogu da radim i ovako samo vise ponavljanja. Bice vremena za vezbanje Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 34 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 34 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 53 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: