Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 36 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana I_vote_lcap89%Trening i ishrana I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana I_vote_lcap11%Trening i ishrana I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana I_vote_lcap0%Trening i ishrana I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana I_vote_lcap0%Trening i ishrana I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Trening i ishrana Empty
PočaljiNaslov: Trening i ishrana   Trening i ishrana EmptyČet Okt 10, 2013 7:51 pm

Bok!
Imam jedno pitanje. redovito vježbam na power plateu,pa me interesira koliko mora proc od operacije da ponovo počmem vježbat?
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana EmptyPet Okt 11, 2013 5:16 pm

Sewendy, ne znam bas o kojoj spravi je rec jer je nisam dosad koristila. Videla sam na google ali ne znam sta sve opfata. Ako je samo vezba noge moze i nakon mesec ipo (ja sam tad pocela sa trening) ali doktore preporucuje nakon dva. Ako je sprava koja aktivira i ruke, onda treba vise sacekati. Ja imam orbitrek i pocela sam vezbati na njega nakon 4 meseca, tako nesto, jer aktivira i ruke.
Jesi se operisala ili planiras?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Trening i ishrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana EmptyPet Okt 11, 2013 8:07 pm

Planiram se operirat za točno 19 dana.
 Power plate je vibracijska platforma, na kojoj vježbas pod opterećenjem vlastitog tijela,a i znam koristit utege. Inače radim sve,ruke,noge trup.
A šta je sa trčanjem?  Pretpostavljam da ce to morat pričekat malo duže.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana Empty
PočaljiNaslov: Trening i ishrana   Trening i ishrana EmptyPet Okt 11, 2013 9:12 pm

Ja sam prvi put trcala nesto nakon 5 meseca, ne znam tacno, ali mislim da moze i ranije. Moras da slusas svoje telo, pokusas, ako ti je sve ok produzis, ako osetis nelagodnost prestanes. Kod svako je individualno.
Nakon mesec ipo sam pocela i sa brzo hodanje na traku, ali bas brzo, bilo mi je ok, nisam se tad osudila da trcim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
brucespringsteen
Clan porodice
Clan porodice
brucespringsteen


Posts : 190
Join date : 20.09.2013

Trening i ishrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana EmptyUto Nov 26, 2013 2:49 pm

misstony ::
chantelle, pa koliko sam čitala i shvatila u vezi tih poliuretanskih, oni srastu s tkivom pa je pomicanje implantata nemoguće u bilo kojem slučaju naprezanja mišića, kapsularna kontrakcija je svedena na minimum, a ja ću svoje prsne mišiće kasnije koristiti s velikim opterećenjem u teretani, oporavak nakon operacije je brži, što znači da se brzo mogu vratiti i treninzima, a to mi je bitno jer već na proljeće imam natjecanja, itd... Zapravo najbitniji mi je ovaj dio da mogu normalno trenirati sve vježbe za prsa bez straha od komplikacija. Dr. Ostojić mi kaže da je to najsigurniji implantat za mene.
Što vi kažete? Ima netko kakvo iskustvo s "običnim" implantatima i teretanom?

Stavit ću svoju slikicu popodne jer sam trenutno na mobitelu pa ne mogu. Ali popodne ćete vidjeti. ;-)
Pozdrav Misstony. Evo ja imam poliuretanske implatante.stavljeni su 12.9.znaci prije 2 i pol mj.otprilike. vjezbam svaki dan.vodim funkcionalne treninge sto zahtjeva i upotrebu utega .doktor mi je prije operacije objasnio da bi za mene bili bolji poliuret.impl.jer srastu sa tkivom i ne "padnu " kao ovi drugi vec ostanu tako kako ih on stavi.ja sam prezadovoljna s novim grudima.vec imam osjecaj da su kao moje.nakon mjesec i pol sam pocela opet trenirat .prvo par dana s laksim utezima pa sam postepeno presla na teze.grudi su jos uvijek tvrde .one omeksaju tek nakon 6 mj.meni se cini da su vec mekse ali jos uvijek cekam ds skroz omeksaju. Ako te sto god zanima samo pitaj.mozes mi dati i svoj mail pa ti posaljem koju slicicu.btw.izgledas woooooow!
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trening i ishrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana EmptyUto Nov 26, 2013 3:10 pm

Jelmoli, nisam pusac, ali imam katastrofalno slab imunitet. Imala sam ozbiljan pad imuniteta pre 8god, zbog nekih silnih injekcija, pa ja mislim da je zbog toga problem nastao. Mislim da je mnogo bitna ishrana pre i posle operacije, mora se jesti zdrava hrana, bas zbog toga da imunitet ne bi pao. 
Ne verujem da ti je zbog cigareta, a i ne treba ti da trazis razlog, samo prati stanje, cisti redovno kako su ti rekli, trudi se da bude izolovano od brushaltera, da ne iritira, i procice. jhvghjvh
Nazad na vrh Ići dole
jelmoli
Clan porodice
Clan porodice
jelmoli


Posts : 151
Join date : 20.09.2013

Trening i ishrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana EmptyUto Nov 26, 2013 3:44 pm

CocoNoir hvala ti jos jednom. Ja i ne vodim računa oko ishrane mada bih trebala poceti, vidim ovde su sve cure u top formi i zdravo žive. Pod broj jedan trebala bih cigarete da batalim. Onda ishrana i fitnes. Samo ne znam koji fitnes smem da radim. Pre sam radila Body-pump, mada ne znam da li bih sada smela jer se radi sa tegovima. Moj doktor je rekao posle šest nedelja smes sve a vidim ovde piše kako ne smeju tegovi. Ako moze neki savet u vezi toga dobro bi mi dosao?
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trening i ishrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana EmptyUto Nov 26, 2013 3:53 pm

Jelmoli, nisi jedina, i ja sam se ulenjila katastrofa, jos ova zima sad, ne izlazi mi se iz kuce, a jos sedim zbog ucenja. I ishranu nikako da popravim, jer mnogo namirnica ne jedem, posebno povrce, izbirac sam veliki Smile 
A sto se tice vezbanja, mozda bi mogla Misstony da nam napise neki savet. Ja bih krenula na klasican fitnes, koji sam davno trenirala, kombinacija aerobnih vezbi sa spravama, ja obozavam sprave, na njima se odmorim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trening i ishrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana EmptyUto Nov 26, 2013 4:19 pm

Jelmoli, ovo je nasa slika 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana EmptyUto Nov 26, 2013 7:56 pm

CocoNoir ::
Jelmoli, nisi jedina, i ja sam se ulenjila katastrofa, jos ova zima sad, ne izlazi mi se iz kuce, a jos sedim zbog ucenja. I ishranu nikako da popravim, jer mnogo namirnica ne jedem, posebno povrce, izbirac sam veliki Smile 
A sto se tice vezbanja, mozda bi mogla Misstony da nam napise neki savet. Ja bih krenula na klasican fitnes, koji sam davno trenirala, kombinacija aerobnih vezbi sa spravama, ja obozavam sprave, na njima se odmorim Very Happy
Evo me! Naravno da svima savjetujem da vježbaju. To je uvijek korisno radi zdravlja i imuniteta, a nus pojava je obično i ljepši, privlačniji i mladolikiji izgled. Wink

Pošto ne mogu govoriti iz iskustva jer još nisam bila na operaciji, teško mi vam je davati savjete što trebate raditi, a što ne. I ne pozna vas dovoljno, ne poznam vaše navike i koliko ste do sada vježbale tako da vam moji savjeti možda neće biti od koristi. Možda već to sve znate, a moždaću biti prestručna u odgovorima pa vas samo zbunim i uplašim, hehe
Ali CocoNoir, ova kombinacija koju si navela: aerobne vježbe (kardio) + anaerobne (teretana, sprave) je idealna jer s njom ćete izgraditi mišiće, bit ćete "tvrđe", a masne naslage ćete smanjiti. Naravno, prehrana vam je tu ključna. Omjer je 70% za prehranu, 20% za teretanu (kardio + teretana) i 10% odmor!!! Spavanje i odmaranje je ključno jer ako ne spavate dovoljno u komadu u danu, budete nervozne, pod stresom i zbog toga vam se luči jedan hormon koji se zove kortizol koji zaustavlja izgradnju mišića i gubljenje masnih naslaga. Ono što još morate znati je da nekom vježbom na spravi nećete "otopiti salo" na tom dijelu tijela jer vježbanje na spravi to ne radi! Čak dapače, ako radite trbušnjake, ojačat ćete trbušne mišiće, ali nećete maknuti masne naslage i zato će vam struk biti još širi. Dobitna kombinacija za najbolje rezultate vam je upravo ta da radite i kardio trening i trening na spravama, da se držite prehrane i da spavate u komadu nekih 7 sati. To nije ni previše ni premalo, nego optimalno. Naravno, ako imate mogućnosti više odmarati i spavati, nije na odmet, ali ne valja ni pretjerivati Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 1 od 72Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 36 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: