Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 18 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 18 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 18 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 18 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 18 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 18 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 18 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 18 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 18 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 45 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 18 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 18 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 18 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 18 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 18 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 18 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 18 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 18 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 18 EmptyPet Jan 31, 2014 9:13 pm

Sathena, ja pazim na unos tih masti jer masti iz sira nisu one dobre masti koje želim unijeti. Radije unosim Omegu 3 ili maslinovo ulje ili jedem orašaste plodove.

Bubica, super ako ima neki s 0%! Eto, možda je i finiji od moje Milbone!
A slikica ti je zakoooooon!!!
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 18 EmptyPet Jan 31, 2014 9:15 pm

Ma znam, al ja sebi kad vec ukinem carbs nekad volim da dam i malo oduska za vise masti, cak i ako nisu bas najzdravije.. lakse mi da se ogranicim da pojedem malo sira koji je masniji nego npr badema ili druge nuts, tu se nemogu kontrolisati dok ne pojedem sve sto ima u kuci Razz
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 18 EmptyPet Jan 31, 2014 9:19 pm

haha! Evo ja baš sad pojela 2 šake lješnjaka uz posni sir u koji sam stavila aromu čokolade... Nisam baš bila kreativna. A sutra napokon subota i idem radit nogice u gym!!!  srekno
Nazad na vrh Ići dole
danijelica
Clan porodice
Clan porodice
danijelica


Posts : 160
Join date : 06.10.2013

Trening i ishrana - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 18 EmptySub Feb 01, 2014 6:34 pm

Sathena, Mistony hvala puno na receptima, zive bile Very Happy kad god vam se da vi javite sta ste ruckale Smile
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 18 EmptySub Feb 01, 2014 7:56 pm

Meni je danas bio prvi dan u teretani, sva sam srecna bila, uzela onaj stari jack3d preworkout (sto su ukinuli) i trenirala sam noge :DA evo sad sam tako slaba, nemogu izaci nigde veceras, bas sam prebivena, al dobro, bice bolje kad udjem malo u ritam.
Nego ne znam na kojoj drugoj temi ovo da pitam, jel neka od vas koristi metformin? Ja sam krenula pre neki dan i tako mi je lose, nemam apetita, muka mi je i stomak zeznut, ne znam kad ce proci to? Sad
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 18 EmptyNed Feb 02, 2014 12:06 am

sathena, kao da čitam svoje komentare! Ja mrzim nositi farmerke (traperice), mrzim, mrzim, mrzim. Mrzim ih i kupovati. Imala sam 5-6 komada koje sam dala sestri jer nisam stala više u njih zbog čudnog oblika pa sam si prije 2 godine išla kupit nove. Potraga je trajala točno godinu dana. Rolling Eyes  Nikako naći neke rastezljive jer ne stanem u normalne modele. Baš tako kao što si rekla: ako pašu oko noge i ako guza izgleda normalno, onda su mi široke oko struka, a ako uzmem manje, onda ne mogu prevući preko bedra, preuske su oko noge. A ako su neke rastezljive i pašu oko struka onda mi toliko stisnu guzu da izgledam kao da me netko tavom opalio po dupetu, a u nogama nemam cirkulacije. Prošle godine jedva našla jedne Lee koje imaju elastina i bile su dobre dok sam ih obukla u trgovini, ali više mi se ne sviđaju. Zapravo su mi široke oko struka pa moram nosit remen (a uzela sam veći broj da može noga stati unutra) i onda mi se naboraju sprijeda i izgleda bezveze. Dala sam 110 eura za njih. Šteta novaca. Mogla sam si za te novce s interneta naručit 10 komada pa bi valjda jedne odgovarale. Ovako nemam ni novaca ni traperica...  Sad 

Isto tako mi je pun ormar trenirki i tajica i samo njih nosim i mijenjam. Ne znam kad sam se zadnji put sredila na špicu subotom ujutro. Uvijek na kave idem u trenirci i tenisicama. Tak mi je najugodnije. Užas. Sad sam malo počela slagati ormar da vidim šta se može kombinirat s čim jer mi je dosta života u trenirci. Uopće nisam ženstvena s tom odjećom... Baš sam se mužu žalila da nemam šta obući, sve se svelo na robu za trening i trenirke i tajice,  муагага  I što je najgore, ja sam najveći kupac u zadarskom adidasu. Stalno sam tamo i samo gledam šta ima za mene novoga od odjeće za trening, šta im je došlo novo itd... Uopće ne idem u ove druge trgovine, nisam cura od šopinga. Tek sam sad krenula u neke šopinge zbog grudnjaka i to me navelo da gledam i druge stvari i da malo promijenim garderobu. Ali nema šanse da kupim traperice! To je noćna mora!!!  affraid 

Ja ne koristim metformin. Ne znam ni što je to, tj. kako djeluje???  No  A za jack3D sam čula i čitala o njemu. Čula sam da je najbolji što se tiče preworkouta i da jedini djeluje, ali nisam ga nikad pila. Pila sam neke druge preworkout proizvode od drugih proizvođača: Xpand, Superpump, V12 i sl, ali iskreno, meni je to sve bezveze. Zapravo, meni od toga samo bude mučnina na treningu. Nisam osjetila nikakvu eksplozivnu snagu da sam sad napredovala u snazi ili mišićnoj masi. Ionako sam dovoljno motivirana da odem u gym i bez nekog nabrijavanja napitcima, a ako budem malo umorna, popijem crni espresso jer je kofein ipak tu najbolji i najprirodniji. Plus, kava je i diuretik što mi dodatno odgovara. I to preporučam svima. Radije taj novac od tih preparata uložit u kvalitetne proteine (whey, jaja, sir, meso) i aminokiseline (BCAA i glutamin) jer je to ipak najbolje i dokazano jedino opravdano korištenje. I naravno vitamine, minerale i kvalitetni izvor Omega 3 masnih kiselina. Ja ne pijem niti kreatin (mislim da sam to već negdje napisala). Od njega sam imala nekog učinka, ali i dosta nepoželjnih pojava (ogromna količina vode). Pijem vitargo nakon treninga s wheyom i aminokiselinama. On mi je super. Jedino kad idem na definiciju, dodam još CLA i L-karnitin. I uvijek imam kazeina u stanu pa njega nekad popijem prije spavanja... I to je to, mislim da sam sve nabrojala.
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 18 EmptyNed Feb 02, 2014 3:48 am

Hahahaha eto onda delimo iste muke.. meni mama s vremena na vreme kaze da moram ici kupiti farmerice i bukvalno me odvuce sa sobom u grad a ja ono.. muka me vec uvati. A zato za sportsku odecu, nisam normalna.. ko sta radi ja novu odecu ubacujem u plakar, vise ne znam ni sta imam. Ali nisam lik za kupovinu pa sve narucujem sa neta haha.
Metformin ja mislim da je zapravo lek koji se koristi za tretiranje diabetesa ali moze se alternativno koristiti i za policisticne jajnike a ja to imam otkako znam za sebe.. od 13. godine valjda. i bila sam kod ginekologa nedavno joj trazila da mi prepise metformin zbog jajnika, i ona meni kao ma ne treba ti tebi, kao nemas ti simptome od toga koji inace mogu biti bas bzvz, kao mozes koristiti to posle kad budes htela da zatrudnis.. wtf, pa ne treba mi se leciti simptomi nego uzrok. I otisla sam onda kod endokrinologa i njemu rekla situaciju i onda mi je prepisao ovo. Znam da je normalno da se osecam sad ovako uzas na pocetku al citam po netu da nekome traju simptomi ti i po mesec dana pa nemogu izdrzati tolko, danima mi nije ni docega.
E jack3d moras da probas, pokusaj da nabavis tu staru verziju koja je ukinuta.. ako ne onda mozes i ovaj novi al nije tako jak. A jesi probala c4? To je isto jak bas. A dobro i ako ti ne osetis nista, neki ljudi drugacije reaguju. Neko ne oseti nista a neko poludi. Ja postanem ono.. puna energije i sve me nesto struji skroz telo, bas se ludo osecam :)Ali ok, to sto ne koristis previse suplemenata razumem i ovako su vecina gluposti samo da bacas pare. Koristim spirolinu, vitamine, omegu, bcaa, zma i to je to. A za kreatin ja sam ga koristila do pre 6 nedelja al ne znam dal cu krenuti da ga koristim odma sad, ocu malo da vidim kakva sam bez njega. Od CLA kad sam koristila nisam osetila nista. Ostale fat burnere ne volim, bas ne vidim neku razliku sa njima. A kafa je zakon naravno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 18 EmptyNed Feb 02, 2014 10:40 am

Aha, ja sam mislila da je taj metformin neki suplement  муагага 

Sad si me sjetila na ZMA i baš sam ga sinoć zaboravila popiti jer je bilo jako kasno kad sam jela, a pije se natašte...

A samo da nadodam, ostale cure, nemojte se ništa brinuti, vi ne morate ništa od ovoga piti što smo sathena i ja nabrajale. Kad netko krene u teretanu, za napredak je dovoljno to što je u svoju dnevnu rutinu ubacio trening i što je sredio prehranu! Bez svih ovih suplemenata, svaki početnik će napredovati bez problema jer za njegov organizam je šok i sama ta promjena rutine kako sam već rekla... Tek nakon par mjeseci redovnog treninga i pravilne prehrane, kada prestanete primjećivati napredak, se može ići na nekakve dodatke prehrani, kao npr. whey i aminokiseline, fat burneri i sl. i to naravno sve ovisi o vašim ambicijama...

Ali postoji jedan dodatak za koji bih rekla da je vježbačima neophodan: vitamin c. Njega bi trebalo piti bar 500 mg dnevno ili 1 g dnevno. Ili ako imate neke dobre multivitamine i minerale, svejedno. Kad vježbate, tijelo se dodatno napreže, svi sustavi su pod većim opterećenjem i potrebni su im vitamini i minerali kako bi savršeno funkcionirali i kako bi zadržali imunitet.


Sathena, htjela sam te pitati, jel znaš koja trgovina u Oslu drži sportsku odjeću Better Bodies? U Hrvatskoj nemaju svoju trgovinu niti distributere, najbliže mi je Slovenija, ali neću skoro ići u Sloveniju pa me zanima jel tebi ovo negdje blizu: FS1 SPORT AS Skippergata 21, 0154 Oslo? Ja bih uzela jednu njihovu majicu jer imam tajice i treba mi baš takva majica (a sad imam i cice pa može lijepo stajati). Na internetu košta 60 eur, pa me zanima je li u trgovini jeftinije ili je ista cijena. Ako ikad budeš prolazila tamo da pogledaš... Nije nikakva žurba, ne treba mi sutra nego kad god stigneš, kroz par mjeseci... [You must be registered and logged in to see this image.]

Evo link majice koju bih htjela:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Znači samo da mi cijenu provjeriš da vidim hoću li naručit preko interneta ili ćeš mi ti kupit i poslat ako je poštarina jeftinija... 

Inače ima tamo puno stvari koje bih ja još uzela, ali ne smijem sve odjednom, ubit će me muž. Ionako mi je pun ormar sportske odjeće, a sad sam se zagrijala za Better Bodies, haha! Predobri su mi modeli!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 18 EmptyNed Feb 02, 2014 6:21 pm

A i ovaj mi je dobar. Morala bih odlučiti koji od ta dva naručiti...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 18 EmptyNed Feb 02, 2014 9:43 pm

Ja sam taj ZMA pre pila ujutro dok me decko nije video pa mi je objasnio da ne radim to hahahaah. Mada ja od toga stvarno nisam osetila da me uspava Razz
Pa ja bih svima preporucila da koriste omegu 3, eventualno spirulinu i ako treba neki od vitamina.. A ovo ostalo si u pravu, ne treba to svakom.
A jaooo kako si znala Very Happy pa ja sam za time kao narkoman, sve moram da imam njihovo hahahaha... sad za bozic ja uzela decku 2 majce od better bodies i on meni trenerku i majcu njihovu haha.
Ja better bodies narucujem sa neta, xlife.no i gymgrossisten.no, jer ko sto sam ti rekla, lenja sam da idem u kupovinu Very Happy a inace ima i gymgrossisten butik koji mi je pored skole i onda ja ko malo dete malo malo moram tamo da odem da kupim nesto hahaha.  
Videla sam sad na google maps tu adresu, to je tu blizu mene Smile 
Pokazacu ti sad sta mi je omiljeno od better bodies, mozda i ti imas isto:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 18 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 18 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 45 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: