Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 8 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 8 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 8 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 8 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 8 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 8 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 8 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 8 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 8 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 40 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 8 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 8 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 8 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 8 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 8 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 8 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 8 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 8 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trening i ishrana - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 8 EmptyČet Jan 16, 2014 7:22 pm

Misstony, ne znam jesi postavljala ovde neki video kako je najpravilnije raditi čučnjeve. Znam da ima više načina, ali mene zanima onaj najosnovniji, samo sa težinom tela. To mi treba za pocetak. Pa daj neki predlog Smile 
I kaži mi šta da uzmem za zaštitu kolena, pošto su mi užasno slaba, posebno pri većem naporu. Možda neki steznik..
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 8 EmptyČet Jan 16, 2014 9:09 pm

Evo baš sam našla jedno dobro objašnjenje čučnja bez utega jer sve videe koje ja stavljam su nekim utezima, šipkom, bučicom, kettlebellom...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ova teta je sve dobro objasnila, jedino bih ja dodala da treba ići malo dublje od ovoga baš zbog koljena. Radi čučanj dok ti natkoljenica (bedrena kost) ne bude paralelna s podom ili čak dublje od toga ako želiš više uključiti gluteuse. Što dublje ideš, to ti se više gluteusi uključuju u izvedbu vježbe i to je bolje za tvoja koljena. Nikad nemoj raditi polučučanj.
Što se tiče nekih steznika za koljena, to mi je mrsko preporučiti jer ne znam što znači da su ti koljena slaba. Jesu slaba zbog mišića ili su slaba zbog zgloba, meniskusa, neke ozljede? Za taj dio bi trebala pitati savjet nekog trenera koji te može vidjeti i konkretnije savjetovati jer takve stvari nisu za nagađanje.

Osim ako si sigurna da je zbog slabosti mišića, onda ti nikako ne preporučam steznike nego baš suprotno. radi čučnjeve tako da ojačaš te mišiće pa te kasnije neće boliti. Ako budeš koristila steznik, on će preuzeti ulogu mišića i ti mišići oko koljena ti nikada neće ojačati jer steznik radi umjesto njih. A cilj jeda ti svi mišići oko koljena budu razvijeni tako da ti koljeno bude u balansu, tako da ga mišići okolo drže i da koljeno bude zdravo. toliko ja mogu savjetovati preko poruke. Za sve ostalo moraš pitati nekog stručnjaka koji ti je blizu (trenera ili fizijatra).

Inače te steznike koriste bilderi u teretani, ali samo kad znaju točno u kojoj vježbi i kojoj seriji ga koriste ili imaju neku ozljedu sa meniskusom, ligamentima i sl... Ja ga koristim samo kad dižem maksimalnu težinu, inače uvijek radim čučanj bez steznika tako da što više ojačam mišiće oko koljena  Wink
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trening i ishrana - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 8 EmptyČet Jan 16, 2014 9:20 pm

Super, hvala na detaljnom objasnjenju  jhvghjvh 
Za kolena sam sto posto sigurna da su slaba zato sto nisam aktivna i samim time su misici okolo slabi pa se teret prebacuje na zglobove. Znaci da ipak radim na jacanju misica. Dok se ne odlucim definitivno na teretanu, jer u mom okruzenju nema uopste nijedne sa potpunom ponudom. Ili se samo baziraju na tipa aerobik, taebo, i tamo nema mnogo sprava, ili je suprotno, rade se samo sprave, pretezno muskarci vezbaju, treneri su nezainteresovani. Ili pak su tu termini koji meni ne odgovaraju. Mislim znam ja da sve ovo mozes da svrstas u izgovore jer sam lenja, jer necu nikad naci nesto sto mi potpuno odgovara, ali bar da mogu da imam slobodu klasicnih vezbi, onda vezbi na spravama i da imam trenera uvek na raspolaganju kada mi je potreban, to bi mi bilo idealno, ali tesko je tako nesto naci.
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trening i ishrana - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 8 EmptyČet Jan 16, 2014 9:28 pm

Nasla sam i ovaj video, primecujem da je bitno da se zategnu misici kada se podignemo iz cucnja. 
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 8 EmptyČet Jan 16, 2014 9:44 pm

da, dobar je i taj video! slobodno poslušaj i jedan i drugi i iskombiniraj savjete obje cure. Dobro si skužila da kad ideš gore treba stisnuti guzu, pogotovo kad završiš pokret, dodatno je stisneš... O guzi baš moraš razmišljati da je stisneš, inače ljudi zaborave, dok o kvadricepsima ne moraš, njih uvijek koristimo kad radimo čučanj i bez razmišljanja ih zategnemo. Zato se i događaju ozljede na koljenu jer se kvadricepsi više koriste od biceps femorisa (zadnje lože) pa onda napravimo disbalans mišića oko koljena koje tada pati i najčešće nastrada s vremenom.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 8 EmptyČet Jan 16, 2014 9:50 pm

CocoNoir ::
Super, hvala na detaljnom objasnjenju  jhvghjvh 
Za kolena sam sto posto sigurna da su slaba zato sto nisam aktivna i samim time su misici okolo slabi pa se teret prebacuje na zglobove. Znaci da ipak radim na jacanju misica. Dok se ne odlucim definitivno na teretanu, jer u mom okruzenju nema uopste nijedne sa potpunom ponudom. Ili se samo baziraju na tipa aerobik, taebo, i tamo nema mnogo sprava, ili je suprotno, rade se samo sprave, pretezno muskarci vezbaju, treneri su nezainteresovani. Ili pak su tu termini koji meni ne odgovaraju. Mislim znam ja da sve ovo mozes da svrstas u izgovore jer sam lenja, jer necu nikad naci nesto sto mi potpuno odgovara, ali bar da mogu da imam slobodu klasicnih vezbi, onda vezbi na spravama i da imam trenera uvek na raspolaganju kada mi je potreban, to bi mi bilo idealno, ali tesko je tako nesto naci.
Ma nema problema. Bodyweight treninzi su isto jako dobri. Ima hrpa vježbi koje se mogu raditi kod kuće za cijelo tijelo, samo ih treba naći na youtubeu. Nisi lijena, ako nemaš uvjete kao što kažeš. Ni ja ne bi išla na aerobik, zumpu i pilates kao mi to ne paše. A ne volim ni neuredne teretane niti trenere koji neće ništa pokazati. Ja imam sreće pa imam vrhunsku teretanu s trenerima koji su tamo po cijele dane i samo čekaju da ih netko nešto pita.

I definitivno si dobro odlučila krenuti od osnovnih vježbi jer one su temelj svega. Kasnije se ubacuju izolacijske vježbe, kad malo ojačaš u ovim osnovnim vježbama.
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trening i ishrana - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 8 EmptyČet Jan 16, 2014 10:34 pm

Mogla bih samo na taebo, ali opet volim sprave. Vezbala sam pre par godina u jednoj teretani gde sam imala odlicnu instruktorku, kombinovala je vezbe za svakoga ponaosob, bas se trudila, ali ona vise ne radi. Ja sam jedva cekala da odem za neku spravu Smile Lat masina mi je bila jedna od omiljenih, a najvise sam mrzela vezbe za misice zadnje loze i za tricepse  бес
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 8 EmptyPet Jan 17, 2014 9:10 am

Evo još jedan tekst o vježbama za noge i guzu pa ako netko ima želju i uvjete može probati.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
zvjezdica333
Clan porodice
Clan porodice
zvjezdica333


Posts : 256
Join date : 22.10.2012

Trening i ishrana - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 8 EmptyPet Jan 17, 2014 9:42 am

Misstony dali prehrana bas dosta utjece na razvoj misica i dal se bas moram drzat striktnih namirnica da bi razvila misicnu masu?
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 8 EmptyPet Jan 17, 2014 9:53 am

Mene zanima kako da stopim ono sto se natalozilo na stomaka u toku praznike? Very Happy
Dali trcanje i trbusnjake mogu da pomognu?
Trenutno ne idem u teretanu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 8 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 40 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: