Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 7 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 7 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 7 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 7 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 7 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 7 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 7 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 7 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 7 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 39 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 7 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 7 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 7 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 7 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 7 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 7 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 7 EmptyPon Dec 09, 2013 11:40 am

Mikica m ja ti za računanje prehrane koristim 2 stranice koje mi trebaju: [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.]

Ali to su stranice u koje unosiš svoje podatke i računaš koliko čega trebaš jesti. Prije toga moraš poznavati koje namirnice možeš jesti i kada i koliko puta u danu da bi mogla to koristiti. Jesi na to mislila?

Chantelle, ja ne mislim da je genetika toliko bitna. Mislim da svaka cura može imati guzu kakvu želi jer sam vidjela takvih transformacija kakve se ne događaju svaki dan! Bitno je imati jasan cilj i biti predan tome! Čak se i celulit za kojeg svi govore da je nasljedan može riješiti treningom i prehranom. Postoje i kremice koje će tu još dati točku na i, ali trening i balansirana prehrana na prvom mjestu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice
Mikica m


Posts : 227
Join date : 18.10.2013
Age : 40
Location : Hrvatska

Trening i ishrana - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 7 EmptyPon Dec 09, 2013 1:50 pm

Misstony moja prehrana se bazira na jajima, posnom iz lidla, ribi, povrću, piletini, žitaricama... Nešto voća... Sad ne znam dali si na to mislila il nešto drugo...
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 7 EmptyPon Dec 09, 2013 3:53 pm

Da, da, to! E ako znaš koje namirnice koristiš, sad još si još samo izračunaj preko ovih linkova koje sam ti stavila koliko ti treba kalorija u danu (prvi link) i preko drugog se registriraš i tamo imaš u bazi podataka sve te namirnice koje si navela (i ja to sve jedem kao i ti) i onda si složiš koliko obroka ćeš u danu imati i šta ćeš u kojem obroku jesti. I to je to. Npr. ja imam 5 obroka dnevno plus shake poslije treninga i to sam si sve tamo izračunala za jedan dan koliko čega jedem, samo što ne jedem svaki dan piletinu i rižu nego zamijenim piletinu puretinom ili ribom ili tunom ili junetinom (imaju skoro isti broj proteina i kalorija na 100 g), a rižu zamijenim kuhanim krumpirom ili integralnom tjesteninom ili intergalnim pecivom, integralnim tortiljama, rižinim rezancima, mlincima, njokima i sl., ali to onda moram preračunati jer riža i sve ovo ostalo nemaju jednak broj ugljića na 100 g mase. Nije teško. Na svemu ti uvijek piše koliko čega ima, osim na krumpiru, ali to računaj oko 20 g Ugljića na 100 g ukupne mase (to je svjež krumpir i ja ga jedem samo kuhanog). Povrće na tom drugom linku zbrajaju u ukupne kalorije (imaju svega par kalorija, uglavnom su tu vlakna), ali ja ih u svom osobnu proračunu ne ubrajam... Ali voće moraš obavezno brojati zbog fruktoze koje imaju u sebi. Kao i dobre masnoće koje unosiš jer masnoće su jako kalorične i jako brzo se nakupi kalorija iz masnoća (maslinovo, bademi, lješnjaci, orasi, laneno ulje, kokosovo i sl..)
Nazad na vrh Ići dole
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice
Mikica m


Posts : 227
Join date : 18.10.2013
Age : 40
Location : Hrvatska

Trening i ishrana - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 7 EmptyPon Dec 09, 2013 5:17 pm

E super znaci moram sjesti i na računanje...
Taki je! I ha jedem rižu, integralni tjesteninu, bademe...
I naravno ujutro i navečer poslije treninga shake... Počela sam piti pa stala sad nakon operacije da pijem magnezij
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 7 EmptyPon Dec 09, 2013 7:10 pm

Nisam sigurna jel tvoja rečenica zadnja pitanje ili samo konstatacija, što se tiče magnezija, da ako puno treniraš, pij magnezij. Njega uvijek treba sposrtašima kao i drugih vitamina i to u većim količinama nego ljudi koji ne treniraju. Inače su potrebe sportaša za vitaminima povećane nego što su preporučene doze koje pišu na kapsulama, tabletama i šumećima. Ja se nikad ne držim toga što piše na kutiji nego sam pročitala u literaturi kolike su potrebe sportaša za vitaminima i mineralima pa pijem: 1 g vitamina C dnevno, 2,5 g EPA+DHA (Omega 3 iz ribljeg ulja u kapsulama), minimalno 400 mg Magnezija iz kapsula, 30 g cinka i neke multivitamin za žene. Uglavnom šumeće tablete imaju premalo kvalitetnih sastojaka i nisu dovoljno čiste (odnosno uneseš i drugih tvari u organizam od aspatama, šećera i sl...) i da bi dobila zadovoljavajuću količinu dnevno u organizmu trebala bi popiti bar 5 šumećih dnevno što nema smisla. Tako ja pijem magnezij iz jedog proizvoda koji se zove ZMA (cink, magnezij i vitamini b6) i pijem ga pred spavanje jer je dobar za piti pred spavanje, pospješuje san i odmor.
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 7 EmptyUto Dec 10, 2013 8:28 am

misstony u pravu si, nije toliko genetika bitna. To se mi samo vadimo na genetiku haha...Ali mislim na neke koje već imaju prirodno guzu tako podignutu i ispučenu.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 7 EmptyUto Dec 10, 2013 7:03 pm

Ok, sad kad i ja razmislim u tom smislu jesmo malo genetski predodređene, ali sad ću te razveseliti: te žene koje imaju veću i ispupčenu guzu (a uzak struk), nemaju mišiće na toj guzi nego genetski brže i lakše skupljaju salo na guzi i bedrima (a sporije ili uopće ne na struku). Znači u tome je njihovo genetsko naslijeđe. Njihova guza je veća i ispupčena i zato izgleda podignuta ( a i zbog užeg struka) samo zbog tog sala. Ono što je njihov nedostatak je taj što se salo sa guze sporije skida. Postoji drugi tip žena koje genetski lakše skupljaju salo na trbuhu i bokovima (ja sam taj tip), a imaju manju guzu i tanje noge. Npr. ja uopće nemam celulita, nemam jako masne noge, ali šlauf oko struka mi se napravi čim malo više jedem. Moje debljanje prvo kreće u struku kojeg na kraju nemam. Tu najviše dobivam. Onda bokovi, onda noge i guza... Nedostatak tog tipa žena je što to ružnije izgleda nego kad je guza veća i "masnija" jer je tamo poželjno imati malo više sala, dok na struku salo uopće ne izgleda lijepo. Pozitivna strana ovog tipa žena je što se salo sa struka skida puno lakše nego sa guze i već za 2-3 mjeseca pravilne prehrane i treninga možemo imati uzak struk, dok će žene sa većom guzom i bedrima trebati bar godinu dana da to salo potroše i da se riješe celulita. Celulitu su sklonije baš te žene s većom guzom i bedrima. Tako da jedino u tom smislu mogu reći da genetika utječe. Wink
Čak ako razmisliš, i sjetiš se žena s kojima se družiš, vidjet ćeš da ih možeš podijeliti u te dvije skupine Smile
Nazad na vrh Ići dole
Bubica
Elitni clan
Elitni clan
Bubica


Posts : 306
Join date : 07.11.2012
Age : 30
Location : ♥ NS ♥

Trening i ishrana - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 7 EmptyUto Dec 10, 2013 8:46 pm

Misstony evo ja sad gledam tu tvoju podelu i ne mogu da skontam koji sam tip  Surprised  Na stomaku imam malo sala, imam oblu i ''istrcenu'' guzu, a mrsava sam, je l' to onda meni na guzi salo? Misici ne verujem da su jer jaaako dugo nisam nista trenirala, osim sto svaki dan setam bar 2-3 sata Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice
Mikica m


Posts : 227
Join date : 18.10.2013
Age : 40
Location : Hrvatska

Trening i ishrana - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 7 EmptyUto Dec 10, 2013 9:50 pm

Ja sam isto tip ko i misstony! Bas je tako kao sto je opisala
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 7 EmptyUto Dec 10, 2013 10:22 pm

Bubica, pa ne znam. Moraš procijenit sama jesi tip koji ima veću guzu i uzak struk (i kad se debljaš, doboivaš salo samo na guzi i bedrima) ili misliš da brzo skupljaš salo u struku, a da ništa ne ide u guzu i noge.

Znači, ja mogu skupit salo na struku za mjesec dana ako jedem junk food i ne treniram. Skroz "izgubim" struk, budem ravna, nema oblina, sve se izravna, budem ko dečkić.

Dok cure koje imaju veću guzu i bedra u pravilu imaju obline cijelo vrijeme samo ta guza nije guza, nego guzičetina! hehe...

Kad bih mogla birati, ja bih radije bila tip cure sa guzičetinom i uskim strukom, nego obrnuto. Ali što je tu je. Zato treniram da raspodijelim tu masu na sebi i da izgradim guzu mišićima, a salo na struku držim pod kontrolom da se ne nagomila... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 7 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 39 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: