Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 21 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 21 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 21 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 21 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 21 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 21 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 21 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 21 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 21 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 46 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 21 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 21 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 21 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 21 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 21 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 21 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 21 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 21 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 21 EmptyUto Feb 04, 2014 8:59 pm

Supergirl, da taj Megle se zove Svježi sir, a zapravo je posni! To bi trebalo biti to!  Wink  Jedan od mojih prijatelja jede samo taj od Meglea jer mu je najfiniji... 

Mikica m, i meni je Milbona najbolja i zbog cijene, ali i zbog okusa! A od nje se stvarno može sve raditi, od umaka, jela, kolača, torte, sladoleda. Baš je neke kremaste teksture i drago mi je da takav proizvod postoji...  Н
Nazad na vrh Ići dole
nevanevicica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
nevanevicica


Posts : 12
Join date : 28.11.2013

Trening i ishrana - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 21 EmptyUto Feb 04, 2014 9:05 pm

koliko bi otprilike trebalo vježbati tjedno pa da se vidi neki rezultat u učvrščenju tijela? npr. ako počnem trenirati 2x tj. po sat vremena ne vjerujem da ću išta postići ili ipak... ne bih neke mišiće nego samo da se učvrsti ovo što je (da bedra i guza nisu mekani i opušten i da se trbuh smanji Laughing i)
Nazad na vrh Ići dole
Bubica
Elitni clan
Elitni clan
Bubica


Posts : 306
Join date : 07.11.2012
Age : 31
Location : ♥ NS ♥

Trening i ishrana - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 21 EmptyUto Feb 04, 2014 9:39 pm

Misstony imam pitanje u vezi jaja  Laughing 
Svuda vidjam da oni koji paze na ishranu ne jedu bas zumanca, a cini mi se da sam i u jednom tvom postu procitala da jedes npr. jedno celo jaje i dva belanca, pa me zanima, je l' onda ta zumanca bacas ili ih iskoristis nekako? Ja bas volim da jedem kuvana jaja, pogotovo zumanca, pa me zanima da li steti ako jedem cela jaja po 2-3 komada dnevno? Posto mi mama stalno govori da ne valja da jedem jaja svaki dan  Rolling Eyes  Inace sam pocela da pazim na ishranu iako nisam uopste sklona gojenju, pa mi nije to motiv, ali zelim zdravije da se hranim, da izbacim brzu hranu maksimalno, bilo bi super da uspem potpuno Smile I decka sam uvukla u to  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 21 EmptySre Feb 05, 2014 1:15 am

Misstony jel verujes da danas nisam mogla da nadjem ni taj meggle sir Smile
Odem ja kod frizidere sa sir i zaglavim tamo pola sata, citam sta pise, i sve je iznad 20g masnoca, na kraj sam ovaj, ne znam jel neko probao, meni je ok, ocekuvala sam nesto bez ukus Very Happy)
Svezi sir
Samo kupujem zdrave namirnice i obavezno uzmem bar jedno nesto sto znam da ne treba, ne znam sta je to samnom, ali polako prestace i to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 21 EmptySre Feb 05, 2014 2:39 pm

Bubica jedi jaja nece ti nista biti od 2-3 komada dnevno, nije istina za holesterol da je lose osim ako vec imas zdravstvenih problema.. nemoj sad ni da preteras, ako znas kolko unosis cal i masti od zumanca dnevno onda nema problema Smile
Nazad na vrh Ići dole
danijelica
Clan porodice
Clan porodice
danijelica


Posts : 160
Join date : 06.10.2013

Trening i ishrana - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 21 EmptySre Feb 05, 2014 8:08 pm

Ja sam pravila taj ferrero, ajmee grozan je pregorak i kiseo uf Sad
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 21 EmptySre Feb 05, 2014 9:02 pm

danijelica, sve je stvar navike. ako nisi nikada jela nešto što nema šećera u sebi, onda je okus ovog ferrera sigurno drugačiji. Svi smo mi navikli na šećer i brašno i teško se odvići toga okusa. Ja šećer ni nemam u stanu. Kad mi netko dođe na kavu dobije natren, med ili steviju na biranje. Nikome to ne paše, jer nisu navikli.  Neutral  A možda nisi stavila dovoljno natrena ili stevije za svoj ukus? Meni je ono što sam napisala dosta, a više volim okus natrena nego stevije pa češće koristim natren.

bubica, što se tiče jaja, ja bacam žumanjke (zapravo, više ne bacam jer imam drugo rješenje koje ću napisati na kraju ovog odgovora). Jedem dnevno 5 bjelanjaka i jedan žumanjak (4 bacim). Moj moto je: bolje ono što ne valja da završi u smeću nego u mom želudcu jer ja nisam kanta za smeće i ne želim se u to pretvoriti. 
Ima puno teorija koliko žumanjci valjaju, neki će reći da je to prirodna hrana i mora valjati, ali ipak, ne svaki dan pojesti 3 cijela jaja i tako jesti nekoliko mjeseci. To je previše kolesterola. Ako ćeš pojesti 2 puta tjedno po 3 jaja u danu, onda da. Ja jedem svaki dan doručak s bjelanjcima i moram pojesti 5 bjelanjaka, zamisli da jedem i toliko žumanjaka! To bi bilo 35 žumanjaka tjedno! Frend koji mi je upravo na doktoratu na Kineziološkom fakultetu (DIF), kaže da žumanjci nisu dobri, da mogu uzrokovati puno bolesti, ne samo povišeni kolesterol, nego još brojne komplikacije s krvnim žilama jer u njemu ima previše nekih minerala koji bi se taložili u krvnim žilama i tako one više ne bi bile elastične. Njegovo je mišljenje da treba pojesti 2 žumanjka tjedno (a ja jedem 7 komada tjedno). Pa eto, kako ti želiš. Što se tiče bacanja, nemoj da ti bude žao, kažem bolje u smeću nego u tebi jer nije zdravo, a ako ti je žao što je više od pola planete gladno, a mi bacano hranu, onda kupi tekuće bjelanjke. Kod nas to ima za kupiti u Metrou, 3 litre po 45 kn (nekih 6 eura) i domaća su proizvodnja. Pa staviš 50 g bjelanjaka i jedno jaje i nisi ništa bacila, a nisi unijela ni previše loših makro i mikro nutrijenata. Ja ih koristim i ništa ne bacam.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 21 EmptySre Feb 05, 2014 9:15 pm

Supergirl, hm, gledam taj sir što si stavila i nije mi čak ni problem ta masnoća koliko ima (a ima dosta, ali ajde), nego kako malo proteina ima! Kad bi pojela pola te čaše od 400 g ti uneseš ni 5 g proteina što je malo... Npr. milbona koju ja jedem ima preko 12 g proteina na 100 g i kad pojedem 200 g ja unesem 25 g proteina! A inače jedem 250 g posnog po obroku pa zapravo unesem 30 g proteina. Kad već ne možeš naći sir s malo masti, probaj naći neki s puno proteina! Ako ćeš vježbati, trebaju ti proteini... E a imam još jednu ideju! Ako znaš nekog trenera u teretani ili nekoga tko se u tvojoj blizini bavi nekim sportom (a da nije badminton ili šah,  муагага ), najbolje bodibildera, pitaj ga za posni sir! Možda oni to koriste i možda ga ima za kupiti u nekoj od trgovina koje su kod tebe, ali ti ne ideš u te trgovine. Npr. ja nisam imala pojma za milbonu do prije 2 godine jer nikad nisam kupovala u Lidlu, ali od kako sam saznala za nju, idem u Lidl samo po nju! 

Nevanevicica, nažlost, sa 2 treninga tjedno nećeš ništa postići, ni da treniraš 2 godine. To je premalo izazova za tvoje mišiće. 3 puta tjedno bi bilo minimalno. I to ako želiš raditi samo noge i trbuh, moj prijedlog je da radiš kružni trening u teretani. To znači da ćeš 3 puta tjedno raditi istu grupu mišića (noge i trbuh) i tada možeš dobiti rezultate već ovo ljeto. A masne naslage se skidaju u kuhinji (pravilnom prehranom) i low intensity kardio treninzima (brzo hodanje 45 min, ili 20 min ako ćeš prije toga napraviti kružni trening, lagani jogging, steper, sobni bicikl, orbitrek ili nekakav HIIT, ali HIIT ne preporučujem početnicima). Uz to sve, uvijek možeš ubaciti rolanje, vožnju biciklom ili nekakvu šetnju gradom... Ako te zanima što je kružni trening, upiđi u google  Wink  ili kad dođeš u neku teretanu, pitaj tamo trenere koji rade da ti objasne kružni trening i da ti pokažu vježbe za dijelove tijela koji te zanimaju  Smile
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 21 EmptySre Feb 05, 2014 9:21 pm

AHAHAHhaaha misstony meni kad neko dodje kuci i treba da mu napravim caj il kafu, a odma mi napominju unapred da nestavljam zasladjivac nego secer.. a ja samo da, da naravno, uvek im uturim zasladjivac niko ne primeti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bubica
Elitni clan
Elitni clan
Bubica


Posts : 306
Join date : 07.11.2012
Age : 31
Location : ♥ NS ♥

Trening i ishrana - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 21 EmptySre Feb 05, 2014 10:22 pm

Misstony hvala na tako detaljnom odgovoru Very Happy Meni mama stalno govori da ne valja toliko jesti jaja, ja je pitam sto, ona kaze da ne zna, ali zna da ne valja, sad mi je mnogo jasnije kad si mi sve lepo objasnila Smile
Ja jedem npr. po 2 kuvana jaja dnevno, znaci da je to nedeljno 7 puta vise zumanaca nego sto je preporuceno, bas mi ne zvuci malo  affraid
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 21 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 21 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 46 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: