Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 22 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 22 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 22 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 22 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 22 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 22 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 22 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 22 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 22 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 47 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 22 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 22 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 22 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 22 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 22 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 22 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 22 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 22 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
nevanevicica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
nevanevicica


Posts : 12
Join date : 28.11.2013

Trening i ishrana - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 22 EmptySre Feb 05, 2014 10:23 pm

misstony hvala ti puno na savjetu. ne muče me toliko masne naslage (mada ih ima nešto oko stomaka) nego baš ta opuštenost tijela. ne mislim niti mogu biti kao ti, ali da se mrvicu formira ne bi bilo loše Very Happy . morat ću nekako naći 3 sata tjedno za to...(hm, kad stavim cice, uštedit ću na vremenu koje sam dosad trošila na isprobavanje iole prikladnih grudnjaka i druge odjeće tako da ću možda i stići Suspect  Laughing )
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 22 EmptySre Feb 05, 2014 10:50 pm

Misstony mlecna mast pise da ima 2%, proteine 12,23g na 100 grama sir.
Ja sam kupila u kesu od 500grama, na link koji sam postavila mozes da vidis sliku, a evo slikala sam sta pise Smile
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Inace meni se jako svidja, jedem ga sam integralni hleb Smile
Jos nisam pocela aktivno sportovanje, ovaj period mi je prenaporan sa posao i obaveze, cim se oslobodim pocinjem sa trcanje, za sad samo kod kuce radim trbusnjake i cucnjeve, kad imam vise vremena i celi video Renata Sopek Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trening i ishrana - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 22 EmptyČet Feb 06, 2014 10:39 am

Misstony, ovo je poruka od tebe za sve ostale  lol! 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 22 EmptyČet Feb 06, 2014 1:03 pm

Supergirl, aha! Onda je u redu! Na onom linku koji si stavila piše da ima 2,23 g proteina na 100 g i 4 g masti na 100 g. Ovo što si ti uzela je onda dobar sir! Možeš onda njega koristiti! 2% nije puno, to je kao mlijeko, što je ok. Pravi sirevi imaju puno puno više, kao što sam rekla do 40%...  Wink 

Coco Noir, ha, da, tako nekako! Teško zumba i pilates mogu napraviti mišiće... Oni su dobri kad žena treba malo izaći iz kuće pa da ne visi u kafiću, onda ode na zumbu... Malo se druži, malo skače, upozna nove ljude, a možda i izgubi koju kg masnih naslaga, ali to sve ovisi šta jede poslije kad dođe kući. Jer žene često misle, ako su bile na zumbi da poslije mogu pojesti kolač ili snikers ili čips jer su to "potrošile" na treningu... Iskreno, na takvom treningu su potrošile od 200-300 kCal, a jedna čokoladica ili kolač mogu imati i 500 kCal, tako da na kraju unesu više nego što su potrošile  Neutral
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 22 EmptyPet Feb 07, 2014 8:40 pm

Evo da podelim jedan recept za cheesecake muffins, videla sam na youtube recept pa sam pokusala napraviti neku verziju toga danas :)Ispalo je dobro,jedino ovaj muffin form il kako se vec kaze je bio previse slab pa su se rasirili nekako u stranu, ne izgleda tako lepo, ali u svakom slucaju su super ukusni Smile
Ovako ide recept:
2 jaja
340 gr krem sira (koristila sam philadelphia sa 12% masti, moze i sa manje, ja volim masniji)
150gr Grcki jogurt od borovnica (ili bilo koji drugi sa vise proteina, bez secera)
2 scoops proteina od vanile 
mala kasika vanila ekstrakta (to nema cal)
zasladjivac, ja sam koristila sukrin 50gr, ne volim da je preslatko al moze i vise 
50gr dzem od borovnica bez secera
100gr zaledjene borovnice (moze i sveze) gore rasporediti
Sveukupno recept daje 15 muffina (1113cal, 42UH, 56masti(moze i manje ako se koristi nemasni sir), 102 prot
A po jedan muffin dodje oko 74 cal, 2.8 UH, 3.7 masti, 6.8 prot
Ide u rernu na 175C, 20-30 minuta Smile Lepsi su kad se ostave malo da se ohlade barem pola sata u frizider
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 22 EmptyNed Feb 09, 2014 1:19 pm

Sathena, hvala na receptu! Ja imam baš protvan za muffine (s rupama) u koji se stave te papirnate košarice i onda oni ostanu okruglog oblika. Vjerojatno su ti se zato malo deformirali. ALi oblik je ionako nebitan. Bitno je da je to ukusno i da paše u našu prehranu... Smile
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 22 EmptySre Feb 12, 2014 8:33 pm

I drage moje! kako ide treniranje? Je li koja počela trenirati? Jeste mijenjale prehranu? Koja je počela svoj make over pa da odbrojavamo dane do ljeta skupa?

Ja sam počela raditi s novim trenerom, ali preko maila, mobitela, facebooka jer ne živi u mom gradu. Samo 2 puta mjesečno ćemo se viđati na jednom treningu. Počela sam s rigiroznom prehranom jer natjecanje je za 3 mjeseca, nema više čekanja. Moram priznat, guza mi je narasla 3 cm u obujmu, kao i bedra što mi je bio cilj! Struk je ostao isti. Sad pojačavam trening slabih točaka i onda ide definicija! Nadam se već 01.05. natjecateljskoj formi! Jedva čekam! Cijeli 5. mjesec je pun natjecanja, a ako bude koje i u Srbiji, dolazim! Wink
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 22 EmptySre Feb 12, 2014 9:11 pm

Ja sam se danas opremila s nove trenerke i patike, povecavam motivaciju Smile
Sutra imam obaveze, preko sutra idem da trcim.
Ali ja ne mogu sporo trcanje to me umara, planiram da trcim 500 m sprint, 200 brzo hodanje i sve tako...
U prvo vreme nadam se da cu uspeti trcanje 2km, pa da povecavam svaki dan...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 22 EmptySre Feb 12, 2014 9:47 pm

Ja sam bila bolestna 10 dana nisam smjela iči u teretanu...i danas konačnooo, jedva sam čekala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
danijelica
Clan porodice
Clan porodice
danijelica


Posts : 160
Join date : 06.10.2013

Trening i ishrana - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 22 EmptySre Feb 12, 2014 10:17 pm

Evo ja vec dva tjedna ujutru prije dorucka brzo hodam na traci 45 min, 5-6 puta u tjednu i to na taste a popodne radim na spravama, 2 puta tjedno noge, jednom ledja jednom ruke, trbusnjake kad se sjetim Smile 
Ishrana mi je naaajtezi dio ali polako unosim izmjene, pa samo malo stomaka da skinem, malo jos da nabijem noge i guzu i bice ok Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 22 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 22 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 47 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: