Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 20 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 20 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 20 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 20 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 20 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 20 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 20 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 20 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 20 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 46 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 20 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 20 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 20 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 20 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 20 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 20 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 20 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 20 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 20 EmptyPon Feb 03, 2014 9:30 pm

Misstony, sad sam se razguglala i nasla Svezi sir, jel to posni sir?
Koja je razlika kalorije i masti od obicni do posni sir?
Isto, integralne testenine i crni hleb, kolko cesto to treba da se konzumira?
Sorry na 1000 pitanja Very Happy :*
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 20 EmptyPon Feb 03, 2014 10:10 pm

Supergirl meni se isto najvise svidja ta u sredini. Jos uvijek je zenstvena. Prva mi je nekako mrsava, a grudi su joj uzas. Zadnja previse nabildana, ruke kao muske. 
Bikinice su najljepse, zensvene..meni drugo ne izgleda lijepo ali svako ima svoj ukus.
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trening i ishrana - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 20 EmptyPon Feb 03, 2014 10:20 pm

Dovesce nas Misstony u red, kad pocnemo sve da vezbamo, motivisane njenim slikama.  srekno  Н 
Misstony, bas mi je drago sto odvajas vreme za pisanje ovde, a jos vise ti se divim kad vidim koliko si predana tome sto radis, kakav karakter imas. Za to stvarno treba odvojiti dosta vremena i napraviti dosta odricanja. Svaka ti cast  aleluja  aleluja  aleluja
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 20 EmptyPon Feb 03, 2014 10:24 pm

Meni neke bikini devojke su nekako previse mekane, ja volim da se vidi definicija lepo na devojci. I ja mislim da bi skoro iz bikini ti trebala da predjes negde drugde, vec si ti dovoljno misicava a ne verujem da sudije bas vole to u bikini. Mada ne znam kako je to kod tebe u Hrv ali ovde je tako.  Dobre su sve devojke sto si postavila slike ali ova zadnja je na steroidima, vidi joj se po ramenima. A znas kako mene nervira ovde stvarno svi koriste steroide, u bb division znaci veruj mi 98% likova.. ko ne koristi nemoze dalje ni da ide. Eto cak i neke devojke koje se takmice u bikini koriste anavar, to sam pre napomenula. Ove ostale winstrol itd,neko se trudi ko budala da bi se takmicio sa nekim ko je ulozio duplo manje truda a izgleda isto ili cak i bolje. Stvarno je bzvz.
Nego ti meni kako sad izgledas je stvarno idealno, mogu da zamislim kako ces tek biti za koju godinu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice
Mikica m


Posts : 227
Join date : 18.10.2013
Age : 40
Location : Hrvatska

Trening i ishrana - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 20 EmptyUto Feb 04, 2014 8:20 am

Ova prva zenska meni ima dobro tijelo al grudi su joj koma... 
Druga zenska mi je odlicna... Fantasticno izgleda, al ona je meni lijepa i u licu... I nekako mi je sexy dosta
Treća mi već polako s tim mišićima ulazi u kategoriju muskarca 
  Razz
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trening i ishrana - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 20 EmptyUto Feb 04, 2014 9:25 am

SupetGirl, mislim da je svezi sir onaj mladi, mekani sir. Znam da ga ima na mlecnim pijacama, a od ovih industrijskih ne znam koji je takav. 
Citala sam da je onaj sir Ella dobar. Sad ti moras videti sta imas u svojim trgovinama, ne prodaju sve svuda isti.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 20 EmptyUto Feb 04, 2014 9:59 am

Supergirl, da, već sam pisala negdje o Anni Virmajoki i imaš istu tu sliku na mojoj temi negdje na početku kad sam govorila kakve bih ja cice htjela da budu... Pa ste sve rekle da Anna ima najbolje  муагага  Eto, opet smo se slučajno vratili na Annu!

Svježi kravlji sir nije isto što i posni jer svježi ima i do 40% masnoća... Te masnoće nisu preporučljive za svakodnevno konzumiranje jer to nisu dobre masnoće. Možeš jednom tjedno pojesti 250 g tog sira, ali ja posni sir jedem svaki dan i ne bi mi bilo dobro da svaki dan pojedem toliko masnoća iz sira. Razlika je u tome što 1 g masnoća ima 9 kalorija i ako ti pojedeš 250 g sira sa 20% masnoća to ti je 450 kalorija iz masnoća što je puno.

Što se tiče posnog sira, kod nas ima više marki, ovisno kakav ti okus paše: imamo ovu Milbonu koju proizvodi Njemačka (a ja jedem samo tu jer mi je najfinija) i nju kupim u Lidlu. Ne znam kakve vi supermarkete imate... scratch 
Osim nje, imamo Dukat Posni sir, Megle Posni sir, i onda svaki supermarket ima neke svoje marke pa tako u Konzumu ima Kplus Posni sir (a po okusu je isti kao i Dukatov samo je jeftiniji skoro pola eura), pa ima neki Standard Posni sir. U Intersparu imaju svoju marku Spar posni sir i tako. A često se prodaju i u rinfuzi, tamo gdje u supermarketu kupuješ narezane salame, kobasice i sireve, tamo imaju i svježeg i posnog sira pa ti teta izvaže u posudicu koliko ti treba... Bar kod nas u supermarketima tako imaju. U Kauflandu tako prodaju Dukatov posni sir.  

I meni je ona treća slika malo izgleda čudno, ruke joj nikako nisu više ženstvene jer su dosta jake u odnosu na tijelo, nije simetrično i odmah izgleda muškasto... Žalosno je što tako puno cura krene sa steroidima i sl. supstancama, a stvarno se sve može napraviti dobrim treningom i prehranom. Evo i ja od danas imam trenera, natjecatelja koji se natječe već 10 godina, jer ne znam sve, premalo sam u tome i ima još toliko toga što moram naučiti... On će me voditi kroz pripreme za natjecanje, a plan jer da izađem i na europsko koje će biti sredinom svibnja!  Н  A nakon toga je i državno, krajem svibnja. I dalje ćemo vidjeti što će biti na redu. Kod mene je imperativ da sve bude prirodno, nikakva kemija. Samo suplementi koji se kupe u bilo kojoj sportskoj trgovini...

A želja mi je otići i na sajam FIBO 2014 u Cologne-i u Njemačkoj, samo što vjerojatno neću moći to financirat... Sad
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 20 EmptyUto Feb 04, 2014 10:08 am

Supergirl, zaboravila sam napisati u vezi integralne tjestenine i kruha. To možeš konzumirati svaki dan. Naravno, uvijek je bolje konzumirati integralno, nego bijelo brašno jer integralno se bolje probavlja, ima niži GI, što znači da ne podiže inzulin u krvi zbog čega se u konačnici manje sala stvara, ima vlakna koja pomažu metabolizmu itd... Svaki dan uz 2-3 obroka možeš konzumirati takve proizvode (ako npr jedeš 5 puta dnevno), ali ne pretjerivati. Ja ti sad ne mogu reći koliko bi za tebe bilo dobro, a to ti ne bi ni značilo ništa i morala bi svaki obrok vagati itd... Bolje ti je jesti 5 puta dnevno manje obroke, nego 2 -3 puta velike  Wink 

Ja bih još ovdje dodala i integralnu rižu i ječam, oni su odlični ugljikohidrati koji zasite, imaju vlakna i ne podižu GI.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 20 EmptyUto Feb 04, 2014 4:17 pm

Coco citala sam za taj Ella sir, ali to ima u Srbiji, kad nas nazalost ne, kod nas sve sa turbo masti Smile))
Misstony od one prodavnice koje ima u Srbiji i kod nas, mislim da iste supermarkete su Vero, carrefour mislim da ima u Srbiji,...
Vidjela sam na netu neki Meggle svezi sir koji sam sinoc videla u marketu ali nisam znala da je to - to, pa sad cu to da kupim, sinoc sam  kupila Feta Very Happy
Sta se tice hleba, ranije (kad sam imala 48kg) sam mogla da pojedem i celi hleb sama, jer mi je misija bila da kacim kg Very Happy
Inace, ovako sad kad jedem crni hleb pojedem 3-4 kriske za rucek, retko kasnije. Kupila sam sinoc organski djem bez secera, kupila sam Stevia umesto secer za kafu, musle,... Ne znam sta jos mi treba i da napravim sebi neki rezim zdrave ishrane. Mada malo decko mi remeti taj rezim jer on zeli da jede sendvice, cipsove, slatkise Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice
Mikica m


Posts : 227
Join date : 18.10.2013
Age : 40
Location : Hrvatska

Trening i ishrana - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 20 EmptyUto Feb 04, 2014 6:28 pm

Meni je usto najbolji posni iz Lidla... Prvo najjeftiniji je, ali meni je i najfiniji..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 20 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 20 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 46 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: