Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
DannyDanny
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
DannyDanny


Posts : 4
Join date : 09.01.2014
Age : 37

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyPet Jan 10, 2014 7:42 pm

ja takodje zivim u njemackoj i pitala sam nekoliko lekara ali svaki ima razlicito misljenje. Uzimala sam kombi terapiju sa MTX i cortizona ali mi nije bilo bas od pomoci pa sam presla na biolosku terapiju sa TNF alfa blokeri. Evo vec 2 godina nemam nikakvih problema, niti bolova. Hvala Vam puno na odgovor, sad ste me dobro raspolozili Smile. Hvala hvala hvala. Puno pozdrava
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyPet Jan 10, 2014 7:52 pm

Poštovana DannyDanny,
baš u Njemačkoj su imunolozi dominantno za stav da nema nikakvih kontraindikacija za povećanje grudi kod osoba sa reumatoidnim artritisom. Obzirom da ste dvije godine bez smetnji, moje iskreno mišljenje je stvarno nemate nikakvih prepreka za povećanje grudi, naravno uz redovitu primjenu terapije koja Vam pomaže. Bilo mi je zadovoljstvo, lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
brucespringsteen
Clan porodice
Clan porodice
brucespringsteen


Posts : 190
Join date : 20.09.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyNed Jan 12, 2014 9:36 am

Postovani doktore Ostojic, prije cetiri mjeseca stavila sam poliuretanske implatante , međutim ostala mi je brazda u donjem dijelu lijeve dojke gdje mogu osjetiti i vidjeti rub implatanta.Da li ste se vec susreli s takvom pojavom i mislite li da bi se brazdica mogla popuniti kada implatant omeksa ? Hvala

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyNed Jan 12, 2014 1:18 pm

Poštovana brucespringsteen,

ne temelju slike jedne projekcije mi se čini da imate "double-bubble" deformaciju, no ne moram biti u pravu, jer vidim samo jednu sliku. Najbolje da pitate Vašeg kiruga, koji je ipak daleko najbolje upućen u pravo stanje stvari. Vi znate da se poliuretanski implantati nakon 4 mjeseca ne spuštaju pa ne vjerujem da će se ta brazda popuniti; mislim da će ostati. Mada, za definitivan rezultat treba pričekati 6-12 mjeseci nakon operacije. Praktično postoji mogućnost da je džep u donjem i medijalnom dijelu lijeve dojke manji nego na desnoj strani, pa implantat nema mjesta da se ekspandira (zato pipate prstima rub implantata, ako ste sigurni da pipate baš rub implantata). Inače, da imate teksturirane implantate, postojala bi velika šansa da bi se ta brazda popunila već dosad, ili u narednim mjesecima. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
DannyDanny
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
DannyDanny


Posts : 4
Join date : 09.01.2014
Age : 37

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyNed Jan 12, 2014 5:57 pm

Hvala puno Doktore. Veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyPon Jan 13, 2014 8:08 am

Poštovana DannyDanny,

nema na čemu, To je moj posao. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyČet Jan 16, 2014 12:30 am

Postovani doktore,
opet ja imam neko pitanje  Smile   
Primetila sam da mi desna bradavica mnogo slabije reaguje od leve. I nemam na njoj osecaj kao na desnoj. Da li je to moguce posle 9 meseci od operacije? Ja sam imala problem sa rezom na toj dojci, do sada sam mislila da je mozda zbog toga, ali nisam uopste sigurna. 
Veliki pozdrav za Vas!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyČet Jan 16, 2014 7:55 am

Poštovana CocoNoir,

siguran sam da Vaši problemi sa cijeljenjem rane nemaju veze sa smanjenim taktilnim osjetom u desnoj bradavici (to se zove hipoestezija). Moguće je naravno da takvo stanje potraje i do godinu dana, pa i duže, i da se na kraju potpuno oporavi. Bitno je da osjećate da se stanje polagano popravlja gledano kroz duži vremenski period; nakon mjesec dva. Naravno, moguće je da hipoestezija bradavice zaostane zauvijek; ili se radi o prevelikim implantatima koji prejako rastežu međurebrni ili interkostalni živac koji inervira područje bradavice; ili je živac ireparabilno oštećen u tijeku operacije nekim kirurškim manevrom. Tako da nemate izbora nego biti strpljiva i čekati potpun oporavak taktilnog osjeta na bradavici. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyČet Jan 16, 2014 9:22 am

Doktore, hvala na odgovoru. Ja sam povezala taj problem koji sam imala da rezom, jer dok su mi ga cistili, izmaltretirali su mi dojku maximalno. Tada sam izgubila osecaj sa spoljne strane, ali se to u medjuvremenu izgubilo. Npr nisam nikako osecala onaj deo ispod pazuha. 
Odmah posle operacije, i ta desna bradavica je bila ok, zato se pitam zasto je sada tako.
Hvala jos jednom na odgovoru, znaci opet strpljenje Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 EmptyČet Jan 16, 2014 10:54 am

Draga CocoNoir,

ako ste sigurni da su se problemi pojavili nakon tretiranja problema sa zarastanjem, onda je moguće da je zbog toga, jer ne znam kakve manipulacije su liječnici radili sa dojkom. Tako da je pitanje utrnulosti Vaše desne bradavice nejasno i otvoreno, ali to ništa ne mijenja na stvari. Ne postoji način da se ubrza postupak potpunog vraćanja osjeta, niti da se prognozira da li će vratiti u potpunosti. Stoga morate čekati i ne obazirati se na to, osim što mi niste javili da li imate dojam da se osjet polako, pa taman i puževim koracima, vraća. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 27 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 27 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: