Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
ketrin
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
ketrin


Posts : 703
Join date : 24.02.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptySre Jan 08, 2014 9:43 am

Hvala Vam na čestitkama!
Slažem se sa Bubom u potpunosti, i naravno da nam se sviđa Vaš način komunikacije i ne znam šta bih još dodala a da već nisam ponovila nekoliko puta. Bravo za Vas! Svaka čast!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptySre Jan 08, 2014 2:32 pm

Draga Ketrin,

hvala vam puno puno, beskrajno. No, ja to ne doživljavam tako; meni je to normalan i poželjan način komunikacije između pacijentica i mene. Ja sam jako jako zainteresiran da dobijem najbolji mogući rezultat koji ja mogu dobiti u svakom posebnom slučaju. Nema tu posebne filozofije. Meni je drago da se to Vama sviđa, no ja ne bih ni znao drugačije.
U svakom slučaju, jako ste ljubazni i dragi. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
blondyna
VIP
VIP
blondyna


Posts : 1006
Join date : 23.11.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptySre Jan 08, 2014 9:35 pm

Postovani dr, hvala na cestitkama, Vistinu se rodi! Vi ste izuzetan strucnjak, licnost, Mislim da ne postoji dovoljno velika rec kojom bih Vas opisala. Sve pohvale za Vas kao i uvek!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptySre Jan 08, 2014 10:23 pm

Draga Blondyna, 

Kao i uvijek, ne vjerujem ocima kad vidim sto ste napisali. Ali, ja sam samo jedan normalan covjek. Covjek koji voli svoj posao... Svoje prijatelje koji su posvuda po svijetu... Jednostavno me ostavljajte bez rijeci... Vi, djevojke i zene sa Foruma, ste nevjerojatne. Moji kolege i ja smo tu da Vam olakšamo svakodnevni zivot koliko mozemo. Ali to nije nista specijalno, to se podrazumijeva. Bez lažne skromnosti. Jos jednom, Vas post obara s nogu... Hvala najljepsa Blondina. Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
DannyDanny
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
DannyDanny


Posts : 4
Join date : 09.01.2014
Age : 37

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptyČet Jan 09, 2014 2:58 pm

Postovani doktore,

ja sam nova na ovaj forum. Imam 27 godina i imam jedno jako vazno pitanje za Vas. Mozete li mi reci (ukoliko znate) kolika je verojatnost da tjelo izbaci strano tjelo (silikonski implant) ako pacijentkinja ima autoimuna bolest, na primer Reumatoidni Artritis?? Jel vi znate dali ova bolest pravi problema kad pacijent dobije implant?? Moji reumatolog je rekao da ne treba biti problem...onda sam drugi pitala, on je rekao da ne bi rizikovao.. Sad a ja vec nekoliko godina razmishljam o povecanja grudi. Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
lili marlen
Stalni posetilac
Stalni posetilac
lili marlen


Posts : 88
Join date : 06.11.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptyČet Jan 09, 2014 3:37 pm

Kakvo iznenadjenje pozitivno naravno! Postovani dr. Ostojicu svaka vam cas uvek sam imala lepo misljenje o vasem radu i kao coveku ali sada ste sa ovim potezom prevazisli moja ocekinja. Velike komplimente vam saljem. Neznam kojim recima bih vam opisala osecaj kada sam videla da odgovarate na pitanja pacijenata na forumu.
Ja sam jedna stara clanica foruma koja je srecno opesisana kod jednog vaseg kolege dr. Djuricica u Bg-u jel mi je tako bilo mnogo jednostavnije da izvedem operaciju, zato sto zivim van ex Yu. Vase remek delo u koje sam se ja zaljubila su svakako grudi clanice Melani koju vi sigurno znate ko je, tada su nas sve bacile u trans. Bili ste i vi u najuzem izboru za moj izbor doktora ali posle toliko truda ja ipak nisam uspela tu ideju da sprovedem u delo. Naravno ja sam zadovoljna svojim grudima i presrecna. Jos jednom sve pohvale za vas i drago mi je da vidim velike stucnjake u svom poslu razumne i poztvovane i sa puno puno puno razumevanja za svoje potencijalne i stare pacijente.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptyČet Jan 09, 2014 6:03 pm

Poštovana DannyDanny,
ja dosad nisam vidio niti čuo da je neka pacijentica odbacila implantate kao imunološku ili alergijsku reakciju. Istina je da u brošuri svakog implantata piše da je potreban oprez kod žena sa autoimunim bolestima.
Ja sam proteklih godina često povećavao grudi ženama sa autoimunim bolestima, a najčešće se radilo o Hashimotovom tiroiditisu, ili lokalno autoimunoj bolesti štitnjače za koju svaki endokrinolog daje pristanak da se može izvršiti povećanje grudi. Osim toga, povećao sam i grudi dvjema pacijenticama koje su imale SLE, odnosno kao i Vi, reumatski artritis i miozitis. Ta pacijentica je uzimala terapiju kortizon, metotrexat i cyclosporin, a živi u Njemačkoj, i njemački imunolozi su dali dopuštenje za operaciju. Druga pacijentica živi u Londonu, porijeklom iz Splita, vrlo vjerojatno ima sistemni lupus eritematodes, ali su joj nalazi uredni, ne prima nikakvu terapiju, a dijagnozu su postavili na temelju kliničke slike. Ona se odlučila na operaciju jer je preko interneta stupila u kontakt sa brojnim sličnim pacijenticama u Americi koje imaju istu dijagnozu i koje su podvrgnute povećanju grudi i nisu imali nikakve probleme. Sve te moje pacijentice su zasad odlično; nema nikakvih problema. Mišljenja među reumatolozima su ponekad različita; siguran sam da većina smatra da reumatoidni artritis nije kontraindikacija za povećanje grudi i da neće pogoršati autoimunu bolest. Ja osobno, na temelju ovih iskustava koje sam nabrojao, čuo i vidio, smatram da možete ići na povećanje grudi, sa vrlo velikom vjerojatnošću da nećete imati nikakvih problema. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptyČet Jan 09, 2014 6:09 pm

Poštovana Lili Marlen,

mislim da Vas se sjećam; pisali ste mi e mailove. Čak bih se mogao sjetiti i Vašeg imena uz Vašu malu pomoć. Naravno da znam Melani, predivnu osobu. Nećete vjerovati, Melani više nisam vidio nakon operacije, samo mi je poslala slike grudi nekoliko puta. Njene grudi su i meni jedan od mojih najomiljenijih rezultata. Ona također živi u Zapadnoj Europi, još zapadnije od zemlje gdje Vi živite. Znam da ste se dvoumili između kolege i mene i bilo mi je jako žao da niste došli u Zagreb. Opet sam sretan da ste Vi zadovoljni jer je to najvažnije.
Puno puno vas pozdravljam i zahvaljujem na divnim komplimentima. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Bjanka NS
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Bjanka NS


Posts : 31
Join date : 11.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptyČet Jan 09, 2014 8:26 pm

Postovani dr, htela sam da Vas zamolim za misljenje. Operisana sam pre 20 dana, leva strana je odlicno zarasla, a desna stalno curka. Uradjeno mi je i podizanje i povecanje grudi kod dr Kojica koji je odlicno izveo operaciju. Ja zivim u inostranstvu pa ne mogu da odem na kontrolu, pa me zanima Vase misljenje. Dr Kojic kaze da jos uvek nema razloga za brigu. Evo saljem Vam fotografiju i unapred se zahvaljujem. Srdacan pozdrav
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 EmptyPet Jan 10, 2014 6:22 am

Poštovana Bjanka NS,
u svakom slučaju, morate ostati u kontaktu sa svojim kirurgom i slušati njegove savjete; morate mu slati slike svaki drugi dan. Kod Vas je došlo do infekcije reza na spoju vertikalnog i horizontalnog kraka T-inverted mastopeksije, te razdvanja rubova reza (dehiscencija) u dijelu vertikalnog kraka ožiljka, te se vidi krustozni areal desno koji nije u kontaktu s rezovima; vjerojatno neka lokalna kožna iritacija. Zasad se radi o lokalnoj infekciji i obično na tome završi u najvećem broju slučajeva. Kad rana curi ili secernira, tada ju je potrebno sušiti, dakle lokalno morate stavljati neki antibiotski sprej i Betadine otopinu (povidon jodid), svaki dan sterilno previjati ranu, a ja bih uveo i antibiotike širokog spektra u peroralnu terapiju (na usta- kombinacija azitromicin i moxifloksacin ili ciprofloxacin). Preporučam da Vam urade bakteriološki bris rane, mada je često negativan jer obično se nađu leukociti, uginule bakterije i njihovi razgradni produkti; ali svejedno možda se nešto izolira. Ako se izolira neki uzročnik, onda ga treba liječiti antibioticima koji djeluju ciljano na tu bakteriju po antibiogramu. Ako sve bude išlo po planu, rana će zacijeliti per secundam, dakle stvoriti će se suha krasta koja će otpasti i ispod nje će se stvarati ožiljak, kojeg će vjerojatno trebati revidirati ili popraviti nakon godinu dana, ako Vam ne bude estetski prihvatljiv. Svaki dan kontrolirajte tjelesnu temperaturu. I molim Vas, budite stalno u kontaktu sa Vašim kirurgom i referirajte mu sve što se događa te mu šaljite slike rane svaki drugi dan da može pravodobno reagirati. Znači, nema panike. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 26 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 26 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 63 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: