Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 57 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyUto Nov 26, 2013 2:17 pm

Hvala na odgovoru. Ne pijem,ne pusim,bavim se sportom cijeli zivot,pazim na prehranu,a hijaluron jos ne koristim. Zato imam pitanje?! Za 3 god.cu 35,ako ga ja krenem koristit sa 35god. Sta cu u 50-toj radit? 
Nekako se botoksa pribojavam,odmah mi je asocijacija na americke glumice,koje nemaju mimiku lica.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyUto Nov 26, 2013 2:25 pm

Poštovana Sewendi; naravno da govorim općenito, a svakom pacijentu se pristupa individualno. Ako za 3 godine nemate bora, nema ni potrebe za botoksom i hijaluronom, mada kod većine osoba u toj dobi već postoji potreba. Sjećam se predavanja jednog vrhunskog brazilskog doktora u Monte Carlu prije 3 godine, koji je pokazao jedno vlastito briljantno istraživanje. Imao je dvije grupe ispitanica; jednu kao kontrolnu grupu u dobi od 35 godina koju uopće nije tretirao, i drugu grupu u dobi od 35 godina kojima je počeo stavljati botoks i hijaluron. I to je radio svake godine, punih 15 godina. Na kraju nam je pokazao usporedne slike pacijentica koje su tretirane i onih koje nisu tretirane. Vjerujte mi; one koje su bile tretirane botoksom i hijaluronom su izgledale minimalno 10 godina mlađe od žena u kontrolnoj, netretiranoj grupi. Ali opet naglašavam; sve je vrlo individualno; on+bzirom na stil Vašeg života, Sewendi; Vama vjerojatno neće biti potrebno dugo vremena ništa. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
jelmoli
Clan porodice
Clan porodice
jelmoli


Posts : 151
Join date : 20.09.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyUto Nov 26, 2013 2:29 pm

Hvala Vam puno na odgovoru. U pravu ste za sve, nijedna rec Vam nije za bacanje. Mora da je Vaša supruga jako ljubomorna. Ja bih bila. Ja imam 29 godina da li bih sada stavljala botoks ili da čekam 35 -u? Ako možete da nam pojasnite sve oko botoksa, naravno kada budete imali vremena. Koliko traje efekat? Kada se ponavlja ubrizgavanje? I ako možete cene da nam napišete, ako nije problem u eurima? Mene takodje zanima i punjenje usana. Ja sam već tri put radila u Švajcarsku ali nisam zadovoljna jer nijedan doktor nije uradio ono što sam tražila. Sa poslednjim smo se čak posvadjali jer sam mu rekla šta želim i on kaže sedi na stolicu i odradi po svome. Odem opet nakon tri nedelje da mi koriguje i uradi kako ja želim a on opet sedi i opet ubrizgava samo po sredini. Onda mu moj muz opet kaže da ja želim krajeve da dopunim i da mi je gornja usna malo punija a on kaže kako on više voli kad je donja punija i da neće krajeve da mi popuni jer to za njega nije lepo i da ću mu ja biti loša reklama. Onda mu je muž rekao zašto nam odmah niste rekli nego sedi na stolicu i napravio mi usne koje su po sredini napucene kao u majmuna. Hvala Bogu sad je to nestalo. Trebala sam kod njega raditi grudi ali posle toga mislila sam probudiću se sa grudima kakve je on želeo a ne ja. Very Happy Zanima me da li Vi radite to podizanje uglova?
Nazad na vrh Ići dole
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyUto Nov 26, 2013 2:40 pm

Zadnjih 10-a godi. Koristim dosta skupe kreme i za sada nemam bora (nekih velikih),ali ima nekih stvari koje bi dopunila hijaluronom (gornju usnu)al da budem iskrena nisam se jos odvazila. Ko zna mozda jednog dana.
Nazad na vrh Ići dole
jelmoli
Clan porodice
Clan porodice
jelmoli


Posts : 151
Join date : 20.09.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyUto Nov 26, 2013 2:45 pm

Sewendy koje kreme koristiš ako nije tajna? Ja imam problem da pronađem kremu koja mi odgovara?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyUto Nov 26, 2013 2:51 pm

Poštovana Jelmoli, ne znam da li je moja supruga ljubomorna, a ako jeste, to je njen problem, zar ne? Život je prekratak da bi se ljudi opterećivali ljubomorom. Što je suđeno, suđeno je.
Ako imate 29 godina, mislim da niste kandidat za botoks. Osim ako se jako mrštite, a to Vam smeta, onda aplikacija Botoksa može spriječiti namršten i preozbiljan izgled; recimo to radim jednoj mojoj medicinskoj sestri Vaših godina. Cijena tretmana botoksa od 50 IU kod mene košta 300 EUR. Povećanje usnica gotovo uvijek radim sa Juvederm hijaluronskom kiselinom (proizvođač je Allergan), a rijetko sa Aquamidom. Cijena povećanja usnica sa 2 šprice od 0,55 ml (dakle ukupno 1,1 ml) je 400 EUR. Naravno da se usni kut može podići sa aplikacijom hijaluronske kiseline. Potpuno se slažem s Vama što se tiče Vašeg iskustva povećanja usnica. Vaš doktor Vam treba reći da li može ili ne može uraditi ono što Vi zahtijevate (naravno ako su Vaši zahtjevi i očekivanja realni), te ako može, onda je morao povećati usnice na Vaše, a ne njegovo zadovoljstvo. Idealno je kad su pacijent i doktor zadovoljni, ali to nije uvijek moguće. Najgore je kad je doktor zadovoljan, a pacijent ne. Ja osobno ne volim stavljati previše hijalurona u centralni dio gornje usnice, jer tada usnica izgleda "patkasto"; radije stavljam više sa strane, što također podiže centralni dio gornje usnice samo po sebi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyUto Nov 26, 2013 3:28 pm

Doktore, Vi ste car aleluja  I ja cu se sloziti sa Jelmoli i Sewendy po pitanju vaseg izgleda, ali vidim da ste i vrlo duhoviti, uz to ste jos i mladi Smile Ima vremena za Vas Smile
Mene zanima u kojim slucajevima uvecanja usana dolazi do podizanja nausnice, tj onog dela izmedju gornje usne i nosa? To mi se nikako ne svidja, ne bih volela takav izgled ako se odlucim na taj zahvat.
Nazad na vrh Ići dole
jelmoli
Clan porodice
Clan porodice
jelmoli


Posts : 151
Join date : 20.09.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyUto Nov 26, 2013 3:31 pm

Postovani doktore upravo to što Vi kazete, baš taj patkasti izgled sam dobila. Grozno, kad se prisetim otišla bih da ga zadavim. Sreća njegova što nisam dobra s Nemačkim jezikom a da sam mogla na Srpskom da mu kažem šta mislim, rekla bih mu svašta. I ovamo su takve cene a i materijal, jedino što ne znaju da ga koriste. Hvala Vam puno na informacijama, preostaje mi još da ubedim muža da "prošetamo" do Vas. Želim Vam ugodan ostatak dana
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyUto Nov 26, 2013 3:50 pm

Poštovana CocoNoir, hvala Vam na lijepim riječima; znam da nisam mlad, ali se osjećam mladim. Volim se šaliti na svoj, ali i tuđi račun, ali u granicama pristojnosti. Eh, kad bih bar bio car... Naravno da ima vremena za mene i za sve nas. Slučaj o kojem pričate, dakle "filler" iznad crvenila ili vermiliona gornje usnice je pogrešna aplikacija "fillera"; nikom se to ne sviđa. Ja uvijek dajem manju količinu hijalurona u rub crvenila usnica, ali u ru, a ne IZNAD ruba. jer zadebljan rub usnice je znak mladosti. Godinama se gornja usnica stanjuje i uvrće prema usnoj šupljini.
Još jednom, hvala na "živopisnim" komplimentima, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 EmptyUto Nov 26, 2013 3:53 pm

Poštovana Jelmoli, ne znam da li znate, ali hijaluron u Vašim usnicama se može rastopiti za jedan dana sa enzimom hijaluronidaza (preparat Hylase Dessau od 150 IU). Stoga, tražite tog doktora da Vam to napravi. Ako nagovorite supruga da dođete u Zagreb, bilo bi mi neskriveno zadovoljstvo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 15 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 57 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: