Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 64 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyČet Jan 16, 2014 11:00 am

U gornjem delu bradavice imam normalan osecaj, dok u donjem delu to nije slucaj. To mi je vrlo cudno. Hvala Vam na odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyČet Jan 16, 2014 3:18 pm

Poštovana CocoNoir,
i meni je to čudno; moguće da su kirurške manipulacije kod čišćenja rane uzrokovale ovaj problem, ako ne osjećate donji dio areole i bradavice, a gornji dio osjećate. Jer, ako su živci prenategnuti ili oštećeni, pacijentica ne osjeća ili slabije osjeća cijelu bradavicu i areolu. Naravno, obzirom da se radi o erogenim zonama kod većine žena, to može uzrokovati probleme i na tom planu. Nadam se da će Vam se taktilni osjet na bradavicama vratiti u potpunosti u narednim mjesecima. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyČet Jan 16, 2014 4:00 pm

Hvala doktore, izvinite sto Vas davim mojim pitanjima, ali bas me je to interesovalo, nisam obracala paznju na to do skoro. Bas sad proveravam, na donjem delu areole skoro nikakav osecaj, a ne gornjem delu je malo bolja situacija. 
Kako nista ne moze tu da se uradi, ostaje mi da se pomirim da ce tako ostati i da manje paznje obracam, kao i do sada. Bitno da je sve ostalo u najboljem redu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyČet Jan 16, 2014 4:48 pm

Poštovan CocoNoir
ja ipak mislim da će se osjet potpuno vratiti vremenom. Oporavak funkcije živca ili neurotizacija može trajati i do dvije godine.
Eto toliko na tu temu. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
draganjan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
draganjan


Posts : 4
Join date : 17.01.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyPet Jan 17, 2014 9:31 am

Na celu imam cvorugu i jako je vidljiva pa me zanima moze li se ta cvoruga ikako ukloniti laserom ili hiruskim putem i ako moze koliko takva operacija kosta i da li poslije te operacije ostaje oziljak?
Nazad na vrh Ići dole
draganjan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
draganjan


Posts : 4
Join date : 17.01.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyPet Jan 17, 2014 9:45 am

Doktore 2-gi put vam saljem pitanje posto nisam siguran da 1-vo nije stiglo do vas.Na celu imam cvorugu i jako je vidljiva pa me zanima moze li se ta cvoruga ikako ukloniti putem lasera ili hiruskim putem i ako moze koliko ta operacija kosta?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyPet Jan 17, 2014 11:03 am

Poštovani draganjan,

niste mi detaljnije opisali čvorugu. Dakle, interesira me koji je najduži promjer, gdje točno na čelu (iznad obrvi, ispod linije kose, u sljepoočnoj regiji), dalje da li je mekana ili tvrda, da li je pomična ili fiksirana, ili slabije pomična; kad mi to opišete, idealno bi bilo da pošaljete sliku. Morate mi navesti, koliko dugo ta tvorba postoji, da li je stalno ista ili raste, da li brzo ili sporo raste? da li je potkožna, ili na koži? U očekivanju Vaših detalja, srdačno vas pozdravljam. Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyPet Jan 17, 2014 9:50 pm

Dragi doktore,

proslo je dve godine od moje operacije grudi i oziljci su tanki, belicasti i ok izgledaju. Medjutim, deo okolo njih je nekako crvenkast. Kao da je deo oko samog reza dobio nekakav pigment. Takav je slucaj oko oba reza. Nas par ovde ima isti 'problem' pa bi nam znacilo da nam objasnite o cemu se tu radi i hoce li ikada nestati ta boja modro-crvenkasta? Najvise sam se plasila da ce mi se rezovi prepoznavati posle operacije a ispada da je sad problem boja oko njih a ne sami rezovi.

Hvala na odgovoru!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptySub Jan 18, 2014 12:40 pm

Postovana Elizabeth Hurley, radi se o hiperpigmentaciji. Modrice u donjim polovina dojiki bi se trebale resorbirati nakon 3 do 4 tjedna u potpunosti, no nekad se dogodi hiperpigmentacija, zbog krvnog pigmenta hemosiderina. Ako sam u pravu, onda se izbjeljivanje tog dijela koze moze postići gelom za izbjeljivanje koze koji sadrži hidrokinon i glikolnu kiselinu. Npr Pygmanorm gel. No, mozete mi poslati sliku da vidim izbliza. Lijepi pozdrav, Duje Ostojic
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
draganjan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
draganjan


Posts : 4
Join date : 17.01.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 EmptyČet Jan 23, 2014 1:39 pm

Cvoruga se nalazi tacno na sredini cela izmedju obrve i linije kose,tvrda je,ona je fiksirana znaci na mjestu je,postoji vec 8 godina,ista je i potkozna je.To je cvoruga od udarca i tu je samo kako bi rekao kost iskocila.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 28 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 28 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 64 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: