Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi

Ići dole 
+10
Pepper
Maris
Negra
dasha
dzepna
chantelle
CocoNoir
buba
Patujko
SuperGirl
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptyUto Apr 07, 2015 6:35 pm

Zato sto je operacija poklon od muza koji se sam raspitao kod  vise prijatelja u Zg ( neki su i doktori ) i preporucili su mu Veira tako da ti je on meni samo rekao da mi je dogovorio konzultacije i operaciju kod njega i buduci da mi se jako svidio kao doktor i bila sam odusevljena njegovim radovima,  tocno mi je predlozio ono sto sam htjela..... jednostavno smo "kliknuli" tako da sam  odmah potvrdila operaciju. Da nije bilo tako sigurno bi otisla kod Zambellija.
A da nije bilo mog muza jos bi kukala kako nemam sisa..Laughing
Nazad na vrh Ići dole
malena123
Clan porodice
Clan porodice
avatar


Posts : 165
Join date : 26.10.2012
Location : Zagreb

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptyUto Apr 07, 2015 8:12 pm

Ajme svaka cast muzu!!! Poklon?!?!?! Ma svaka cast!
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptyUto Apr 07, 2015 8:28 pm

Nije vise mogao slusati cijelo ljeto kako se zalim da sam ravna i da vise nemam nista sisa ( bas sam pred ljeto bila u formi i skinula par kilica ali s njima su otisle i sise ) ja nisam ni bila svjesna koliko to spominjem tako da je on na kraju sve preuzeo u svoje ruke i samo mi rekao da je sve dogovorio,  ja sam ostala u soku ali nakon dan razmisljanja znala sam da to stvarno hocu.
Nazad na vrh Ići dole
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Patujko


Posts : 15
Join date : 25.03.2013
Age : 39
Location : Lazarevac

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptyPet Apr 17, 2015 11:59 am

Evo i ja da se javim posle 2 godine, u medjuvremenu sam rodila i trece dete koje ima sada 2 meseca i dojin ga, kao i prvo(5 meseci) i drugo (10 meseci), a grudi su mi iste kao i posle prve trudnocr, prirodne i lepe, cak ni u porodilistu sva tri puta niko nije primetio da imam implante, ni sestre koje pokazuju oko dojenja Smile Nemam ni strija, osim od prve trudnoce na zadnjici, jer sam se od druge mazala prirodnim losionom koji pravi jedna zena iz Smedereva, cak su mi stare izbledele, a koza je bas meka i nezna
Nazad na vrh Ići dole
Negra
Clan porodice
Clan porodice
Negra


Posts : 161
Join date : 05.02.2013

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptySre Jun 03, 2015 8:23 pm

Pepper, nisam imala nikakvih problema prilikom nadolazenja mleka.Implantati mi nisu uopste smetali,stavise, nisam ih ni osecala.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Mon Ange
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Mon Ange


Posts : 1
Join date : 08.08.2015

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 EmptyPon Avg 10, 2015 3:47 pm

Zdravo zene  Н Ja se isto tako dvoumim da li pre nego sto ostanem trudna da stavim sike ili posle, a ne ceka mi se uh... pa kad citam ove vase komentare nekako mislim da necu cekati, pa onda beba da poraste pa jaoo sve prece nego to. lol!  A posto mi je muzic pristao da radim ja bih da iskoristim priliku  srekno ehehhehe 

Patuljko jel mozes da mi kazes ko je ta zena u Smederevu od koje si kupovala mazalice, ja ih imam za izvoz i to sve od rasta i gojenja. Pleaseee posalji mi broj ili ime ? Hvalaaaaa beskrajno   good luck
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Decko nakon povecanje grudi
» Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus
» Povecavanje grudi
» Povecanje grudi bez operacije
» Cesto postavljane pitanja za povecanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Trudnoca nakon mamoplastike-
Skoči na: