Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Pon Apr 06, 2015 9:38 pm

Malena123 u teretani napravis nekoliko ponavljanja nije to konstantno dizanje kroz dan ili nosenje ali i po meni ako stavite poliuretane i mjesec dana budete pazile i ne dizale i nosile djete valjda ce biti ok.
Kasija, 
Ovdje na forumu imas dosta slika i ispod svake slike na dnu u potpisu cure pise koju vrstu implantata ima,  ali najbitnije je  tvoje pocetno stanje jer nije bas da mi mozemo same birati, doktor ti predlozi sto je najbolje za tebe  ovisno o tvojoj konstituciji, koliko tkiva imas....., na netu takoder ces naci jako puno slika prije i poslije sa podacima o implantatima. U potpisu svake cure naci ces i stranicu na Djelimo Iskustva gdje je postavila sliku.
Nazad na vrh Ići dole
malena123
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Uto Apr 07, 2015 9:28 am

Sad sam bila sa sinom sama par dana, i promatrala koliko ga nosim Smile puuuno!!! ipak neću moći u lipnju na operaciju, bojim se, a i što kaže Queen...želim ga nositi i dizati Smile
Strpit ću se do 9-10 mjeseca....da ne forsiram. bit će malo veći, a i neće biti pred ljeto, da si ne zeznem godišnji.

Ono što sam ja razmišljala Queen je da cure u teretani dižu i više od njegovih 11kg...pa si mislim ako se to smije...onda se može i dijete podignut. Znam sigurno žene kojima su muževi na brodu a radile su cice sa malom djecom doma, valjda su imale sreće ali sve im je ok...iako su postoperativni period provele same sa klincima.
Misstony i cure koje aktivno treniraju vjerojatno idu 3 i više puta tjedno u teretanu..nije to zanemarivo, evo Chantelle isto koristi puno prsne mišiće, vjerojatno već i svoju težinu podiže na rukama a sve je u redu...
Nazad na vrh Ići dole
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Uto Apr 07, 2015 11:53 am

Sto se tice ovih cura da one dizu i treniraju ali su nakon operacije imale pauzu i kasnije pocele postepeno koristiti ruke. Koliko se sjecam Chantelle je trebalo nesto malo duze da krene koristiti prsa. Ja sam nakon mjesec dana krenula intenzivno trenirati i koristiti prsa ali zato sto mi nije rezan misic vec su mi implantati ispod fascije i nisam mogla nista zeznuti jer  poliuretan se vec fino primio i vec se formirala kapsula.
Nazad na vrh Ići dole
malena123
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Uto Apr 07, 2015 12:35 pm

baš sam kontaktirala jednu prijateljicu koja je stavila implantate kod Kinčla prije 2,5 godine, nakon prve trudnoće, tada joj je sin imao 2 godine.
Stavila je 280 anatomske allergan kod Kinčla, sportašica je, počela je dizati sina nakon 7 dana!!! vjerojatno je imala sreće pa je sve prošlo u redu, i da, ispod fascije su njeni pa je i to očito značajno.
sada je nedavno rodila drugu bebu, trenutno doji, kaže bez problema, samo su cice veeelike Smile
Nazad na vrh Ići dole
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Uto Apr 07, 2015 1:24 pm

Naravno da je znacajno sta je ispod fascije jer misic nije rezan,  ali mi je ipak 7 dana malo pre brzo. Meni doktor nije dao 7 dana niti da kuham a kamo li da nesto podizem. Nadam se da je imala srecu. Pa probaj i ti vidjeti s doktorom da li imas dovoljno tkiva da stavis ispod fascije?
Kod koga ides?
Nazad na vrh Ići dole
malena123
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Uto Apr 07, 2015 1:35 pm

Kod Zambellija dogovaram termin...evo baš gledam što mi je napisao, Microthane, HP, 350, dual plane piše.
Ma ta prijateljica je dosta ekstremna u svemu, u visokoj trudnoći se penjala na Sljeme, 10 dana nakon poroda već trčala po nasipu itd...tako da nije mogla ostati mirna, ali eto jednostavno je imala sreće.
Nazad na vrh Ići dole
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Uto Apr 07, 2015 2:08 pm

Zambelli je vrhunski strucnjak,  bravo na odabiru cheers
Pa probaj ga pitati za fasciju buduci da ti je napisao ispod misica i znam da preferira tu metodu ali vidjela sam na njegovoj stranici da ima i ispod fascije.
Nazad na vrh Ići dole
malena123
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Uto Apr 07, 2015 2:54 pm

Zambelli mi je rekao da je radio sa Veirom neko vrijeme Smile a vidim da si ti kod njega bila, znači nisi ni ti ništa lošije odabrala Smile
mislim da mi je preporučio ispod mišića jer ću sigurno imati još djece, vjerujem da zato nije spominjao ispod fascije. ali baš ću ga pitati. mjesec i pol se čeka termin za operaciju, pa sada pokušavamo dogovoriti.
Nazad na vrh Ići dole
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Uto Apr 07, 2015 3:38 pm

Da tako je, dok je bio mladi ucio je uz najbolje a Zambelli je svakako na samom vrhu. Bas se radujem da cemo na ovom forumu imati njegov rad, joj jedva cekam vidjeti tvoje cicke. Cim ti nudi 350 znaci da imas svog tkiva pa mozda i moze ispod fascije, bas ga pitaj sto misli o tome?
Nazad na vrh Ići dole
malena123
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Uto Apr 07, 2015 6:04 pm

Vidim da siti iz Istre, kako to da se nisi odlucila za njega nego za Veira? Vjerojatno ti je jednako bilo otici do Rijeke..?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Danas u 12:12 pm

Nazad na vrh Ići dole

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 6 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2
» Strije i koža nakon dijete
» Vežbe i domaće maske za lepe i zategnute grudi
» Vežbe za grudi
» Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Trudnoca nakon mamoplastike-
Skoči na: