Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Danas u 12:51 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Sub Apr 04, 2015 9:16 pm

Dobrodosla 
Mene je takodjer ulovila kriza nakon dojenja kad su grudi nestale,  tad sam se krenula ozbiljno spremati za operaciju ali sam bila procitala da nista teze ne smijem dizati barem 2 mjeseca i to mi je bilo nezamislivo kad imas malu bebu tako da sam bila odustala od toga. Nakon toga me to nekako proslo ali evo me nakon 6 godina sa cickama. Mislim da je malo nezgodno dok je beba jos mala jer imas potrebu je stalno podizati i ne mozes joj objasniti sto je ne mozes drzati i nosati ili samo zagrliti prvo vrijeme.... moje misljenje je da bi ja ipak jos malo pricekala....
Nazad na vrh Ići dole
malena123
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Sub Apr 04, 2015 10:21 pm

Kasija, Queen...ja imam bebu od godinu i pol i planiram uskoro na operaciju, ako bude moguce do ljeta..malo me strah sta ce biti kad ga ne budem mogla nositi..jer je premali da mu objasnim, ali nekako se nadam da cu uspijeti vise sjediti s njim, lezati...nego ga bas nosit. Inace, meni je par doktora reklo da sa poliuretanima treba mjesec dana paziti, nakon toga je sve ok. Ako se moze u teretanu vjerujem da se moze i povremeno nositi bebu..
Ne mogu cekati jos godinu dana, ili vise...dok se ne prestane skroz nositi.
Nazad na vrh Ići dole
kasija
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Ned Apr 05, 2015 11:48 am

svestna sam ja da je to nezgodno i da je mucenje i za mamu i za bebu. da sacekam godinu,dve...tada bi vec radili na drugom detetu,sto znaci da ne bi bilo nista od operacije jos mnogoo godina. malena a meni su rekli da ne bih smela da nosim dete bar dva meseca...ok je kao da ga uzmem nekada,ali konstantno nosenje kao inace ne. ne znam...nisam pametna sta da radim
Nazad na vrh Ići dole
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Ned Apr 05, 2015 12:01 pm

Da sa poliuretanima ide sve brze i manja je mogucnost da se nesto zakoplicira zbog podizanja, ako budes imala pomoc oko bebe tih mjesec dana onda je lakse izvedivo. Ali sjecam se da se i tada  sa 1,5 god. dosta podize,  stavljaj i vadi iz kolica,  dizi radi mjenjanja pelena ( ali dobro to mozes i na podu), pa kad hoda on vuce na svoju stranu i tada ga je najlakse uzeti i nositi gdje ti hoces.... tako da ako ce netko biti stalno pored tebe ok,  jer nije da to neces moci sama,  mozes uz bolove koje istrpis,  problem je da ne nastanu kasnije komplikacije zbog toga sto nisi mogla mirovati i pustiti da to sve zacijeli i sjedne na svoje mjesto. Opet ovo je samo moje misljenje buduci da sam i ja rodila i znam sto sve djete zahtjeva.
Nazad na vrh Ići dole
kasija
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Ned Apr 05, 2015 12:14 pm

toga se ja plasim..da ne dodje do neke komplikacije,jer oporavak nije ispostovan 100%. a sa druge strane znam par decice od 2,3god koja jos uvek traze da ih mama nosi okolo...onda bolje kada su manji i laksi pregutati tih 2meseca. ja jos malo dolazim u srbiju pa cu obici par doktora da vidim sta oni kazu...mada najbolja je informacija iz prve ruke zene koja je to prosla
Nazad na vrh Ići dole
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Ned Apr 05, 2015 1:47 pm

Onda najbolje da direktno to pitas doktore i da odaberes poliuretane jer se kod njih puno prije formira kapsula. Znam dobro da je sad najgora kriza jer od punih dojki ostanu  male visibabe i ja sam bila jako nezadovoljna i nesretna nakon dojenja posebno kad sam trebala staviti badic, depresija teska... Crying or Very sad  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
malena123
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Ned Apr 05, 2015 9:44 pm

Da grozno mi je cekati jos...a opet ne zelim da se nesko zakomplicira. Iako ima Kasija pravo, i sa dvije godine neka djeca se nose, a jos su tezi, tako da i ako cekam do zime nece mi se nista pretjerano promjeniti. Ja sam doktorima rekla da imam bebu od 11kg i svi su rekli da je nakon mjesec dana sve ok. al ovo sto Queen kaze je tocno, pelene, kolica...hoda kuda on hoce pa ga dizes...uostalom puno puta ga bez razloga nosim, samo jer se mazimo..nije lako odluciti. Ja nisam definirala datum samo jer me to koci. Zelim ga nositi i imati blizu..a opet ako ovo sad ne napravim bas cu biti tuzna.
Nazad na vrh Ići dole
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Pon Apr 06, 2015 11:23 am

U potpunosti te razumijem jer sam i ja nakon dojenja bila jako jako tuzna kad se sve ispuhalo, nisam ni prije imala bolju situaciju ali najgore je kad nesto imas pa izgubis ( ja sam imala skoro cetvorku kad bi se napunile i odjednom sve nestane i ostane koza Crying or Very sad )
Ali ja sam se ipak uspjela utjesila super push up grudnjacima jer mi je bilo nezamislivo da ne podizem sina.
Nazad na vrh Ići dole
malena123
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Pon Apr 06, 2015 7:10 pm

Ali Queen ako se nakon 6 tjedana moze u teretani vjezbat prsa...zar nije onda logicno da se tada smije i nosit beba? Mislim da dosta zena napravi silikone brzo nakon sto rode...mozda grijesim, voljela bih biti sigurna da necu nista pokvariti ako odem sad uskoro
Nazad na vrh Ići dole
kasija
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Pon Apr 06, 2015 7:32 pm

ja cu pred kraj leta raditi definitivno...ako sad budem cekala da malo poraste,onda ce doci i druga beba...znaci necu imati cice jos dugo dugo godina. znam jednu devojku koja ima dete od 1.5god i operisala je se,kaze prvi mesec nije drzala dete,posle je pocinjla pomalo i evo posle dve meseca sve je super. samo me uputite na neku temu gde mogu malo vise da se informisem...ja znam sta mi se svidja kada vidim na slici npr.ali skroz sam ne upucena oko silikona i uopste ne znam kako da odlucim da li hocu okrugle ili anatomske...ma pojma nemam pa moram dobro da se informisem da bih znala da objasnim sta tacno zelim
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Danas u 6:11 pm

Nazad na vrh Ići dole

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2
» Strije i koža nakon dijete
» Vežbe i domaće maske za lepe i zategnute grudi
» Vežbe za grudi
» Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Trudnoca nakon mamoplastike-
Skoči na: