Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi

Ići dole 
+10
Pepper
Maris
Negra
dasha
dzepna
chantelle
CocoNoir
buba
Patujko
SuperGirl
14 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi Empty
PočaljiNaslov: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyČet Okt 11, 2012 7:23 pm

Mnoge zene su razocarane od izgled svoih grudi nakon poradzaja pa se odlucuju da vrate mladacki izgled po put operacije.
Ova tema ima za cilj da se podele iskustva onima koi su se nakon poradzaja odlucili za povecavanje grudi, ali i iskustva oni koi su vec ugradili implante a nakon toga su rodili. Kako izgledaju silikone nakon poradzaja?


Poslednji izmenio SuperGirl dana Pet Jan 17, 2014 10:58 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Patujko


Posts : 15
Join date : 25.03.2013
Age : 39
Location : Lazarevac

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyPon Mar 25, 2013 1:23 pm

Da podelim prva svoje iskustvo... nakon 1,5 godine od ugradjivanja silikona u grudi (325 kubika) ispod misica ,rez preko bradavice,ostala sam u drugom stanju,nakon porodjaja i najnormalnijeg dojenja od 5 meseci,grudi su mi ostale iste,inace su porasle samo 1 broj nakon porodjaja dok sam dojila,i posle se vratile na staru meru.E sada,ne znam kakve bi bile da sam silikone ugradila ispod koze,ili da su mi porasle za 3 broja,pa se posle vratile....ali prezadovoljna sam,jer i dalje imam lepe grudi,a trenutno sam opet u drugom stanju 5,5 meseci(4 godine od ugradjivanja),a nakon drugog dojenja,pisacu opet svoja iskustva...Smile Ako sam nesto izostavila,slobodno pitajte...
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyPon Mar 25, 2013 2:15 pm

Patujko dobrodosla.[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyPon Mar 25, 2013 7:52 pm

Dobrodoslica i od mene Smile Najzad neko sa iskustvom trudnoce posle ugradnje silikona, dajes nadu nama sto tek treba da radjamo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyPon Mar 25, 2013 8:21 pm

Patujko nadam se da će i kod mene biti tako Smile i da se neće dosta povećati u trudnoči jer nebi baš željela Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Patujko


Posts : 15
Join date : 25.03.2013
Age : 39
Location : Lazarevac

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyPon Mar 25, 2013 9:54 pm

Hvala na dobrodoslici.Pozdrav za sve buduce mame cheers
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyUto Mar 26, 2013 1:26 pm

Patuljko dobrodosla,
Bilo bi lepo ako mozes da postavis slika od tvoje stanje grudi pre prve trudnoce, i stanje nakon prestanka dojenja.
I isto mene zanima dali na grudi su ti se pojavile strije...
Bas je lepo sto konacno imamo neko da spodeli svoje iskustvo nakon trudnoce Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
dzepna
Clan porodice
Clan porodice
dzepna


Posts : 181
Join date : 19.10.2012
Age : 40

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyČet Mar 28, 2013 1:44 pm

Patujko dobro dosla i puno ti hvala sto si s nama podjelila svoje iskustvo,ja sam stavila umetke poslje svoje trudnoce a planiram drugu trudnocu krajem ove godine pa me jako zanima kako ce to sve biti s dojenjem i povecanjem grudi. Meni su se u trudnoci takoder grudi povecale samo za jedan broj a nisu ni bile nista puno vece kad je doslo mlijeko,kad sam prestala dojit one su se samo smanjile i bile su dosta manje nego prije trudnoce ali nisam dobila ni strije niti se promijenio oblik pa se takoder nadan da ce tako biti i sa umecima i da necu imati nikakvih problema s dojenjem jer bi htjela opet dojit
Nazad na vrh Ići dole
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Patujko


Posts : 15
Join date : 25.03.2013
Age : 39
Location : Lazarevac

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyPet Mar 29, 2013 1:09 pm

vhcgfdf Sto se tice slika,nemam ni jednu sliku grudi pre trudnoce,t.j.imam u garderobi,dekolte,ali ne znam koliko ce to biti realno za prikazati,jedino da ih slikam ovako,ali tek kada budem kupila nov telefon,jer kamera na sadasnjem telefonu ne radi vise od pola godine.Sto se tice strija,hvala bogu,nemam ih na grudima,samo na zadnjici,ali sam se mazala redovno,kao i sada u drugoj trudnoci.Dzepna,ako si ih ugradila ispod misica,neces imati nikakvih problema sa dojenjem,jer se mlecne zlezde nalaze iznad misica,a grudi ce ti posle prestanka dojenja biti jos prirodnije i lepse,jer meni retko ko primeti da ih uopste imam koliko izgledaju prirodno,mekse,nisu k'o zapeta puska vhcgfdf
Nazad na vrh Ići dole
dzepna
Clan porodice
Clan porodice
dzepna


Posts : 181
Join date : 19.10.2012
Age : 40

Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi EmptyPet Mar 29, 2013 11:32 pm

Patujko nadam se da ce biti tako,ugradeni su mi ispod misica ne skroz imam dual plane tehniku ali i doktor mi je rekao da se ne brinem s obzirom da nisam dobila puno kila u trudnoci i da se cice nisu jako povecale da se ni sa silikonim nece jako promjenit nego bas to bit ce jos prirodnije.
Daj mi reci kako funkcionira to s dojenjem kad budu pune mlijeka i onako napete s onim grudama koje se moraju masirati,da li si imala problema s tim i da li sta boli, jer meni su znale biti dosta bolne i tvrde.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi   Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 7Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Decko nakon povecanje grudi
» Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus
» Povecavanje grudi
» Povecanje grudi bez operacije
» Cesto postavljane pitanja za povecanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Trudnoca nakon mamoplastike-
Skoči na: