Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Povecanje grudi bez operacije EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Povecanje grudi bez operacije EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Povecanje grudi bez operacije EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Povecanje grudi bez operacije EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Povecanje grudi bez operacije EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povecanje grudi bez operacije EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povecanje grudi bez operacije EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Povecanje grudi bez operacije EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Povecanje grudi bez operacije EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Povecanje grudi bez operacije

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Povecanje grudi bez operacije Empty
PočaljiNaslov: Povecanje grudi bez operacije   Povecanje grudi bez operacije EmptyČet Okt 31, 2013 4:55 pm

Na internetu svakodnevno mozemo procitati kako se prodaju neke kreme za povecanje grudi, koje svakako da ne deluju (uverila sam se davno o tome Smile ).
Sad sam slucajno naletela na ovo, sta mislite za vakumsko povecanje grudi>?
Na video se vidi da se grudi zaista uvecaju...

Malo sam istrazila ova tema, pa sam nasla i gde moze da se kupi i koristi kod kuce Very Happy
BUST VACUUM PUMP
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Povecanje grudi bez operacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecanje grudi bez operacije   Povecanje grudi bez operacije EmptyČet Okt 31, 2013 5:02 pm

Jos neke linkove
Brava Breast Enhancement System
Breast Non-Surgical Enhancement News Story
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
motorina
Clan porodice
Clan porodice
motorina


Posts : 289
Join date : 20.02.2013
Age : 54

Povecanje grudi bez operacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecanje grudi bez operacije   Povecanje grudi bez operacije EmptyČet Okt 31, 2013 8:29 pm

SuperGirl,e ovo bi stvarno bilo super kad bi funkionisalo,ustedele bi I novac I bolove I mnogo toga,ali ja sam ubedjena da sa ovakvim vacuum spravama moze samo da se razvuce koza I na kraju dobijemo male ali opustene grudi,a to sigurno ne zeli ni jedna od nas,ono u sta ja verujem sem plasticne hirurgije su maticne celije,jednog dana bi mozda biolozi mogli da izazovu rast grudi maticnim celijama,do tada furacemo silicone nazalost Wink
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Povecanje grudi bez operacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecanje grudi bez operacije   Povecanje grudi bez operacije EmptyČet Okt 31, 2013 11:02 pm

Iskreno ni ja ne verujem u funkcionalnost i dugotrajnost vakum metodu. Videla sam jedna slika, stavis vakum aparat na ruku i tkivo raste, podize se, nekako mi je to jezivo. Mozda je nekome strasno kad pomisli na operacije, secenje, strano telo ubacujes u sebi,...ali vakum metoda mi je jeziva. A i to sto kazes, da je bila efikasna niko ne bi stavljao silikone.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
AnaAna
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
AnaAna


Posts : 2
Join date : 04.02.2015

Povecanje grudi bez operacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecanje grudi bez operacije   Povecanje grudi bez operacije EmptySre Feb 04, 2015 12:37 pm

Pozdrav svima,
zainteresovana sam za uvećanje grudi Aquafilling gelom. Postupak se radi u lokalnoj anesteziji- efekat vidljiv najmanje 5 godina. Za uvećanje za jedan broj cena je 1600e.

Ono što me zanima je da li je neko imao iskustva sa ovom metodom ili poznaje nekoga ko jesete? Kakvi su utisci?
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Povecanje grudi bez operacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecanje grudi bez operacije   Povecanje grudi bez operacije EmptySre Feb 04, 2015 8:50 pm

Nasla sam ovaj link vezano za tu metodu.
LINK
Ali ne znam koliko j to zaista dugotrajno.
Kolko znam niko na forumu nije radio tako nesto, valjda se to vise primenuje na Usa trziste...
Potrazila sam na google, ima neke koje rade iz Srbije, ali ne znam koliko imaju iskustva i kako ce to ispasti na kraju.
U pitanje su neki fileri t.d ako vec stavljas strano telo, zasto ne implante?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
AnaAna
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
AnaAna


Posts : 2
Join date : 04.02.2015

Povecanje grudi bez operacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecanje grudi bez operacije   Povecanje grudi bez operacije EmptyČet Feb 05, 2015 9:24 am

Pa prvo mi se ne ide u totalnu anesteziju. Zatim, plašim se eventualnih komplikacija. Kod ubrizgavanja ovog gela je i ožiljak dosta manji...
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Povecanje grudi bez operacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecanje grudi bez operacije   Povecanje grudi bez operacije EmptyČet Feb 05, 2015 12:22 pm

Kad sam ja prvi put pocela da planiram povecanje grudi sam isto razmisljala za oziljak.
Zelela sam rez ispod pazuha jer ce se najmanje vidjeti, ali kad sam procitala iskustva i vidjela slike, shvatila sam da je najvazni krajnji ishod, cemu da se ne vidi rez ako grudi na kraju ne izgledaju dobro.
Sta se tice reza, veruj mi ja moj nisam videla odavno Smile
Razmisli dobro, nek ti na 1 mesto bude krajnji ishod.

Totalna anestezija,..nije strasno, ali to je individualna stvar, ne mogu nista da kazem, licna odluka svakome...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Sponsored content





Povecanje grudi bez operacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecanje grudi bez operacije   Povecanje grudi bez operacije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Povecanje grudi bez operacije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus
» Decko nakon povecanje grudi
» Kako ce Vam izgledati grudi nakon operacije
» Trudnoca / Dojenje nakon povecanje grudi
» Cesto postavljane pitanja za povecanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Ostalo-
Skoči na: