Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata

Ići dole 
+42
Tia1102
Lagmar
gama
titty
missionvao
lola123
Dannii
Ennazg
roses13
Lena31
Queen
inesa000
nadjika
ella87
MiljanaIgor
leptiric
jocabo
njonja
marinamarinica
maleficent_11
Natasa Zdravkovic
buducalepotica
RadaPrada
dasha
Di
andandj
CocoNoir
blondyna
Tiki29
Elizabeth Hurley
malena123
chantelle
svetlana
milica90
atina
zokica73
sathena
njanjaaa
buba
riodejeneiro
trendseterka01
SuperGirl
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorPoruka
mala_bez_skandala
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
mala_bez_skandala


Posts : 1
Join date : 13.05.2016

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 EmptySub Maj 14, 2016 11:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.][img] [You must be registered and logged in to see this image.][/img]


Cao svima. Nova sam i čitala dosta o usnama i raznim iskustvom povećanju.
Stavila sam sliku usana, koje je radio Dr.Milivojevic. Apsolutni profesionalc i sasvim iskren doktor. Ja sam prezadovoljna rezultatom biopolimera. Količinu tačnu neznam zaista više, jer su radjene u nekoliko navrata  Very Happy ja lično samo bih njemu dala usne da radi i svo poverenje sam mu poklonila i sigurna sam u njegovo iskustvo i perfekcionizam. Eto rekoh i ja da podelim svoje iskustvo, da bih jednoj ili drugoj devojci u nedoumici olakšala eventualno odluku.


Puno pozz. Svima. 


mala_bez_skandala  lol!
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 EmptyNed Maj 15, 2016 7:32 am

Jako socne, jhkhdd lijep rezultat Wink
Nazad na vrh Ići dole
maleficent_11
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
maleficent_11


Posts : 13
Join date : 05.06.2014
Age : 30
Location : Beograd

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 EmptyPon Feb 06, 2017 12:51 pm

Cao devojke, 
Isto pitanje sam postavila i doktorima, ali evo i vas sve da pitam da li neko ima slicno iskustvo...Pre nedelju dana popunjavala sam usne hijaluronom. Doktorka koje mi je to radila koristila je hijaluron Regenyal. Medjutim, meni su usne tvrdje nego obicno, oblik mi se ne dopada i kao da to nije klasican hijaluron. Pre sam imala Juverem, Restylane i Teosyal Kiss. Na internetu sam pogledala i shvatila da mi je ona ubrizgala hijaluron Regenyal idea super umesto Regenyal Lips koji se koristi za usne. Regenyal idea super se koristi za korekciju nosa, brade, obraza i koliko sam shvatila neophodno je da se aplicira u dublje slojeve koze. 
E sad mene zanima da li je jos neko imao slicno iskustvo da mu je doktor ubrizgao u usne hijaluron koji nije konkretno za to namenjen? I da li ce se on takodje apsorbovati iako nije ubrizgan u dublje slojeve koze vec u usne? 
Jako sam ljuta sto postoje doktori koji to rade. bas se osecam prevarenom.Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Je_ci_li
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Je_ci_li


Posts : 1
Join date : 12.11.2017

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm

Cao devojke, otvorila sam ovde profil pre nekih nedelju dana kada sam planirala da uradim usta, i odlucila sam se za to u subotu kada sam i kontaktirala doktora koji mi je zakazao pregled tj intervenciju u petak. Bila sam na ovom forumu par dana i gledala vase slike takodje sam i neke preuzela da imam u telefonu ukoliko me pita za oblik i slicno da bih imala da mu pokazem. I zbog toga sto ste mi puno pomogle da se odlucim onda sam pozelela da podelim svoje iskustvo sa vama. Otisla sam u petak kod doktora sa drugaricom sva preplasena i prvi razgovor je bio sa anesteziologom koji me je opustio jer je bas super lik i voli da se sali, a nakon toga sa doktorom koji je video da sam uplasena i savetovao mi je da dodjem sledeci put ali ja sam to odbila jer sam zelela odmah i primetio je da imam asimetriju koju ja do tada nisam primecivala a ni drugi oko mene. Nakon toga je poceo da mi popunjava usta sa biopolimerom i opustila sam se sasvim kada sam videla da nista ne boli i to je bilo juce u 15h anestezija je trajala neka 3h i bas je nezgodno da se prica tj nikako ne moze a otok ne znam, i ne znam kada bih mogla da vidim konacne rezultate rekao je doktor za tri dana ali meni se ovo danas sto vidim dopada i ne bih volela da bude drugacije, takodje 3 dana ne smem da se pusi, pije alkohol, pije na slamcicu, puci i ljubi. I naravno preporucili su led koji ja nisam stavljala jer nemam podlive i nije toliko oteceno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 20 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Nazad na vrh 
Strana 20 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» Povećanje volumena usnica vlastitim tkivom
» Povećanje projekcije usnica kirurškom metodom izvrtanja ili everzije usnice ili primjenom lokalnih režnjeva sluznice usnice
» Naboranje implantata
» cena implantata
» Krvni ugrušci oko implantata - hematom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Povecavanje usana-
Skoči na: