Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 46 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 46 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 46 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 46 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 46 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 46 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 46 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 46 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 46 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 59 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 46 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 46 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 46 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 46 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 46 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 46 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 46 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 46 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 46 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 46 EmptySub Apr 19, 2014 12:52 pm

Chantelle sad za Uskrs uveliko cu jesti bjelance Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 46 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 46 EmptySub Apr 19, 2014 1:10 pm

Hahaha daaa a zumanjca cemo vaditi Smile 

Ja sam danas umutila 8 bjelanca in stavila 120 g proteina od vanilije i malo mljeka...usula u soljice i stavila u frizider da malo stoji. [url=[You must be registered and logged in to see this image.]][You must be registered and logged in to see this image.][/url]
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 46 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 46 EmptySub Apr 19, 2014 4:37 pm

Cekamo da kazes kakav je ukus,  tk ce valjda biti kao sladoled, tako zamisljam Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
zvjezdica333
Clan porodice
Clan porodice
zvjezdica333


Posts : 256
Join date : 22.10.2012

Trening i ishrana - Page 46 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 46 EmptySub Apr 19, 2014 5:49 pm

Chantelle ovo ce biti kao slag..jos gore malo preljeva od cokolade...mmmmm Very Happy

Evo par finih receptica :Dsve je preukusno i prefino jedino sladoled nisam probala,to cu sloziti kad zatopli Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]


var __chd__ = {'aid':11079,'chaid':'www_objectify_ca'};(function() { var c = document.createElement('script'); c.type = 'text/javascript'; c.async = true;c.src = ( 'https:' == document.location.protocol ? 'https://z': 'http://p') + '.chango.com/static/c.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(c, s);})();
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 46 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 46 EmptySub Apr 19, 2014 8:11 pm

Desert kao puding...ali je ona vanilija prefinaa!!! Bolje nego sa proteinima od banane. Odozgo sam stavila preliv walden farms od cokolade.

Zvjezdica samo ti daj jos recepata Wink
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 46 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 46 EmptySub Apr 19, 2014 8:51 pm

Chantelle, mislila sam na ovaj zrnati sir (ipak nije marka Finesa nego Goldessa), on se još zove Cottage chesse i preprefin je (ali nije za kolače jer je slan):

[You must be registered and logged in to see this image.]

Eto, nisam ni znala da imaju i verziju low fat jer zadnji put kad sam ga ja jela je bio samo ovaj tamno plavi

[You must be registered and logged in to see this image.]

a sad su ipak uvezli i svijetlo plavi, tj. low fat verziju s 2,4 % m.m.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tako da, ako baš nema Milbone, ovo vam je prefin sir, ja ga obožavam, a sad vidim da neću morati ni brinuti dok ga jedem jer ga imaju u low fat verziji (do sada sam jela možda jedan mjesečno)  bounce  cheers  Н 

A onu moju klasičnu Milbonu su preimenovali u nešto drugo pa na njoj više ne piše Posneta skuta, Svježi posni sir, nego Speisequark (bar je tako u Lidlu u Hrvatskoj), ambalaža i cijena su iste kao i prije:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mikica M, eto, ima Milbone u Lidlu u Novoj Gradiški Wink Znači ima je, samo ne u svakom Lidlu što je dobar znak jer znači da nisu izbacili iz asortimana  cheers  Н
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 46 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 46 EmptySub Apr 19, 2014 8:55 pm

Btw. jako mi se sviđaju vaši recepti, sve ih zapisujem na svoj laptop i spremam za dane kada ću moći jesti whey i sir u neograničenim količinama! Već sam si zapisala koje preljeve moram naručiti, često posjećujem i iHerb stranicu kao što je sathena preporučila i gledam što bih od tamo mogla iskoristiti... Još mjesec dana i natjecanja su gotova, a onda ide uživancija i isprobavanje ovih delicija koje ste sme smislile!!! Baš vas je krenulo i baš mi je drago zbog toga! Sve mi se jako sviđa, vidim, uopće ne moram biti maštovita kraj vas, sve ste isprobale i sad se kolo pokrenulo i ide dalje!!! Zakon ste!

Never give up! You can do it!  cheers
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 46 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 46 EmptySub Apr 19, 2014 11:05 pm

Zvjezdica taj sajt je super, nasla sam dosta super recepte Very Happy
Misstony taj Milbona koji sam ja dobila je isto Speisequark, isto ko na slici.
Ja sam danas pravila slanu totru, moj izum Very Happy
Sutra cu da probam kako je ispala mada sam sigurna da ce biti extra Very Happy
Nakon sto sam napravila tortu slozila sam i "administrativni" deo, nacrtala tabeli, izracunala sta sve ima unutra Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
zvjezdica333
Clan porodice
Clan porodice
zvjezdica333


Posts : 256
Join date : 22.10.2012

Trening i ishrana - Page 46 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 46 EmptyNed Apr 20, 2014 7:32 am

Misstony ovaj zrnati je supeeeeer Very Happy Ja inace kupujem u Šparu, 250gr. dode oko 10 kn i svaki dan pojedem po jednnog..navukla sam se na ove zrnate,prefini su mi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 46 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 46 EmptyNed Apr 20, 2014 7:49 am

Misstony hvala...bas cu pogledati za taj drugi sir. Al mi je bas zao sto kod nas nema Milbone light Sad vec samo ona sa 20% m.m. Isla u dva bliza lidla, u Slo i Italiji i nema.

Hahaha bas si nas "navukla" na prehranu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 46 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 46 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 46 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 59 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: