Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 45 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 45 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 45 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 45 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 45 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 45 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 45 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 45 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 45 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 58 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 45 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 45 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 45 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 45 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 45 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 45 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 45 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 45 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 45 EmptyČet Apr 17, 2014 7:49 am

Kupila razlicite da pravim deserte Smile Razz 

Ja jaja jedem ujutru, u prosjeku 3 bjelanca 1 zumanjak, kad pravim palacinke stavim vise. 
Ako pravim i deserte preko dana opet stavim bjelanca, kako kad, zavisi od kolicine casica Smile Znaci pojedem puno jaja dnevno.
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 45 EmptyČet Apr 17, 2014 7:58 pm

Evo ja se vec dobre dve sedmice drzim prehrane. Stavljam zasladjivac u kafu, ne jedem slatko. Hleb i nepamtim kad sam jela zadnji put. Za sad mi nije tesko, vidjecemo kako ce biti dalje Smile dobro da pravim one deserte sa proteinima inace bi sigurno jela neke slatkise umjesto toga haha.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 45 EmptyČet Apr 17, 2014 11:07 pm

I ja ponekad kriziram za slatkise Smile
Kupila sam na Nutrival posne kolace, pa nekad pojeden jedno parce (103 kcal) sa mlijeko.
Chantelle a koje mjere ti preuzimas da nabacis kg, jer si rekla da malo zelis da se popravis?
Koji je zdravi nacin nabacivanje kg? Smile
Meni je celi zivot bilo misija da se popravim ali uopste mi nije islo od ruke, do pre neko vreme... Tacnije od kad sam s ovim decko koji je veliki gurman Very Happy
Tako da sam se popravila s jedenje nezdrava jela puna masnoca Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 45 EmptyPet Apr 18, 2014 8:37 am

Supergirl meni se cini da sam malo punija sad Smile uglavnom jedem jaja i zobene za dorucak, za rucak meso sa rizom, tjesteninom,...poslje toga pojedem neki proteinski desert ili voce, pre treninga jedem isto meso ili ribu isto sa rizom ili slicno. Poslije treninga popijem whey. Kad dodjem kuci opet jedem, ili meso, ili pojedem 250 g skute. Uglavnom dosta pojedem. Vidjecemo koliko ce ici gore kg, posto i kad sam jela svasta nesto od slatkog do cipseva, hamburgera vaga je bila na istom broju Smile al sad vidim da imam vise misica.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 45 EmptyPet Apr 18, 2014 3:02 pm

Chantelle valjda je posto unosis vise kalorija nego sto ti treba. Ipak nabacujes kg sa zdrave namirnjce i zato ti je telo lepo oblikujeno+trening. Ja nikad u zivotu nisam imala potreba kd diete ili rezim ishrane. Jela sam mnogo, nisam pazila sta jedem,  i sendvice i cipsovi, satkise, ali ipak nisam imala prevediku potrebu od to svaki dan pa kg nisu isli nikako gore... E sad u zanjih 2 godine cipsovi, sendvici, restorane uz mn narucene masnoce... Ucinule su svoje Smile U svakom slucaju boljj je osecaj s zdravom prehranom . Nego,  smrsala sm 1kg! Smile Stigao mi i Milbona sir,  bas mi se svidza, ukus mi je slican kao kiselo mlijeko ili pavlaku
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 45 EmptyPet Apr 18, 2014 7:12 pm

Supergirl mozda ce se i meni za koju godinu tako sve poznati i trebat cu paziti sta jedem...al ja nebi volila to hehe. 
Super za 1 kg manje, samo polako.
A koji sir si dobila? Light?
Kod nas nema light, mozda cu morati u neki drugi grad u Lidl po sir Smile
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 45 EmptyPet Apr 18, 2014 10:01 pm

Chantelle, ja nisam nikad vidjela te proteine koje si ti kupila, ali mislim da tu nema baš puno rzlike osim u cijeni i topivosti u vodi. Bolji proteini se lijepo otope u vodi, a samim ti se i dobro probavljaju u organizumu. Oni koji vam se neće baš razmutiti i otopiti ili su jako gusti uglavnom se teško apsorbiraju u organizmu, pa nisu baš isplativi jer ih "popiškite" (ako me razumijete). Razvikane marke su to dobre jer si one ne mogu dopustiti da imaju loše proteine zbog reputacije pa je i zbog toga dobro ići na neke prodavanije i poznatije... Ali oni su u pravilu i skuplji pa treba naći omjer da ne dajete hrpu novaca na neki protein jer je "marka", a možda ima boljih i jefitnijih iako nisu tako poznata "marka". Dymatize, Nutrix, Scitec Nutrition, Optimum Nutrition, Gaspari Nutrition, Olimp i sl. su jako poznate marke i jedne od skupljih. Ja zato pijem Myprotein koji nije baš najkvalitetniji protein, ali je ok, a cijenom je najjeftiniji. Ima i skupljih od njega koji su kvalitetom lošiji. Tako da sam u Myproteinu našla ono što mi treba. Što s tiče nuspojava, ja sam imala od Dymatizeovog Elita i Gasparijevog Probiotik whey proteina problema s probavom. Ne samo vjetrove nego i dijareju. I to mi je bilo preteško razdoblje u životu dok nisam skužila o čemu se radi i da je od proteina. Ali vjetrovi su bili strašni. Jako mi se čula probava, crijeva su non stop radila i krulila i jako me bolio stomak. A mojim prijateljima odlično paše ELite whey od Dymatizea! Tako da, kako kome! Nisam još čula da je netko dobio prištiće od proteina. To ti je možda od promjenjene prehrane sveukupno, a ne samo proteina! Malo se mijenja i ukupna slika hormona kad se počneš hraniti zdravije, pa i prištići izbiju zbog pojačanog lučenja žlijezda lojnica...
Ne mogu sad naći tu sliku tog sira što si stavila, ako je samo 10% m.m. možeš jesti i njega. Ja sad više ne jedem sir uopće. Zamijenila sam taj obrok prije spavanja s kuhanim bjelanjcima pa pojedem 5 kuhanih bjelanjaka. Tako sam sigurna da nisam unijela nepotrebne masti. A meni je još dobar jedan zrnati sir u Lidlu, mislim da je marke Finesa, ali nisam sigurna. U posudicama je od 200 g (ili ml, ne sjećam se) i kod nas košta oko 9 eur (6,99 kn). Pogledat ću sutra (ako skrenem u Lidl) koja je marka točno pa napišem. SIr je prefin, možeš ga jesti samog, ali nije kremast, nije kao milbona, zrnat je i više je slan. Nije za kolače, ali ni ne moraš ga miješati u neke druge stvari jer je fin da ga možeš i samog pojesti!!!

Supergirl, ja već 2 mjeseca jedem 10 jaja dnevno, ali ne jedem sve žumanjke nego samo 1 žumanjak dnevno. Negdje sam čula da je preporuka pojesti 2-3 žumanjka tjedno. Jbg, ja pojedem 7 tjedno, ali ne vidim da su mi nalazi loši, nemam masnoće u krvi, sve ok. Bjelanjaka možeš koliko hoćeš!

Zvjezdica, za Ironmax nisam baš čula da je ok. Čula sam da je jako gust, kao puding kad se razmuti s preporučenom dozom vode/mlijeka/soka, ali netko i to voli. Kako kome paše. I taj što si uzela to je kazein, a kazein nije isto što i whey jer je kazein sporootpuštajući protein i on se pije prije spavanja, ne poslije treninga. Poslije treninga ti treba brzootpuštajući protein a to je whey!
Meni je najbolja čokolada od Optimum Nutritiona i Gaspari-a. Ta dva imaju prefine okuse.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 45 EmptyPet Apr 18, 2014 10:32 pm

Chantelle da, Milbona iz Lidl,  ima 0.2gr masnoce i 66kcal u 100 grama. Misstony ja jedem po 2 cela jaja. Od sad cu jedno celo i jedan bjelanac za omlet. Inace bjelanca unosim vise u toku dana kroz deserte Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 45 EmptySub Apr 19, 2014 8:46 am

Misstony mislila sam od Milbone ali imaju samo od 20% m.m. A to je vjerovatno puno masti? A neznam sto nemaju od 10 % m.m. Vec u dva Lidla nisam mogla naci...nemoguce da stalno nestane. Pogledacu jos za taj drugi sir.

Ovi proteini sto sam uzela meni su tako "lako" pitki. Vanilija i banana, prefini su. Mjesam ih sa vodom. Mozda su sa mljekom jos bolji ali je ne volim mljeko, pa ga pijem samo malo u kafi.

Supergirl odlicno za sir Smile meni je super sto mozes od njega svasta praviti. Ja sam recimo juce pojela 7 bjelanaca. Ma njih mogu kolko hoces, pogotovo kuhana.
Nazad na vrh Ići dole
zvjezdica333
Clan porodice
Clan porodice
zvjezdica333


Posts : 256
Join date : 22.10.2012

Trening i ishrana - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 45 EmptySub Apr 19, 2014 11:52 am

Misstony znam da je kazein,ja sam bas to i htjela..pijem ga prije spavanja da radi svoje kroz noc...iskreno,meni je pregust i ima jako cudan okus..uopce ga nemogu piti,ajde da je s okusom ali je obican i skroz cudan..nekako cu ga potrosit..sva sreca uzela najmanje pakovanje...
Sad namjeravam uzet Delicious Whey od čokolade..cujem da je jako fini..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 45 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 45 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 58 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: