Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 24 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 24 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 24 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 24 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 24 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 24 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 24 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 24 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 24 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 48 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 24 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 24 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 24 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 24 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 24 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 24 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 24 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 24 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 24 EmptyUto Feb 18, 2014 12:35 pm

Keto sam bas radila Smile mozda tu na 100g uh ili i malo manje mogu da funkcionisem ako radim carb cycling ali ovo je uzas , ja mislim da je to ok za debele ljude sto sede ceo dan kuci pa ni ne trose energiju a ja ono na noge ceo dan i svaki momenat mi je tako lose da mislim da cu se onesvestim. A izdrzala sam 2 nedelje jer sam stalno slusala kao navice mi se organizam pa ce mi biti bolje, a samo mi gore bilo.
Samo ti pisi sto se tice ishrane i treninga updatuj nas s vremena na vreme,mene zanima citati ako ti nije smor Smile
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 24 EmptyUto Feb 18, 2014 8:12 pm

Misstony hvala Smile
Pokusacu da tako kuvam rizu, jer do sad nije bilo bas uspesno Smile
I slazem se sa Sathena, ti slobodno pisi u ovu temu, nas zanima sta imas da nam kazes i das kao savjet Smile
Meni trebaju sto vise recepte zdrave ishrane i ukusne stvari Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 24 EmptySre Feb 19, 2014 1:35 am

Ja sam danas jela integralne palacinke Smile
Integralno brasno, maslinovo ulje, 1 jaje, sol, brown secer, malo vode, malo mleka 0,9% maslenosti.
Nisu kao s belo brasno, ali valjda se trebam naviknuti na ukus integralnog Smile

Sad sam nasla recepta za ovesne palacinke, pa sledeci put cu to da probam Smile


Dijetalne zdrave palačinke.

1/2 čaše mlevenih ovsenih pahuljica (čaša od 2 dcl)
1/2 čaše posnog cotagge sira ili nekog drugog posnog sira
4 belanca
cimet
vanila
Može se dodati po želji i kašikica kikiriki putera.

1Izmiksati sve sastojke, peći na dobrom tiganju isprskanom sa veoma malo sprej-ulja ili na griddle (roštilj sa ravnom pločom) kao obične američke palačinke.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 24 EmptySre Feb 19, 2014 12:35 pm

Sathena, ma da, ta keto dijeta je katastrofa i nije nikako za ljude koji treniraju!!! Ma nije ni za one koji ne treniraju jer si uskraćuju potrebne namirnice, a u organizmu se događaju takve promjene da se vrlo lako možeš razboljeti. Hormoni polude, psiha ode kvragu, mrzovolja, pad motivacije i želje za treniranjem, seksom, nekako tupilo nastane u glavi... Nije nikako prirodna i nije trajna, dobiješ jojo efekt od nje... Ma užas. Ja tu dijetu zovem zero carb, a low carb mi je kad se držim nisko sa carbsima, znači između 50 i 100 g dnevno i na takvoj dijeti mogu biti preko mjesec dana, nije mi problem, ali jedem puuuuno povrća, stalno neke salate sa piletinom i puretinom i hrpom svježeg povrća, baš se prejedam s tim povrćem tada! I carbse iz povrća ne brojim, samo iz riže ili tjestenine ili krumpira... Ali cikliranje je ok ono kad jedan dan jedeš puno UH (preko 150 g), jedan dan oko 100 g, a treći dan 0 g, pa opet 100, pa 150 g, pa 0 g i tako... Tako unosiš carbse, nema tog keto efekta, ali on ionako ne valja, a u minusu si s kalorijama i svaki dan šokiraš organizam pa on onda troši salo kao energiju, a ne samo UH koje pojedeš, a brzo dođe dan kad jedeš puno carbsa i zato si sretan, hehe... Mislim da je to najbolji oblik skidanja masnih naslaga i psihički i fizički.

Supergirl, Bit će još recepata, baš ću isprobati neke uskoro jer su mi svi dosadili, stalno isto jedem, ne mogu više...

Kad ja radim palačinke s integralnim, onda radim ovako: 2 cijela jaja, malo soli, oko 0,4 kg integralnog brašna i oko 1 l mlijeka, 2 dcl mlake vode ili mineralne. Ponekad dodam 0,5 dcl ruma. Uglavnom, omjer brašna i mlijeka  bude takav da mi smjesa bude dovoljno tekuća da mogu istresti u tavu pa onda to odokativno stavim, ali mislim da je tu negdje kako sam napisala. Ne treba šećera stavljati uopće. Ionako ih poslije možeš namazati medom ili čime god želiš. Med je ok jer ima nizak GI, ali ne treba pretjerivati s njim jer su i to kalorije iz ugljikohidrata.

Sviđa mi se ovaj recept za zobene palačinke! To ću probat! Imam takvu grill tavu s ravnim dnom na koju se ništa ne lijepi pa na njoj uvijek i pečem palačinke bez ulja... A inače mi maslinovo stoji u posudici sa sprejom pa onda kad treba samo poprskam tavu i pobrišem papirnatim ručnikom višak ulja (dovoljno je samo da ostane tanki masni sloj).
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 24 EmptySre Feb 19, 2014 2:56 pm

Misttony ajde probaj ovesne pa reci dal su dobre Smile
Meni je jos muka od sinoc, pojela sam 3 palacinke ali su mi bile nekako teske.
Vec dugo vreme jedem strogo integralni hleb, ali ovako mi integralna riza, brasno,...tesko idu Smile
Danas planiram da pravim oslic ribu, ali ne zelim da przim u ulje, pa hocu nekako da izvedem da je napravim, na paru, a nemam specijalni sad.
Jutros sam cak mislila i da idem da kupim one na tri nivoa, alli dobro je stopirala sam se, mnogo se istrcavam za trosenje novac Smile)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
ketrin
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
ketrin


Posts : 703
Join date : 24.02.2013

Trening i ishrana - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 24 EmptySre Feb 19, 2014 4:44 pm

SuperGirl, ja obozavam oslica. To je jedna od retkih riba koje smem da jedem. Spremas ga u rerni na malo vode u vatrostalnoj posudi, ili u obicnom plehu, ali stavi foliju preko, pa pred kraj mozes i da skines foliju da se malo zapece.
Ja ne koristim ulje uopste, ali pretpostavljam da mozes isto tako i sa malo ulja.
A integralno jeste malo teze za stomak (cim je meni zabranjeno), moguce da si ga malo duze varila, a jos ako inace nisi navikla na taj tip ishrane...
Nazad na vrh Ići dole
danijelica
Clan porodice
Clan porodice
danijelica


Posts : 160
Join date : 06.10.2013

Trening i ishrana - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 24 EmptySre Feb 19, 2014 7:47 pm

Ja sam isto pravila integralne palacinke, isti recept kao kod Mistony, i pomjesala sam posni sir sa smrznutim sumskim vocem i time ih premazala, bile su skroz ok. Nemam ideju cime bi ih jos mogla mazati
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 24 EmptyČet Feb 20, 2014 1:00 am

Ja da vam kazem rezultate, oslic je bio fantastican! Stavila sam u lonac na dve nivoa, samo na dnu malo vode, stavila ribu i varivo (grasak, kikuruz, repu) i poklopils lonac. Za neki pola sat je bilo gotovo a ukus neodoljiv. Insce, nisam izdrzala i otisla sam kasnije xa kupkm sad za kuvanje na paru Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 24 EmptyČet Feb 20, 2014 8:02 am

Supergirl, ti si luda kao i ja! Kad treba potrošit novce, nema problema!!! Pogotovo kad je nešto zdravo, onda se tješim da je to za zdravlje, to nije nikakav porok, to se smije, haha!!!
Super za oslića! Njega ni ne valja peći na ulju, ako nije pohani (panirani) jer se jako skupi. Stisne se i onda od pola kg mesa imaš možda 20-30 dkg. A pohano ne jedem (zbog kombinacije brašna i ulja koja je zabranjena za mene!). Ja ga za sada radim na 2 načina koja sam našla. Jedan je u rerni s krumpirima, a drugi je kuhani s krumpirom. Ovaj kuhani kad radim, onda stavim i češnjaka pa nije dobro ako poslije moram među ljude tako da ga inače radim samo za večeru. A ovaj drugi je ok, isto ima malo crvenog luka (kapule), ali crveni luk se ne mora pojesti pa bude ok. Okus je dobar i jednog i drugog, nije gadno. Te recepte nisam izmislila, nego sam našla na internetu. Stavit ću vam linkove! Ovaj drugi link: piše da je za bakalar, ali oslić možete uvijek raditi kao i bakalar. Oba recepta su isprobana nekoliko puta, zapravo bar jednom tjednom radim svaki i to samo s oslićem, tako da možete probat. A vrlo su jednostavni i brzi. 

[You must be registered and logged in to see this link.]

Samo pazite kad kupujete oslića jer znaju pod oslića prodati aljašku kolju (izgleda identično, ali je duplo jeftinije)! A ta kolja je grozna, bezokusna i puna vode! Ona se jaaaako skupi dok se radi pa od 0,5 kg ostane stvarno ni 20 dkg mesa. Grozno!!!
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 24 EmptyČet Feb 20, 2014 8:07 am

Zaboravila sam napisat, ja imam delimano dry cooker u kojem znam pripremiti povrće jer se stavi vode samo malo na dno... Isto tak se i oslić može stavit u njega skupa s povrćem Wink

Danijelica, to ti je odlična kombinacija s posnim i šumskim voćem! Svaka čast! Možeš namazati i sa maslacem od kikirikija, ali tanko tako da dobiješ okus... Iskreno, nije grijeh ponekad namazati palačinku i sa nutelom ili linoladom, nekim dobrim pekmezom (npr. ja obožavam od smokve), ali uvijek treba tanko namazati, tek toliko da imaš okus... Neće ništa biti ako pojedeš takvih 5 palačinki. Ja ni ne mogu više od 5 zgurat u sebe, pogotovo kad su integralne. Dosta su teške kao što su rekle supergirl i ketrin. Ne radim često takve palačinke, ja uglavnom radim od zobenih po onom receptu koji sam davno stavila na ovu temu... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 24 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 24 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 48 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: