Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 86 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyPet Nov 20, 2015 12:43 pm

Draga titty,

najprije ću Vam napisati koje su kontraindikacije za Aquamid. Dakle, lice puno akni, česte epizode herpesa na usnicama, autoimune bolesti, teški oblik šećerne bolesti, trudnoća, dojenje, ovisnost o kortikosteroidnoj terapiji (npr. kao kod bronhalne astme), uzimanje velikih doza nesteroidnih antireumatika kao Neofen, Voltaren, Ketonal... Znam da Vi to nemate, ali ne mogu se sjetiti Vašeg lica; da li ima sitnih akni? Komplikacije Aquamida su infekcija (imao sam 5 slučajeva u 13 godina) i stvaranje grudica u usnicama nakon nekoliko mjeseci (oko 15-20%). Te grudice se ne vide, ali se pipaju, i ne smetaju Vam. Samo kod jedne pacijentice su se grudice vidjele, pa sam ih kirurški vadio, a onda sam ponovno stavio Aquamid. Nakon povećanje usnica sa Aquamidom, morate piti antibiotike Sumamed od 500 mg i Avelox od 400 mg u periodu 3, odnosno 5 dana, te lokalno stavljati antibiotsku mast.
Moj prijedlog je da najprije stavite Juvederm Volift hijaluronsku kiselinu čiji efekt traje oko godinu i dva tri mjeseca. Ako Vam se svidi, možete onda staviti Aquamid.
Povećanje usnica se ne radi niti u općoj niti lokalnoj potenciranoj anesteziji, nego u lokalnoj anesteziji sa injekcijama. Ako se stavlja Juvederm, tada je dovoljna anestetska Emla 5% krema.
Eto, dao sam Vam malo za razmišljati preko vikenda. Javite mi Vašu odluku. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyPet Nov 20, 2015 2:03 pm

Poštovana titty,
zaboravio sam napisati oporavak; dakle otekline i modrice mogu trajati od dva tri do desetak dana. Ne smijete ići u saunu i solarij dva tjedna. Make up se može staviti na usnice tek nakon 24 sata. Nema nikakvih postoperativnih bolova. Usnice su malo tvrđe u početku što nestane unutar mjesec dana. Eto, to je otprilike postoperativni tok. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptySub Nov 21, 2015 7:04 pm

Postovani doktore, onda krecemo sa juvedermom. Nadam se da ce Emla biti dovoljna. Koliko uboda ima i sto mislite da li cete mi i donju usnu povecavat ili samo gornju? Uzet cu slobodno dva dana, planiram za negdje tri tjedna zahvat. Da li ce se primjetiti, mislim na podljeve ili sl.? Ne zelim neku ogromnu razliku.
evo slike sadasnjeg stanja
[url=[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyNed Nov 22, 2015 12:45 pm

Poštovana titty,

Emla krema će biti dovoljna. Planiram 0,8 ml Juvederma staviti u gornju usnicu, a 0,2 ml u centralni dio donje usnice. Tako uvijek radim, da bih izbjegao “patkasti“ izgled usnica. To će biti diskretno povećanje usnica. Teško je precizno prognozirati trajanje oteklina i modrica, ali uz malo sreće, to je par dana. Povećanje usnica sa Juvedermom se radi sa najmanjim iglama, pa je potrebno 5-6 uboda.
Meni odgovara termin za tri tjedna; to je sredina 12 mjeseca. Mislim da ste dobro odabrali; Juvederm je puno sigurnija opcija, posebno za prvi tretman povećanja usnica. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
magic.world
Stalni posetilac
Stalni posetilac
magic.world


Posts : 82
Join date : 13.12.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyNed Dec 13, 2015 6:14 pm

this HTML class. Value is [IMG][You must be registered and logged in to see this link.]
Pozdrav svim clanica foruma i cijenjenom doktoru.Borim se sa postavljanjem slika ☺️.Planiram povecanje grudi sledece godine pa me interesuje misljenje doktora koja velicina bi meni odgovarala ako se moze procijeniti na osnovu slike.
Н
Nazad na vrh Ići dole
magic.world
Stalni posetilac
Stalni posetilac
magic.world


Posts : 82
Join date : 13.12.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyNed Dec 13, 2015 11:31 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
magic.world
Stalni posetilac
Stalni posetilac
magic.world


Posts : 82
Join date : 13.12.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyNed Dec 13, 2015 11:33 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
magic.world
Stalni posetilac
Stalni posetilac
magic.world


Posts : 82
Join date : 13.12.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyNed Dec 13, 2015 11:41 pm

Mislim da sam sad uspjela postaviti slike.Unaprijed se izvinjavam ako krsim neka pravila foruma ali zaista se jos uvijek pokusavam snaci☺.Sto se tice pitanja upucenim doktoru,dodala bi jos da sam jako uska u ramenima,sto nije slucaj i sa kukovima,obim oko grudi je nekih 84cm.
175cm,63kg
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyPon Dec 14, 2015 12:41 pm

Poštovana magic.world
Vi ste kandidat za povećanje i podizanje dojki (augmentomastopeksija). U takvim sučajevima, postavlja se anatomski implantat najmanje visine i najveće projekcije, i to u submuskularne džepove- tip II “dual plane technique“. Što se tiče podizanja grudi ili mastopeksije, postoji mogućnost da se izvrši polumjesečasta (“crescent“), periareolarna po Benelliju, ili klasična vertikalna mastopeksija (to ovisi kolika je udaljenost od najdonje točke središnje linije vrata do bradavice ili SN-N distanca).
Ne mogu precizno procijeniti koliki volumen implantata bi došao u obzir, jer moram znati nekoliko važnih parametara mjerenja koje Vi ne možete točno izmjeriti, pa se ne bih zaletavao sa prognozom. Trebala bi mi točna širina Vaših dojki, SN-N distanca, udaljenost od bradavica do inframamarne brazde (N-IMF distanca), zatim visina dojki, stupanj rastezljivosti dojki, te stupanj spuštenosti ili ptoze dojki (postoje 4 stupnja, a I stupanj znači najmanje spuštene grudi). Naime, tu moram znati gdje su bradavice horizontalno pozicionirane u odnosu na inframamarne brazde (to su brazde gdje donji pol dojki prelazi na prednji zid prsnog koša).  U svakom slučaju, mislim da možete primiti najmanje oko 350 ml volumena implantata. No, nemoguće mi je na temelju slike, a bez mjera koje mi trebaju, odrediti približan volumen implantata. Znam da Vam nisam puno pomogao, ali morate me razumjeti. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
magic.world
Stalni posetilac
Stalni posetilac
magic.world


Posts : 82
Join date : 13.12.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 EmptyPon Dec 14, 2015 1:18 pm

Zahvaljujem vam na odgovoru i jako sam zadovoljna njime jer sam svjesna da ne mozete preko slike precizno odrediti mjere.Ali sa druge strane sam se rastuzila zbog ovog podizanje jer mi oni rezovi izgledaju zastrasujuce.Iskreno nikad nisam pomislila da bi meni podizanje bilo potrebno ali juce kada sam napravila ove slike i sama sam pomislila da sam mozda kandidat za to.
Н
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 73 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 73 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 86 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: