Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 44 ... 85, 86, 87 ... 93 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyPet Apr 15, 2016 6:19 pm

Poštovana MashaRostova

najljepše zahvaljujem na rođendanskim čestitkama i komplimentima. 
Naravno, Vi ste isključivo kandidat za otvorenu sekundarnu rinoplastiku. Sigurno je da se može postići bitno poboljšanje sadašnjeg izgleda nosa. Perfekcija postoji samo u našoj mašti. Meni bi pomoglo da pošaljete slike nosa iz en face, kose, profilne i donje projekcije. Možete slike postaviti ovdje na forumu, ili ako Vam je neugodno, pošaljite mi slike na e mail [You must be registered and logged in to see this link.] 
Cijena otvorene sekundarne rinoplastike je 2 150 EUR.
Moj odgovor nije tako detaljan dok ne vidim Vaše slike. Vi sigurno nemate keloid, jer kvrga koju opisujete nije na koži. Keloid ili “divlji“ ožiljak može nastati samo na koži. Povećanje usnica se može uraditi ili za vrijeme sekundarne rinoplastike ili kasnije. Lijepi pozdrav i ugodan vikend, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Cecil2000
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Cecil2000


Posts : 19
Join date : 27.04.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptySre Apr 27, 2016 10:44 am

Poštovani doktore, nisam Vasa pacijentica,ugradnju implanta mi je radila Vasa kolegica iz BG.
Stavila sam 360 cc Polytech Meme Mesmo hs.prepisujem s otpuhne liste.
Operirana sam 14.2  dual Plane tehnikom.
Prošlo je 70 dana i svih tih dana sam nosila Marena steznik,spavala na leđima..moje grudi su bile divne,veličina,oblik..nakon vec samo 45 dana one su potpuno omekšale i ponašale se kao prirodne.
Narednih dana iako nosim grudnjak dan noć one su se počele opuštati i sad uopće ne lice na grudi kakve sam željela i kakve su bile.Gornji pol se potpuno izgubio i one vise.
Doktora koja mi je radila operaciju vješto se ogradjuje od ovog dogadjaja i predlaže nošenje običnog grudnjaka zategnutog na maksimum , ne shvacam misli li to tako doživotno jel cemu onda silikoni ako ne mogu bez grudnjaka il na taj naći repozicionirati implant.
Ne odgovara na poruke, ja sam u nemoćnoj situaciji, jer ovo nije konačan rezultat koji sam htjela.
Dr je inače odličan stručnjak ne znam kako da Vam pošaljem slike ,ovo je prvi post da vidite i date mi savjet sta se dogodilo i ima li nekog načina da ih vratim na mjesto u kojem su bile.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptySre Apr 27, 2016 11:04 am

Poštovana Cecil2000,

Vaša kirurginja Vam je ugradila mikroteksturirane okrugle implantate u džepove ispod mišića. Implantatii su se vremenom spustili, kao što se inače događa sa teksturiranim ili hrapavim implantatima, vjerojatno previše za Vaš ukus. Daljnje nošenje grudnjaka neće podići grudi. Jedina mogućnost je kirurški zahvat kojim bi se dno sadašnjih džepova podiglo prema gore i to fiksacijom šavovima od duboke potkožne fascije do struktura prednjeg torakalnog zida. To bi vjerojatno preveniralo ponovno propadanje implantata prema dolje. Druga opcija je zamjena implantata sa novim, poliuretanskim implantatima, koji srastu sa okolnim tkivom i ne spuštaju se. Ne postoji nikakav drugi način da se implantati vrate u povišen položaj. Ako želite, možete mi poslati slike ovdje na forum, ili na e mail  ordinacija.ostojic@gmail.com
Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
loknica42
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
loknica42


Posts : 17
Join date : 05.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyČet Apr 28, 2016 11:25 am

Poštovani doktore,
interesuje me Vaš predlog u vezi oblika baze implanta: okrugli ili ovalni...koji oblik daje prirodnije rezultate u kombinaciji sa extra high projekcijom implanta, ako po visini dojke ima prostora za ugradnju implanta do 12,5cm visine...potrebno mi je da shvatim kako da dobijem što bolju formu sa ovim polaznim stanjem, bez da mi se ocrtava implant...


Poslednji izmenio loknica42 dana Čet Apr 28, 2016 7:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyČet Apr 28, 2016 12:16 pm

Poštovana loknica42,

u Vašem potpisu vidim mjere grudi. Među ostalim piše da je N-IMF distanca (distanca od bradavice do inframamarnih sulkusa) 9 cm. Dakle to je pola visine Vaše dojke (osim ako se ne radi o spuštenim dojkama). Druga polovina visine dojke se nalazi iznad razine bradavice i sigurno je visina dojki veća od 12,5 cm (ako ste točno napisali tu dimenziju). Da li pod “pinch“ test 2,5 cm mislite na “pinch“ u gornjem polu dojke? Ako da, onda džep za umetanje implantata može biti ili samo ispod mišića (ako ćete dobiti teksturirani ili hrapavi Diagon gel 4Two), odnosno iznad ili ispod mišića (ako ćete dobiti poliuretanski Diagon gel 4 Two). Ako želite prirodniji oblik, onda je implatat bolje plasirati ispod velikog prsnog mišića. Dodatno, horizontalno ovalna baza daje prirodniji oblik dojki nego okrugla baza implantata, gledano iz en face projekcije. Gledano iz profila i poluprofila, “extra-high“ ili najveća projekcija je manje prirodna od “high“ projekcije, pa je možda pogodnija za postizanje maksimalno prirodnog izgleda dojki. 
Ako imate spuštene dojke, onda se najprirodniji oblik dojki dobije sa anatomskim implantatom najmanje visine i najveće projekcije, koji je horizontalno ovalan iz “en face“ projekcije. Tada je Diagon gel 4 Two odličan odabir implantata.
U svakom slučaju, vjerujte svom doktoru. Sigurno je odabrao implantate na temelju Vaših želja i mjera grudi na prednjem torakalnom zidu. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
loknica42
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
loknica42


Posts : 17
Join date : 05.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyČet Apr 28, 2016 5:00 pm

oprostite, sama sam merila mere u potpisu po Vašim uputstvima, ali to rastojanje N - IMF sam izmerila kao razvijenu dužinu a ne kao vertikalnu projekciju, tako da mi puno znači što ste mi sad to razjasnili... takođe ste mi rešili nedoumicu extra high I high projekcije, tj. odgovorili ste mi na sva pitanja o formi I prirodnom izgledu, zaista imate moje iskreno divljenje...veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Cecil2000
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Cecil2000


Posts : 19
Join date : 27.04.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyČet Apr 28, 2016 9:45 pm

doktore dobila sam odgovor od doktorke, ovo sto ona predlaze da li je to to isto sto i Vi.Meni je neshvatljiva ta tehnika.

Sandra mozemo li se dogovoriti da posle praznika kada se dogovorumo dodjete u Beograd kod mene u ordinaciju i da ukoliko je potrebno fiksiramo rez vislje i dublje je je donji pol mozda molo istrglila proteza .Mozete istog dana ici kuciNecu da budete nesrecni.Ja stvarno moram da se odmorim ovih dana Sve moze da se popravi to je minimalno.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyPet Apr 29, 2016 6:32 am

Poštovana loknica42

mislim da Vi niste dovoljno kvalificirani za mjerenje grudi, uz dužno poštovanje. Prije 7 godina, otišao sam u Stockholm na tri dana, kod Prof. Per Hedena, jednog od dvijice ili trojice najboljih na svijetu po pitanju augmentacije grudi, samo da ga gledam kako mjeri grudi. I da naučim kako on mjeri grudi.
I meni je bila čudna Vaša dimenzija N-IMF 9 cm. To se viđa samo kod spuštenih grudi.
Drago mi je da sam Vam malo pomogao. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyPet Apr 29, 2016 6:34 am

Poštovana Cecil2000

to bi bilo približno to: podizanje dna džepova i guranje implantata prema gore, te zatvaranje donjeg dijela džepa, koji je očito preširok. Želim Vam da nakon toga budete zadovoljni. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Cecil2000
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Cecil2000


Posts : 19
Join date : 27.04.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 EmptyPet Apr 29, 2016 9:25 am

Hvala Vam puno:)
Tražit cu od nje ovo sto ste Vi napisali a ne približno.
Dal je zahvat težak kao ponovna operacija?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 86 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 86 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 44 ... 85, 86, 87 ... 93 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: