Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 69 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyNed Mar 16, 2014 1:33 pm

Poštovana Masha 23,

držim Vas za riječ, lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
glida
Stalni posetilac
Stalni posetilac
glida


Posts : 62
Join date : 09.12.2013
Age : 40

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyNed Mar 16, 2014 10:58 pm

[size=11.818181991577148]Postovani doktore,[/size]
[size=11.818181991577148]obzirom da je oporavak znatno laksi kada se implanti plasiraju ispod misicne fascije a ne ispod misica,da li je taj pristup utoliko vise sklon komplikacijama..tj. sta mogu da ocekujem ako se odlucim za takav nacin uvecanja grudi? Dakle,koja je razlika imedju ove i dual plane tehnike? Inace,imam 30 godina i dvoje dece..ne planiram vise da radjam. Hvala Vam na izdvojenom vremenu..[/size]
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyPon Mar 17, 2014 7:56 am

Poštovana glida,

ja isključivo radim "dual plane" tehniku u zadnje 4 godine; ne sjećam se kad sam stavio implantate iznad mišića. Činjenica je da velika većina kirurga u svijetu koristi tu tehniku. Prednosti su: znatno manji postotak komplikacija poput kapsularne kontrakture, "ripplinga", vidljivosti rubova implantata, kasnije kontrole ultrazvukom, magnetskom rezonancom (mamgrafiju ne preporučam zbog zračenja) se mogu interpretirati bez problema, puno ljepši, prirodniji i dugotrajniji izgled, bolja kontrola i predvidljivost položaja implantat. Tako da praktično nema razlike u brzini oporavka kod žena koje su rađale (a podvrgnute su "dual plane" tehnici) i nerotkinja kod kojih su implantati smješteni iznad mišića. Mišićna facija je vrlo tanka opna, koja ne predstavlja nikakav specijalan pokrov za implantat, uglavnom je izrazito vrlo tanka i prozirna, a rijetko malo čvršća. 
No, u zadnje vrijeme sam bio na nekoliko workoshopova i kongresa, gdje neki vrhunski kirurzi koje jako cijenim i od kojih sam učio, katkad primjenjuju tehniku gdje implantat stavljaju iznad mišića, odnosno ispod fascije, ali samo poliuretanske implantate koji se neće spuštati prema dolje. Kad bi stavljali obične teksturirane implantate ispod fascije mišića, onda bi postojala puno veća šansa da se prilično spuste dolje za godinu dvije i da rezultat ne bude ni približno dobar kao neposredno nako operacije. Nadalje, ako ste mršavi, pa Vam gornji "pinch" test nije veći nod 2 cm, to bi moglo izgledati jako umjetno, sa vidljivim rubovima implantata. Dakle, ja sam uvijek za "dual plane", a ako baš inzistirate da vam se implantat postavi subfascijalno, onda bi trebao biti poliuretanski, koji se neće spuštati dolje. Eto, nadam se da sam Vam donekle pomogao u odluci. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
glida
Stalni posetilac
Stalni posetilac
glida


Posts : 62
Join date : 09.12.2013
Age : 40

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyPon Mar 17, 2014 9:41 am

Tako sam i mislila..nego,cula sam da je oporavak laksi pa otuda i ovo pitanje.. Ipak je dual plane bolji izbor.. Hvala puno na iscrpnom odgovoru..vrlo ste ljubazni! Pozdravljam Vas!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyPon Mar 17, 2014 10:59 am

Poštovana glida,

ja sam Vam prenio vlastita iskustva i mišljenje. Vi odlučujete dalje o svemu. Hvala na komplimentu. Želim vam da u konačnici butete zadovoljni rezultatom. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
JG_Blu
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
JG_Blu


Posts : 3
Join date : 24.03.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyPon Mar 24, 2014 3:47 pm

Poštovani dr. Ostojić,

dolazim iz Slovenije i posle skoro godine razmišljanja sam odlučila po nove grudi na hrvatsko. Prebirajuči razne forume vidim da so cure oduševljene nad vama i izbira kirurga mislim da nije više u pitanju ali me zanima  dali se bavite i sa korekcijm tubularnih prsi? Sama nemam prave tubularnosti nego početnu konstrikciju donjeg pola, sa velikim "puffy" bradavicama, po domače grudi stoje u špicu. Brinim se, da bi posle operaciji bradavice izgleda isto ko pre, samo na večjim grudima i da bi grudi suviše krenule svaka u svoju stranu. Želela bih anatomske implatante ispod mišiča, i ne bi voljela večih od cca 300ml jer se bavim jogom pa bi mi smetale. Inače sam visoka 158cm i imam 57 kilograma. Jeste li imali neke slične primere? Mislite da bi se moglo popraviti izgled samo sa implantantima? Bila sam na 2 preoperativnih posvjeta, jeden kirurg mi reko da bih se moglo puno napravit več samo implatantima i da ne moraju biti ogromni, a drugi mi reka da bih trebala implantante veče od 325ml da bi mi grudi povuklo/obrnulo dole i da bi morao i rezati žljezu. Osobno mi je svejednu ili samo implantant ili još neke druge procedure, samo ne bi htjela sto puta popravljati,  nije da bi htjela terat nešto po svome, samo želim šti iskreniju ocjenu rezultata što može. Koliko dugo se čeka kod vas na operaciju? Dali ima opcija za one iz inostranstva da obaviju preoperativni pregled i operaciju u istome danu? Izvinjavam se za sve mane u tekstu, nadam se da je dosta razumljivo. Unapred hvala za vaše vrijeme i odgovore!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyPon Mar 24, 2014 4:41 pm

Poštovana JG_Blu,
pošto imate blagu konstrikciju donjeg pola, tada je anatomski implantat bolji jer mu je donji dio izbočeniji i bolje će popuniti donji pol dojki. Slažem se sa kolegom koji smatra da žljezdano tkivo donjeg pola dojke iznutra treba razrezati da se omogući fina ekspanzija donjeg pola dojki sa anatomskim implantatom. Vi imate tubularne areole, i nakon operacije će još više biti stršeće, tako da se onda rade kružni periareolarni rezovi koji ostavljaju jedva vidljive ožiljke i kojima se tubularne areole formiraju fino zaobljene i plosnatije. Što se tiče volumena, ako Vi birate oko 300 grama ili ml, i ja sam slažem s tim. kad imate konstrikciju donjeg pola, onda je udaljenost od bradavice do inframamarne brazde mala, pa se treba upotrijebiti anatomski implantat pune projekcije i kratke visine.
Mi se maksimalno prilagođavamo željama pacijentica, pa ćemo Vam sigurno brzo naći termin; ako treba i subotom, kad nemamo drugih termina. Moguće je u isti dan doći ujutro kod nas, obaviti pretrage i uraditi operaciju nakon pretraga. Vi biste samo trebali imati nalaz krvne grupe, jer se na taj nalaz čeka pola dana.
Ako želite takvu varijantu, ja bih Vam bio zahvalan da mi pošaljete slike grudi na e mail adresu  [You must be registered and logged in to see this link.]
Nadam se da sam iskreno odgovorio na sva Vaša pitanja. Ako ne, molim da postavite dodatna pitanja. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
JG_Blu
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
JG_Blu


Posts : 3
Join date : 24.03.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyPon Mar 24, 2014 6:13 pm

Poštovani,
puno vam hvala na brzom odgovoru. Cenim to što ste mi lipo rekli šta mogu da očekujem, i ja mislim da ako sam se odlučila za operaciju, moram slušati savjete i napraviti sve da budu izgledale kao što hoču. Plaši me samo to što imam jako svijetle bradavice, ali gledajuči brazgotine od cura na ovoj stranici, mislim da ni to nee biti problem. Koža mi je dosta elastična, tako, da sam optimista in vjerujem da če se ok pocjeliti. Poslat ču vam sliku svojih grudi i zanima me ako bi mogla onda reči dali ste operirali slične i kakve rezultate mogu očekivat, ali još bolje ako bi mogla vidjet slike sličnih grudi posle operacije. Ako ovo čita neka cura sa sličnim problemima bi bila puno zahvalna ako bi me kontaktirala sa savjetima i svom iskustvom. Još jednom puno hvala!
Nazad na vrh Ići dole
mooshmoolica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
mooshmoolica


Posts : 12
Join date : 25.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyPon Mar 24, 2014 11:33 pm

doktore, uvecala sam grudi pre 4 meseca... imam 375 ccm, okrugle mentor, high profile. zadovoljna sam grudima ali su mi se dosta spustile... dole su mi mnogo istaknutije nego gore. elem, htela sam da Vas pitam. na levoj dojci sam napipala neku kuglicu koja me boli svaki put kada podignem ruku, tj. pece me ali bas jako, takodje sam primetila da mi je posle vezbanja jos veci bol... sta to moze da bude? takodje na toj dojci mi je umanjen osecaj na bradavici, dok se na desnoj skoro osecaj povratio skroz...takodje me zanima da li smem da nosim push up grudnjake? molim Vas, pomozite.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 EmptyUto Mar 25, 2014 7:39 am

Poštovana JG_Blu,
ja bih bio zahvalan da mi pošaljete slike, pa ću probati naći neke slične Vašima i poslati Vam. Ako imate jako svijetle areole, to je još povoljnije za ožiljke, jer takva koža, svijetla, pretpostavljam tanka i suha, cijeli sa najmanje vidljivim ožiljcima. Dakle, to je odličan tip kože i zbog toga ne morate biti zabrinuti; dapače sretni. U iščekivanju Vaših slika, lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 38 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 38 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 69 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: