Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor

Ići dole 
+5
Kaca
andjelak2010
ketrin
motorina
SuperGirl
9 posters
AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor Empty
PočaljiNaslov: Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor   Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptySre Nov 13, 2013 12:36 pm

Drage clanice,

Drago mi je da Vas obavestim da jos jedan strucnjak se prikljucio na nas forum, Dr. Igor Smiljanic iz Sombora.
Sve sto zelite da znate vezano za estetske i plasticne hirurgije, kao i da se konsultirate sa doktora, to mozete da uradite na ovu temu.

Doktore dobrodosli Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
motorina
Clan porodice
Clan porodice
motorina


Posts : 289
Join date : 20.02.2013
Age : 54

Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor   Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptySre Nov 13, 2013 1:36 pm

Poštovanje Doktore
drago mi je da vidim da ste se i Vi pridružili našem forumu I od srca Vam želim dobrodošlicu I zahvaljujem na saradnji
Nazad na vrh Ići dole
ketrin
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
ketrin


Posts : 703
Join date : 24.02.2013

Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor   Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptySre Nov 13, 2013 5:26 pm

Postovani doktore!
Dobrodosli, drago mi je da ste nam se pridruzili.
Jako je lepo od Vas sto odvajate vreme za nasa pitanja.
Veliki pozdrav i vidimo se uskoro na kontroli. Smile
Nazad na vrh Ići dole
andjelak2010
Drug porodice
Drug porodice
andjelak2010


Posts : 117
Join date : 26.08.2013

Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor   Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptyČet Nov 14, 2013 2:20 pm

Doktore, dobrodošli !
Drago mi je da ste nam se konačno pridružili:)
Nazad na vrh Ići dole
Kaca
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Kaca


Posts : 41
Join date : 12.08.2013

Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor   Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptyUto Nov 26, 2013 10:08 am

Postovani dr Smiljanicu,

imam pitanje vezano za poliuretanske implantate.Da li je njihovo vadjenje komplikovano i posle koliko vremena od operacije se mogu izvaditi?Takodje me zanima da li se nakon vadjenja mogu odmah postaviti drugi implantati ne poliuretanski?Zahvaljujem na odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
Igor Smiljanic
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Igor Smiljanic


Posts : 1
Join date : 13.11.2013

Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor   Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptySre Nov 27, 2013 9:44 pm

Postovanje Kaca,
evo vi ste prvi kome cu odgovoriti na ovom forumu, takodje zelim da se zahvalim verovatno mojim pacijentima koji su mi pozeleli dobrodoslicu.
Poliuretanski imaplantati ako nisu dobro postavljeni nece se vremenom spustati pritiskom grudnjaka, masazaom itd. Njihovo vadjenje u prvih godinu dana je dosta otezano ali ne i nemoguce. Poiuretanski omotac se nakon dve do tri godine istopi i ostaje klasicna silikonska proteza. Za to vreme poliuretan je "odradio" posao tj. kapsula je tanka i dojke bi trebale da su meke, a preteca kontrktura procentualno je znatno manja kod ove vrste implantata.
Dalje, mogu se odamah staviti drugi implantati, poliuretanski ili obicni.
Nadam se da sam Vam pomogao, ako imate jos nekih dilema slobodno pitajte.
Eto toliko za prvo javaljnje.
Puno pozdrava
dr Smiljanic
Nazad na vrh Ići dole
Kaca
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Kaca


Posts : 41
Join date : 12.08.2013

Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor   Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptyČet Nov 28, 2013 7:58 am

Postovani dr Smiljanicu,

zahvaljujem na odgovoru.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Plastic mama
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Plastic mama


Posts : 11
Join date : 27.03.2014

Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor   Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptyPon Mar 31, 2014 10:40 am

Postovani doktore, zanima me kakva su Vasa iskustva sa korekcijom grudi akvafiling gelom? Ja bih htela da to radim u beogradu, tacnije, korekciju asimetrije, a dijagnoza nakon pregleda kod onko-hirurga mi je Dysplasio mammae bil. fibrocystica. Mastodinia. Hirurg mi je rekao da mogu da idem na plasticnu operaciju, ali me zanima da li u mom slucaju sme da se koristi taj gel. Hvala puno. S postovanjem
Nazad na vrh Ići dole
marco14
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
marco14


Posts : 5
Join date : 22.02.2014

Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor   Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptyPon Mar 31, 2014 6:44 pm

Dragi doktore,

Da li imate internet prezentaciju vase klinike?
Nazad na vrh Ići dole
Ivonam
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Ivonam


Posts : 1
Join date : 14.08.2015

Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor   Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor EmptyPet Avg 14, 2015 1:39 pm

Postovani doktore zanima me jedno,da li impantati maskiraju tj prilikom uz pregleda dojke radi kontorle da li mogu da sakriju iliti da se id njih ne vidi nekimproblem da je nastao u grudima tipa tumor ciste i ostalo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor   Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: