Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd

Ići dole 
+57
Tinky84
Moa
Flower03
misaa
dudaz
indijana
kaja_cg
Asuna
mirjanakraljica
makimaki
honeybee
Slaninica
Queen
zvucnik
Alexis139
zvucnikanica
ella87
Lena31
Pepper
danica85
Sljapko Lokvic
lenmar
lana
Mary4
korekcija
inna78
smartass
Beba
milica88
milan1111
naxi
lastsamurai
ljapica
shady
makki
Plastic mama
marco14
jeca
AraLala
Elizabeth Hurley
Marijana B.
andandj
njanjaaa
glida
Zubarka
motorina
Siliconedoll
CocoNoir
andjelak2010
buba
Kiki
Marsa
mamagaga
blondyna
dr Igor Maljković
ketrin
SuperGirl
61 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd Empty
PočaljiNaslov: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyPet Nov 01, 2013 1:33 pm

Na ovu temu mozete da postavljate pitanja vezano za sve plasticne operacije, sve sto vas zanima, na koje ce Vam odgovoriti  Dr. Igor Maljkovic - estetski hirurg.
[You must be registered and logged in to see this image.]" />


Poslednji put izmenio SuperGirl dana Sre Nov 13, 2013 12:42 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
ketrin
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
ketrin


Posts : 703
Join date : 24.02.2013

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyPet Nov 01, 2013 4:32 pm

Sve pohvale adminki i doktoru na ideji i angazovanju.

E, ovako. Da probijem led. Very Happy
Uvecala sam grudi pre nesto vise od 2 meseca. Zanima me, da li po Vasem misljenju smem da koristim grudnjake koji priblizavaju grudi (i kada), posto imam bas veliki razmak. Pretpostavljam da je to konacan izgled i da na razmak ne mogu nikako drugacije da uticem.

Hvala Vam unapred na odgovoru. Smile
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 51
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyPet Nov 01, 2013 5:21 pm

Poštovana, slobodno možete pokušati da približite grudi, ali ako je implant ispod mišića ili je radjea dual plane tehnika obično se može dobiti do 5mm do 1cm pomeranja implanta jedog ka drugom. 

Sa druge strane, vremenom će grudi biti mekše i lakše ćete ih približiti i običnim brushalterom.

Nadam se da je odgovor bio bar malo od koristi Smile

Puno pozdrava,
Igor Maljković
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
ketrin
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
ketrin


Posts : 703
Join date : 24.02.2013

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyPet Nov 01, 2013 6:49 pm

Hvala Vam puno na odgovoru! Smile

Znacio je, zaista. Implanti su plasirani ispod misica. To su lepe vesti, da postoji sansa da se malo priblize, ja svakako radim te 'vezbice' priblizavanja.

Da li Vi savetujete nosenje samo obicnih (pamucnih, praznih korpi, bez zice) brushaltera? Da li nosenje push up-a moze da naskodi? Postoje razliciti stavovi povodom toga, pa me zanima Vase strucno misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
blondyna
VIP
VIP
blondyna


Posts : 1006
Join date : 23.11.2012

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyPet Nov 01, 2013 8:44 pm

SuperGirl zaista sam odusevljena tvojom idejom, pun pogodak.
dr Maljkovic je izuzetan , pre svega, covek i jako strucan i dobar estetski hirurg. Dr dobro nam dosli!
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyPet Nov 01, 2013 8:48 pm

Hvala Blondyna, sta se tice dr.Maljkovic slazem se s tobom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 51
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptySub Nov 02, 2013 5:29 pm

Pa, moje mišljenje je da kad su grudi dobro uradjene  pushup nije potreban, implanti bi morali lepo da oblikuju grudi tako da one i bez ičega imaju dobru poziciju. 

Svakako da u posebim situacijama možete obući korset, pushup ili brus sa žicom, iako, po definiciji, žice treba izbegavati jer, po mnogim studijama, žice mogu da oštete donji pol implanta i da dovedu do formiranja veoma čvrste kaspule na donjem polu. 

Ipak, u pitanju su godine nošenja, tako da u lepom izgledu treba uživati Smile

Puno pozdrava
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
mamagaga
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
mamagaga


Posts : 1
Join date : 03.11.2013

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyNed Nov 03, 2013 10:16 am

Dobar dan!
Moja situacija je sledeca:
Naime, uradjena mi je obostrana mastektomija zbog karcinoma na obe dojke, bez primarne rekonstrukcije. Zanima me kada najranije mogu da uradim sekundarnu rekonstrukciju? Da li da prvo zavrsim sa hemioterapijom i zracenjem? Koju ustanovu mi preporucujete? Zivim u Bg, inace...Za privatne klinike nemam sredstava, nazalost!
Unapred hvala na odgovoru.

Srdacan pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Marsa
Legendarni clan
Legendarni clan
Marsa


Posts : 767
Join date : 12.10.2012
Age : 36

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyNed Nov 03, 2013 1:01 pm

E ovako, ja cu iskoristiti priliku da pohvalim ovog coveka i njegov rad. S moje strane tople preporuke, zaista divan covek, i savrsen strucnjak! 
Pitanja nemam, s obzirom da je od moje operacije proslo pola godine,dobila sam odgovore na sva moguca pitanja. Kako je  sve u najboljem redu, mogu samo da se zahvalim doktoru na svemu, na divnom izgledu, na savrsenoj komunikaciji i na tome sto je uvek imao vremena da me saslusa i odgovori o pomogne u svemu vezanom za postoperativni period! 
Jos jednom, doktore divni ste, hvala vam na svemu :-) !
Nazad na vrh Ići dole
ketrin
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
ketrin


Posts : 703
Join date : 24.02.2013

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd EmptyNed Nov 03, 2013 2:07 pm

Postovani,

Jos jednom da zahvalim na detaljnom i konkretnom odgovoru.
Sigurna sam da ce mnogima znaciti.
Svaka cast za angazovanje i pristupacnost!

Pozdrav:)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Nazad na vrh 
Strana 1 od 21Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: