Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 55 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 55 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 55 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 55 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 55 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 55 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 55 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 55 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 55 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 63 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 55 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 55 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 55 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 55 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 55 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 55 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 55 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 55 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 55 EmptyPon Maj 12, 2014 10:34 am

Vidjela sam. Ona plava cura sa broj 159 sto je osvoila 2 ili 3 mesto, ne mogu da vidim dobro,  lepa je ali smatram da nije zasluzila, prema meni je trebalo da bide zadnje mesto jer nije toliko definisana kao druge dve koje nisu dobile medal...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 55 EmptyPon Maj 12, 2014 11:11 am

Sad nisam na compu pa neznam na koju mislis. Ali izgleda da u toj kategoriji bikini ziri nevoli puno misica ili sta znam.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 55 EmptyPon Maj 12, 2014 11:21 am

Pa ako ne voli misice nek idu da budu sudije na Miss Balkana, a ne na fitness bikini Very Happy
Meni se svidza kako izgleda ta cura, ali za to natecanje mislim da nije zasluzila da dobije medal, to je moje misljenje, nisam ja strucnjak naravno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 55 EmptyPon Maj 12, 2014 12:00 pm

Ni ja se nesto ne razumijem u to Smile znam da kod muskaraca danse gleda masa, definicija, simetrija, proporcija...nije samo fora ko je najvise sirok Smile a kod zenskih neznam kako gledaju Smile
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 55 EmptyUto Maj 13, 2014 1:32 am

Ne znam gde nam je Misstony da ni pojasni kako sta ide Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 55 EmptyPet Maj 16, 2014 7:27 am

Nema nam Misstony da javi kako je bilo.

Supergirl kako napredujes?
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 55 EmptyPet Maj 16, 2014 2:14 pm

Chantelle dobro je za sad, drzim se Very Happy
Dosad sam smrsala 4kg, jos 2-3 i sa kilazu sam do cilja.
Ali radim i na oblikovanje tela, 4 puta nedeljno idem na high aerobic, step i pilates,
a vezbam i kod kuce Very Happy
Ne dam se. Ima dani kada se polakomim na neko jelo koje ne smem da jedem i onda se setim da se dosad mucim vec mesec ipo i ne da mi se da sve bacim niz vode i uspem da odolim iskusenju Very Happy

Kod tebi kako je?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 55 EmptyPet Maj 16, 2014 3:01 pm

Supergirl odlicno, sve pohvale...ti si bas zapela da dodjes do svog cilja! Tako i treba Wink

Ja jos uvijek u teretani Smile radim na oblikovanju tjela i za sad sam zadovoljna, malo postanes opsjednut Smile kako ima dosta ogledala u teretani stalno se gledamo sa drugaricom Smile trudim se da jedem zdravo, ma da se ponekad pregresim necim Wink ipak neide bas da se svega drzim, neidem na takmicenje pa mogu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 55 EmptyPet Maj 16, 2014 3:43 pm

Ma ti nemas brige i da ponekad pojedes nesto 'nezdravo'  jer i onako hoces da nabacis kg. Ja posto zelim da smrsam ne smem si priustiti greske, bar za sad. Kad posgignem zeljena kg,  mozda ponekad cu i pogresiti, ali retko.
Ja na ovo gledam kao nacin zivota, ne smatram za dijetu jer ovako planiram da zivim s zdrave namirnice. Skroz mi se promenila vizija za hranu Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 55 EmptyPet Maj 16, 2014 5:08 pm

Hej, curke, evo me!

Kratki osvrt na natjecanje bi bio: ja sam premišićava za bikini fitness kategoriju, ali to sam znala i prije natjecanja i zato nisam razočarana! Znala sam da neću pobijediti jer suci ne traže najmišićaviju među nama nego onu koja najbolje odgovara savršenoj figuri za bikini! Moja forma je "prejaka" za ono što oni traže tako da su me "kaznili" 5. mjestom da pokažu da nemam šta radit u ovoj kategoriji i da idem  sljedeću. Tako da ću se najesen početi spremati za sljedeću kategoriju, bodyfitness.

Znači ovdje se ne ocjenjuje tko je najmišićaviji, najdefiniraniji, s najmanje sala. Ovdje se gleda koja cura izgleda fit, a da se na njoj ne vide mišići, žile, definicija... Normalno je da žena ima malo sala na sebi i da bude fit. E to se ovdje traži!!! Stvar je u tome da ja ne želim izgledati tako nego želim mišićaviji izgled. Meni je ljepše kada se na ženi vide mišići kao npr. ova teta na mom avataru. Ja volim takav izgled.
Osim toga ovdje se gledaju proporcije: dužina trupa, nogu, ruku i njihova vitkost. Znači, bolje prolaze visoke cure s jaaaako dugim nogama, kao barbike npr.,a lošije prolaze niže cure... Osim ako su sve niske. Kod mene je bio problem jer je moja kategorija bila iznad 165 cm što znači da u nju idu i cure od 165 cm i one od 185 cm kakva je bila Bugarka. Ona je pobijedila... Slovenka koj chantelle spomije je 2., a Snežana iz Srbije je 3. Meni je Snežana bila najljepša i jako mi je žao što nije obijedila. Ona me doslovno opčinila! Prekrasna je! Slovenka mi je premršava... Nikako ne volim tako vitke cure. Bila je još i jedna Makedonka s nama u kategoriji, ali ona me se nije posebno dojmila. Ok je, ali ništa posebno. 
Još jedna stvar koja se ovdje gleda je i ljepota lica. To je malo kontroverzno, ali ipak se gleda. Nije ovo izbor za miss, naravno, ali kad imate 2 jednako utrenirane cure, pobjedit će ona koja ima ljepše lice. To je tako i ja sam to sve znala. Nije me nitko pokrao za mjesto, sve je regularno i ja sam jako sretna što sam uopće sudjelovala na jednom takvom natjecanju!!! To mi je 3. natjecanje u životu!!!

Ove druge bikinice koje chantelle spominje su junior kategorija (do 23 godine). Ta u plavom badiću je prva i sve je kako je chantelle rekla. Cura je stvarno lijepa. Ali njena forma nema veze s mojom jer ja sam puuuuuno duže u teretani, moji mišići su zreli za veću kategoriju i starija sam od nje 10 godina Very Happy

Alii za 10 dana imam još jedno natjecanje i tu imam veća očekivanja. Pripreme su i dalje u tijeku pa sam sva u strci, nemam baš puno vremena pisati, ali vas stalno čitam... Plus, staviila sam jaaaako duge nokte pa ne mogu puno tipkati na mob. Samo kad sam na laptopu tipkam, hehe  Laughing 

Stavit ću koju slikicu da vidite kak je bilo u mojoj katgoriji i kakva je moja forma u odnosu na druge cure  Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 55 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 55 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 63 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: