Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 41 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 41 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 41 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 41 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 41 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 41 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 41 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 41 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 41 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 56 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 41 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 41 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 41 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 41 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 41 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 41 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 41 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 41 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 41 EmptySub Apr 12, 2014 1:22 pm

Sathena draga super sto si stavila nove recepte ;)Moram obavezno probati i to, i tvoje muffine što si stavila jednom.

Drugi dan sam u onu smjesu dodala jos svjezi postni sir, przene ljesnjake i jagode. I ispalo je ovako: ( sa proteinima od cokolade)

[url=[You must be registered and logged in to see this image.]]

Danas sam pravila isto, samo sto sam stavila 9 bjelanca, 160 g proteina, mleko od kokosa, 1 kasika low fat kakaa..i dobila 5 ovih casa:

[url=[You must be registered and logged in to see this image.]]

Zvjezdica ja sam i tako iz slovenije pa sam narucila proizvode walden farms sa te stranice proteini.si
Meni je cokolada odlicna, takodje i borovnice, karamela mi je cudna, nije mi dobra. Uzela sam i marmeladu od jagoda i isto je ok!

Supergirl ja sam danas probala palacinke i nisu mi se zaljepile. Ali bolje da pravis male, lakse ih je okretati jer su dosta krhke. Velike bi bilo puno teže okrenuti. Ja sam si pomogla sa nozem i onda lopaticom ih prevrnem.
Stavila sam:
1 bananu
Mljevene zobene pahuljice
1 kasika low fat kakaa
Cimet
4 bjelanca 
1 zumanjak

Mora biti gusca smjesa...kolicinu prilagodis, zavisi koliko pravis palacinki.

Meni su bile super...preko walden farms preliv i jagode...evo slike

[url=[You must be registered and logged in to see this image.]]
Nazad na vrh Ići dole
zvjezdica333
Clan porodice
Clan porodice
zvjezdica333


Posts : 256
Join date : 22.10.2012

Trening i ishrana - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 41 EmptySub Apr 12, 2014 2:20 pm

Chantelle ja uzela sirup od cokolade i karamele isto..valjda nije karamela toliko losa,danas sam to narucila...
Joooj sta ovo izgleda fino...daj stavi recept od ovog prvog deserta sa jagodama i bjelancima...izgleda mi prefino Smile Pokusacu da napravim manje palacinke
,  mada se meni ukus smese dolada i bez pecenje kao kashu Smile
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 41 EmptySub Apr 12, 2014 3:47 pm

Wow!  Chantelle slike su me opile Smile 'Pojescu sve kolaciceee i postacu debela '  Smile))
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 41 EmptySub Apr 12, 2014 10:13 pm

Chantelle napravila sam manje palacinke i uspele su! Smile

Ja sam stavila:
1 banana
2 bjelanca
mjelene zobne pahuljice
2 kasike musli s bobinke 
1 kasika kakao
pola kasika peruvian maka zbog mirisa Smile
i mnogo malo mlijeko 0,9%
i napravila sam slag od 1 bjelanca i 1 kesica stevia Very Happy

Evo kako je ispalo Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]" />
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 41 EmptyNed Apr 13, 2014 6:19 pm

Zvjezdica evo recept za jednu casu:
Smjesa:
3 bjelanca
200 ml mleka od kokosa
50 grama proteina (kojeg god imas).

Jednom sam u smjesu dodala i svjezi postni sir, al to i nemoras.
Onda moras staviti vise bjelanca. Kolicinu prilagodi, zavisi koliko pravis toga. Ja stavim svega vise, gledas da bude smjesa gusca.

Sve to izmiksas mikserom.

U blenderu izmiksas ljesnjake i poprzis ih u tavici. I onda redas sloj ljesnjaka, jagode, pa smjesa i tako dalje.

Stavis u frizider da stoji oko 45 minuta, moze i vise i bude kao puding.

Supergirl super, izgleda odlicnoo!!! Mozes jesti te kolace neces od toga se udebljati Wink
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 41 EmptyNed Apr 13, 2014 8:32 pm

Ja sam pokusala da porucim Walden Farms cokoladni preliv. Na jednog sajta za 3 bocice mi je ispalo za shipping 40eur Very Happy
Sa neke druge uopste nema dostava do mene, ko da zivim na sjevernog pola Smile)

I...snadzi se pa zivi, napravila sama cokoladni preliv, lesno i ukusno Smile

1 kasika kakaa
2 male kesice stevia
3/4 kasike vode

Sve to se lepo promesa i super je, jedino kakao ima kalorije, na 5 grama 23 kalorije.



Imam nekoliko pitanja Smile

- Imam program MyFitnessPal prema kome treba da unosim po 1200kcal na dan za da postignem zeljenu kg. E sad, jel ima veze koje vreme sta jedem?
Procitala sam negde da ne sme da se konzumiraju uglehidrate uvece, voce,... i sl.
- Koliko sati pre spavanja vam je zadnji obrok?
- Zasto piti Whey protein, a ne cista surutka u prahu? Jer kako sam procitala Whey sadrzi protein od surutke.


Poslednji izmenio SuperGirl dana Ned Apr 13, 2014 11:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 41 EmptyNed Apr 13, 2014 11:23 pm

Sad sam nasla ovu receptu:

Muffini s jogurtom
Za 6 muffina (jedan obrok) potrebno vam je:

  • 2 bjelanjaka (cca 70 g)
  • 20 g whey proteina okus čokolada ili vanilija (u slučaju vanilije dodati 5 g kakao praha)
  • 70 g jogurta 0.5% masti
  • 10 g badema nasjeckati na sitno
  • stevija u tekućini
  • cimet

Priprema:
Pomiješati sve sastojke dok se ne dobije glatka smjesa. Sipati po dvije velike žlice u jedan kalup. Nakon toga posipati bademima i cimetom svaki muffin. Peći 15 minuta na 150 stupnjeva. Muffini nisu čvrsti iznutra već više poput pudinga. Ukoliko želite možete dodati zobene (koje ste prije natopili u vodi) i voće (ja sam npr. stavljala po dvije višnje u svaki kalup). No, većinom ovaj desert pripremam za večeru pa izostavljam ugljikohidrate.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nutritivne vrijednosti:
Energetska vrijednost (bez voća i zobenih): 220 kcal
Bjelančevine: 28 g 
Masti: 6 g 
Ugljikohidrati: 6 g

Crni štrumpf low carb
Sastojci:

  • 35 g whey proteina od vanilije ili čokolade
  • 15 g kakao praha
  • 100 g bjelanjaka
  • 10 g mljevenih badema
  • 2 žličice pirea od jabuka
  • 1 žličica posnog sira

Priprema:
Izmiješati u posudi (koja se može koristiti u mikrovalnoj) sve sastojke osim 1 žličice pirea od jabuka i 1 žličice posnog sira. Staviti u mikrovalnu na 800 W na 2 minute. Kad je gotovo, nožem odvojiti kolač od rubova posude i okrenuti posudu naopako na tanjur. Staviti žličicu pirea od jabuka na žličicu posnog sira preko kolača.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nutritivne vrijednosti po kolaču:
Energetska vrijednost: 295 kcal 
Bjelančevine: 45 g 
Masti: 8 g
Ugljikohidrati: 10 g

Nabujak od jabuka i griza
Sastojci:

  • 600 g slatkih jabuka
  • 1 limun
  • 200 g mlijeka 0.9% mm
  • 95 g integralnog griza
  • 1 jaje, 2 bjelanjka
  • 200 g svježeg posnog sira
  • 50 g whey proteina, okus vanilija
  • prstohvat soli
  • cimet

Priprema:
Jabuke ogulite, prerežite na pola i očistite od sjemenki. Ako su jabuke veće, možete svaku polovicu malo skratiti tako da joj odrežete donji dio gdje su bile sjemenke. Nakapajte ih limunovim sokom.
Mlijeko zakuhajte, dodajte griz i kuhajte dok se griz ne zgusne (2-4 minute). Umiješajte steviju po želji. Bjelanjke odvojite od žumanjka. Žumanjak izmiješajte sa svježim posnim sirom, stevijom u granulama i koricom limuna. Ovu smjesu dodajte smjesi od griza. Bjelanjke istucite u čvrsti snijeg, dodajte prstohvat soli te lagano kuhačom umiješajte u smjesu od griza i sira, zajedno s whey proteinom.
Smjesu ulijte u nauljenu vatrostalnu posudu. Po površini posložite jabuke. Nabujak pecite u pećnici zagrijanoj na 180 °C 30-40 minuta dok ne dobijete zlatnožutu boju. Pospite cimetom kad je nabujak gotov.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Knedle od batata
Sastojci:

  • 260 g batat krumpira
  • 1 cijelo jaje
  • 200 g raženog brašna
  • 25 g whey proteina bez okusa
  • 30 g jagoda ili višanja (odmrznutih)

Priprema:
Skuhati batat 10-15 minuta te ga dobro procijediti. Nakon što ste napravili pire od batata, ostaviti da se malo prohladi te dodati u njega raženo brašno i whey protein. Radite okruglice i punite ih s 1 do 2 komada odmrznutih jagoda ili višanja. Kuhati u kipućoj vodi dok ne isplivaju na površinu.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nutritivna vrijednost na 100 g gotovog proizvoda:
Energetska vrijednost: 205 kcal 
Bjelančevine: 12 g 
Masti: 1 g 
Ugljikohidrati: 40 g

Slastice od tapioke
Sastojci:

  • 100 g tapioke
  • 60 g šumskog voća
  • 90 g jagoda
  • 85 g banana
  • 10 g kakao praha
  • 300 g mlijeka 0,9% mm
  • 3 dcl vode
  • stevija u tekućini

Priprema:
Natopiti tapioku barem sat vremena ili još bolje preko noći. Kuhati 50 g tapioke u 3 dcl vode, te ostalih 50 g u 300 g mlijeka. Dodati po želji stevije u svaku posudu. Nakon što se tapioka skuha cca 20 min uz neprestano miješanje (kad zrnca postanu prozirna), sipamo u čaše red tapioke pomiješane sa izblendiranim šumskim voćem, red nasjeckanih banana, red tapioke na mlijeku, red jagoda ili red tapioke pomiješane sa kakao prahom. Ostaviti barem 5 h u hladnjaku.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nutritivna vrijednost tapioke na 100 g:
Energetska vrijednost: 360 kcal 
Bjelančevine: 0 g 
Masti: 0 g
Ugljikohidrati: 90 g


Ferrero kuglice
Sastojci:

  • 45 g kikiriki maslaca

  • 80 g mljevenih badema

  • 20 g kakao praha

  • 30 g mlijeka 1,5% mm

  • 70 g whey proteina od čokolade

  • 20 g zobenih pahuljica


Priprema:
Izmiješati sve sastojke, a 30 g mljevenih badema ostaviti sa strane te nakon što kuglice oblikujete rukama uvaljati ih u mljevene bademe.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nutritivne vrijednost cijele smjese:
Energetska vrijednost: 1140 kcal 
Bjelančevine: 90 g
Masti: 70 g
Ugljikohidrati: 50 g

Raffaello kuglice
Sastojci:

  • 300 g svježeg sira

  • 95 g kokosovog brašna

  • 25 g whey proteina od vanilije

  • Par kapi arome vanilije


Priprema:
Pomiješati sve sastojke te oblikovati kuglice. Ukoliko želite u svaku kuglicu stavite po jedan badem ili lješnjak. Uvaljajte gotove kuglice u kokosovo brašno kojeg ste ostavili sa strane (cca 30 g). Kuglice je potrebno držati u hladnjaku cijelo vrijeme da se ne pokvare.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nutritivna vrijednost cijele smjese:
Energetska vrijednost: 950 kcal 
Bjelančevine: 60 g 
Masti: 62 g 
Ugljikohidrati: 25 g


Izvor: fitness.com.hr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Boobynewbie
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Boobynewbie


Posts : 91
Join date : 21.09.2013
Location : Zagreb

Trening i ishrana - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Guza i sklekovi   Trening i ishrana - Page 41 EmptyPon Apr 14, 2014 6:48 am

Misstony, prije svega, hvala hvala hvala što izdvajas dragocjeno vrijeme i dajes vrlo vrijedne savjete koje ce nam ustediti i novaca i vremena! Ova tema zlata vrijedi! Smile Uistinu smo pocascene, ipak si profesionalka! Izgledas vauuu, kapa dolje! 

Cure, hvala na receptima (inspiriralo me da ispecem kekse od banana i zobenih)! I stvarno, fenomenalno izgledate - sathena, chantelle, svaka cast!

Pitanje: postoji li vjezba u kojoj je izolirana samo guza? Sve koje radim aktiviraju i zadnju lozu, a to bih voljela izbjeci s obzirom da se meni taj dio (i noge opcenito) napumpa vrlo brzo. 

I kako vi cure sa sklekovima, nakon koliko ste ih mogle poceti izvoditi? Ja probala neki dan, znaci nakon 5 i pol mjeseci, i nekak se ne usudim. Jos sam oslabila u rukama pa ne mogu nijedan napravit (il me glava koči), a prije sam ih ubijala Sad
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 41 EmptyPon Apr 14, 2014 7:54 am

Supergirl jeeeeaaa Smile Haha ja cu ovo morati probati sve Wink
I ja sam citala da whey sadrzi surotku...ja pijem whey. 
Ja idem u teretanu u sedam, i budem do osam i po ili devet...pa mi bude zadnji obrok kasno. Uvijek poslije treninga popijem whey. Kad dodjem kuci jedem ili meso ili tunu,...navece nebi trebalo jesti UH. Ja ako sam gladna poslje treninga pojedem i malo rize uz meso. Pre spavanja pojedem skutu ili koji proteinski desert ako sam napravila Smile 

Booby hvala Wink nisam sigurna al mislim da nema bas vjezbe koja pogadja samo guzu...uvijek malo i zadnja loza radi. Al to ce ti za sigurn misstony reci, ona bolje zna.
A sklekove ja i neradim, oni su i onako za prsa a meni to netreba. Al pokusavala sam i ja tako pola godine posle operacije i nisam mogla, skroz neki cudan osjecaj. Sad vec mogu al neradim.
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 41 EmptyPon Apr 14, 2014 7:58 am

Supergirl zaboravila sam reci da si napravila odlican preliv, i to cu probati. Jesi probala naruciti sa proteini.si ? Neznam dal oni salju...

Meni je postala ova tema naj zanimljivija Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 41 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 41 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 56 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: