Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptyPet Feb 27, 2015 11:22 am

Poštovani doktore,

Hvala Vam na brzom i detaljnom odgovoru! Uvijek ste tako profesionalni. Volim kad znam sam sam u rukama stručnjaka što se vidi iz vaših preciznih odgovora.

U redu, sad mi je mnogo jasnije. Nije meni problem utrnulost i sl., sve ja to izdržim. Samo da mogu raditi bez da puno izostajem s posla i da mogu trenirati što prije. Zanima me, kako je s disanjem? Koliko je disanje otežano u početku i kada ću imati puni protok zraka kroz nos? Pošto nos bude otečen izvana, pretpostavljam da bude i iznutra?
Znači, trčanje ću prekrižiti mjesec dana, a npr. orbitrek ili sobni bicikl? Mogu li to koristiti nakon 2 tjedna od operacije?

Naravno da bih pazila na vanjske traume. Ne bi mi bučica prišla preblizu glavi ne samo mjesec dana, nego i duže ako treba Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptyPet Feb 27, 2015 11:42 am

Poštovana misstony,

disanje može odmah biti normalno, a može biti i blago otežano kroz 1-3 tjedna, zbog unutrašnjih oteklina, krastica, ugrušaka i resorptivnih šavova. Za to vrijeme možete koristiti nosne sprejeve poput Aquamarisa i Operil P koji pomažu bržem čišćenju nosnih šupljina i boljem disanju. Dakle, blagi problemi disanja na nos mogu biti do 3 tjedna nakon zahvata. Sobni bicikl i orbitrek se mogu prakticirati već 2 tjedna nakon operacije, dakle sve tjelesne aktivnosti kod kojih nema treskanja tijela, jer su to sve mikrotraume za operirani nos. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptyPet Feb 27, 2015 11:47 am

Odlično! Puno Vam hvala, dragi doktore! Mislim da se onda vidimo uskoro! 

Ne mogu ja čekati jesen ni zimu jer sam svaki dan sve žalosnija kad se pogledam u ogledalo...

Lijep pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptyPet Feb 27, 2015 11:50 am

Draga misstony,

nema na čemu. No malo pretjerujete; Vi ste jako lijepa žena, a nos je sitni mali nedostatak. Nemojte biti prekritični prema sebi...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
vanda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
vanda


Posts : 10
Join date : 18.11.2014
Age : 38
Location : Bosna i Hercegovina

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptyUto Mar 24, 2015 6:08 pm

Postovani dr. Ostojic u zadnjih par dana sam primjetila da mi lijeva dojka cudno izgleda,poprimila je nekako kockasti oblik. Moj doktor je odsutan,a ja sam se zabrinula pa bi mi jako znacilo vase misljenje. [You must be registered and logged in to see this image.]" />
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptyUto Mar 24, 2015 7:42 pm

Poštovana Vanda,

ne znam kako su Vaš grudi izgledale prije mjesec dana; da li imate slike od recimo prije mjesec dana pa da ih pošaljete? Evidentna je sadašnje asimetrija dojki, pretpostavljam da imate Meme Microthane okrugle implantate? Obzirom da stvarno imate minimalan razmak među dojkama (manji od 1 cm) da li ste sigurni da su implantati postavljeni ispod velikog prsnog mišića ili ispod fascije mišića. Jer ako je urađena "dual plane" tehnika, onda hvatišta mišća m. pectoralisa za prsnu kost ne bi dopuštala tako mali razmak, koji bi minimalno morao biti oko 2 cm (takva je anatomija hvatišta mišića za prsnu kost). Malo vas maltertiram sa pitanjima, jer su mi ti podaci važni. Drugo, da li je dojka mobilna ili fiksirana? Da li je lijeva dojka tvrđa od desne dojke? Da li imate probadanja ili osjećaj žarenja ili peckanja u lijevoj dojci, a u desnoj nemate? Znači, ako su odgovori potvrdni, da je lijeva dojka tvrđa od desne, da je slabije mobilna, da samo lijeva dojka boli, a da to stanje nije od početka, nego je nastalo u zadnje vrijeme, može se raditi o kapsularnoj kontrakturi (mada je šansa manja od 1% za poliuretanske implantate) i ne želim vjerovati da imate takav peh. Poliuretanski implantat se ne spušta. 
Zato Vas molim da mi odgovorite na ova pitanja. Probajte naći sliku dojki od prije mjesec dana, kad je sve bilo u redu. Ja ću Vam sutra odgovoriti. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
vanda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
vanda


Posts : 10
Join date : 18.11.2014
Age : 38
Location : Bosna i Hercegovina

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptyUto Mar 24, 2015 8:53 pm

Postovani dr. Ostojic,prije svega hvala Vam na brzom odgovoru. Nazalost nemam sliku od prije,ali razlika u grudima je postala vidljiva tek od prije 2-3 dana. Kako sam ja razumjela doktora,meni je samo jedan dio implantata ispod prsnog misica, uradjena mi je dual plane tehnika (meme okrugli implant). Obe dojke su iste mekoce pri dodiru i isto su mobilne. Desava se probadanje u lijevoj dojci ali ne tako cesto.Hvala Vam. Lijep pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptySre Mar 25, 2015 8:11 am

Poštovana Vanda,

osobno poznajem Dr Martića, koji mi je jedan od najboljih prijatelja i koji odlično radi "dual plane" tehniku. Žao mi je da nemate neke starije slike dojki da možemo usporediti da li je došlo do promjene u zadnja tri četiri dana. Ako nemate smetnje koje sam naveo, vi nemate kapsularnu kontrakturu. Onda sačekajte Vašeg kirurga i prijavite mu problem, možda će znati o čemu se radi jer je on ipak operater.
Ja mislim da bi bilo zgodno podići lijevu bradavicu i areolu prema gore i sredini dojke sa polumjesečastom ili semicirkularnom, ili koncentričnom periareolarnom mastopeksijom (po Benelliju) da se dobije simetričniji oblik dojki. To je lagani zahvat u lokalnoj anesteziji, traje oko sat vremena i može postići bitno smanjenje sadašnje asimetrije. Naravno,  nadam se da ste svjesni da ne postoji apsoutna simetrija dojki. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
vanda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
vanda


Posts : 10
Join date : 18.11.2014
Age : 38
Location : Bosna i Hercegovina

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptySre Mar 25, 2015 11:49 am

Poštovani dr Ostojić, Hvala Vam na brzom odgovoru. Takođe izuzetno cijenim rad dr Martića i smatram ga najboljim hirurgom u BiH zato sam ga i odabrala . Nadam se da će sve biti ok, u ponedjeljak ću na kontrolu pa ću se dogovoriti sa dr Martićem šta dalje. Još jednom, hvala Vam. Lijep pozdrav iz Banja Luke.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 EmptySre Mar 25, 2015 5:41 pm

Poštovana vanda,

potpuno se slažem sa svim što se napisali. Posjetite Dr Martića u ponedjeljak, pa ćete vidjeti o čemu se konkretno radi. On je najbolje upućen u Vaše grudi. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 64 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 64 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: