Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Sledeći
AutorPoruka
chloe2810
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
chloe2810


Posts : 16
Join date : 11.02.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptyUto Feb 14, 2017 11:57 am

Poštovani doktore,

Sve sam razumijela šta ste rekli i recite mi s obzirom da su ipak bile dvije operacije grudi a ne želim tako male grudi a sve mi se čini da se neće povečat bez obzira što je prošlo 7 dana od operacije kad mogu napravit novu i planirala sam kod vas jer su mi vaše sve grdi prelijepe a ja sam svaki puta otišla na preporuku kod doktora koji očito nisu razumijeli šta želim ili jednostavno zanemare pacjentovu želju.Visoka sam 168 i 51 kg i na meni ove 400 cc izgledaju kao da imam dobro 2-3 veličinu.Hvala Vam puno na odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptyUto Feb 14, 2017 12:34 pm

Poštovana chloe2810,

ako je prošlo 7 dana od operacije, Vaše grudi će se smanjiti za oko 10% jer su sad otečene, tako da vjerojatno nećete biti zadovoljni sa veličinom grudi. Ako je drugi kirurg postavio implantate u isti džep, onda Vi možete pristupiti trećoj operaciji za 2-3 mjeseca, jer bih ja formirao nove džepove, ali ispod velikog prsnog mišića (“dual plane“ tehnika). Ako je drugi kirurg postavio veće implantate u nove, retropektoralne džepove (ispod velikog prsnog mišića), tad se morate strpiti barem pola godine do treće operacije. U tom slučaju, ja bih formirao ponovno nove džepove, koji bi ostali ispod velikog prsnog mišića (između stražnje ovojnice postojećih džepova i rebara i međurebrenih mišića), gdje bih postavio nove, veće, poliuretanske implantate. Da bi takvi implantati urasli u okolno tkivo, okolni zidovi novih džepova moraju biti ranjavi. Poliuretanski implantat neće urasti u ovojnicu starog džepa koja je glatka i nije ranjava. No prije svega, trebali biste doći na prvi pregled da Vas detaljno izmjerim i odredim koji maksimalni volumen implantata možete primiti, naravno poštujući pravila struke. Hvala Vam na komplimentu za moje radove. Lijepi pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
chloe2810
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
chloe2810


Posts : 16
Join date : 11.02.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptySre Feb 15, 2017 11:38 am

Hvala Vam doktore.
Prve su bile ispod žlijezde a sada su skroz ispod mišića tako mi je rekao što znači da se moram strpit sa idučom operacijom.Mi se svako čujemo telefonski da dodjem na konzultacije i još jednom hvala puno na detaljnom objasnjenju:)
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptySre Feb 15, 2017 2:02 pm

Poštovana chloe2810,

tako je. Biti će mi zadovoljstvo. Lijepi pozdrav i do mogućeg viđenja
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Elica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Elica


Posts : 6
Join date : 19.02.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptyNed Feb 19, 2017 6:42 pm

Postovani doktore!
Molim Vas za pomoc! Prije 2 i pol godine uradila sam povecanje grudi sa implantatima Silimed 280ml, okrugli implatati, pola ispod a pola iznad misica. Receno mi je da ce to biti velicina izmedju 3,5-4 s obzirom da sam imala jedinicu. Slabije sam gradje, imam 52kg i 162 visinu. Odmah po operaciji sam bila nezadovoljna jer sam dobila slabu trojiku tj. vise izmedju 2.5-3. Voljela bi staviti Polytech poliuretan okrugle implatate i imati velicinu 3.5-4. Idealno bi mi bilo 3.5-ne bi voljela ici na manje! S obzirom da sam procitala sve Vase postove, vidjela sam da ste opisivali kako bi trebalo staviti barem 100ml vise od prethodnih kako bi uopce dobila istu ili malo manju velicinu. ( buni me tih +100ml za istu velicinu pa neznam koliko jos treba dodati na tih 100 da bi se grudi povecale za 1 br, odnosno s 2.5 na 3.5)..Molim Vas da mi preporucite koja bi to bila idealna velicina implatata s obzirom na moju zeljenu velicinu (3.5). Citajuci Vase postove uvidjela sam da nije isto kad je zena imala vec implatate i ako ih prvi put stavlja. Jos me i zanima treba li imati dren nakon reoperacije i treba li se obavezno nositi steznik i koliko dugo? Oprostite sto Vas gnjavim sa toliko pitanja ali stvarno mi je sve ovo zbunjujuce a i bojim se da opet ne dobijem premalu velicinu od ocekivane tj. da opet dobijem istu velicinu kao sto sam je i imala prije! Molim Vas pomozite i unaprijed zahvaljujem na odgovoru! Lijep pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptyPon Feb 20, 2017 2:00 pm

Poštovana Elica,
ako ste preoperativno imali grudi jedinicu, tada povećanje grudi od 280 ml je povećanje za manje od 1 i pol broj, pa ste dobili slabiju trojku, možda čak i prijelaz sa dvojke na trojku (ako ste imali slabu jedinicu). Implantat volumena od 200-220 ml povećava približno grudi za jedan broj. Ako bi željeli imati grudi veličine dobra trojka (kako kažu pacijentice iz Beograda “kipuća“ trojka) do četvorka, tada bi morali dobiti implantate volumena 450 do 500 ml. Drugo, najvažnije pitanje je da li Vi imate dovoljno mjesta za takvav volumen implantata; to mogu znati tek nakon mjerenja. Činjenica je da okrugli poliuretanski implantati (naziv je Meme Microthane) sa najvećom projekcijom (“extra-high projection“) postoje u volumenima 430 ml (promjer je 11,8 cm), te onda 485 ml (promjer je 12,3 cm). Znači Vi biste morali imati širinu i visinu dojki najmanje 12,5 cm (za okrugle implantate 430 ml), odnosno 13 cm (za implantate 485 ml). Steznik se mora obavezno nositi, i to sa posebnom trakom 2 tjedna, 24 sata, a potom još mjesec i pol dana po noći (bez trake), a po danu da možete zamijeniti čvrstim sportskim topom, ili običnim grudnjakom bez žice. Ja ne stavljam drenove, ili vrlo vrlo rijetko, jer većina estetskih kirurga po svijetu koji su izuzetno zvučna imena ne stavljaju drenove (pošto se radi suho i beskrvno).
Nadam se da sam odgovorio na sva Vaša pitanja. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Elica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Elica


Posts : 6
Join date : 19.02.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptyPon Feb 20, 2017 7:42 pm

Postovani doktore! 
Hvala na odgovorima! Molim Vas ako mi mozete odgovoriti jos na 2-3 nedoumice..
Prije Vas receno mi je da s obzirom na moju sitnu gradju i uska ramena ne dolazi u obzir ni 400ml a kamoli vise od toga, da bi bilo to preveliko za mene.. Predlagano mi je 360 HP ili 380 XP okrugli dual-plane tehnika da dobijem velicinu 3,5.. Pristala bi ja i na tu velicinu samo me zabrinjava da sa tih 380 xp ili 360 hp ne dobijem istu ili jos gore manju velicinu..necu se dovest u situaciju da opet i po 3.put moram "pod noz". Sta mogu ocekivati sa ovom novom velicinom implatata? Oce li se broj povecat sadasnjih grudi barem za pola broja? Doktor koji mi to predlaze uvjeravao me je da ce grudi svakako biti vece od sadasnjih jer cu stavit minimalno 80 ml vise nego prije ( ako stavim sa sadasnjih 280, velicinu npr 360).. Sto Vi mislite o tome? Hvala jos jednom!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptyUto Feb 21, 2017 6:59 am

Poštovana Elica

po mojim iskustvima, ako Vam se izvade implantati 280 ml, i postave novi volumena 360 ml, dobiti ćete praktično iste grudi, parakdoksalo, mogu biti i malo manje. Moj kolega koji Vas je pregledao i izmjerio ima tu prednost da zna Vaše mjere na osnovu kojih predlaže nove implantate. Vi možete imati sitniju građu, ali i dovoljno mjesta na prednjem torakalnom zidu za implantate 400 ml ili čak i malo veće. To je moje mišljenje. Znam da Vam nisam puno pomogao, ali puno puno puta sam mijenjao implantate pacijenticama i mislim da imam prilično iskustvo u takvim procjenama. Ne znači da sam uvijek u pravu... Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Elica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Elica


Posts : 6
Join date : 19.02.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptySre Feb 22, 2017 10:59 am

Postovani doktore!
Hvala Vam puno na odgovorima i savjetima! Jos uvijek se dvoumim izmedju 360 ( bojim se da ce biti premale na kraju tj. da cu dobiti cak i manju velicinu nego sad) i 400 ( za koju se bojim da ce biti preveliko i vulgarno na moju konstrukciju tijela)..Iskreno se nadam da cu uspjet donijeti pravu odluku..Puno ste mi pomogli i zato Vam od srca zahvaljujem!
Postovanje i ugodan dan!
Lijep pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 EmptySre Feb 22, 2017 5:09 pm

Poštovana Elica,

nema na čemu. Ja sam recimo danas radio zamjenu silikonskih implantata zbog kapsularne kontrakture; pacijentica je željela zadržati isti volumen grudi. Izvadio sam stare implantate volumena 300 ml, i stavio nove, poliuretanske implantate, volumena 380 ml, da bih dobio pratkično isti volumen grudi.
Želim Vam da budete zadovoljni sa ishodom nove operacije. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 98 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 98 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: