Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Delite

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
naxi
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
naxi

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyUto Jun 24, 2014 8:11 pm

Da li bih onda smela na intervenciju sa temperaturom od 37 C- 37,1 C pošto ona traje već 2-3 meseca i ne menja se, a svi nalazi su uredni (sumnjali smo i na koksaki virus ali nije u pitanju) pošto kažete da se ispod 37,2 i ne računa kao povišena temperatura? Da li pod akutnom postoperativnom infekcijom podrazumevate sepsu  Shocked  ? Hvala 
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptySre Jun 25, 2014 12:31 pm

Poštovana Naxi,

to nije povišena temperatura, pa možete ići na operaciju sa 37 C, jer je to varijanta normale. Naravno, konsultirajte se prethodno va Vašim infektologom ili liječnikom specijalistom koji Vas je obrađivao kroz to vijeme; ipak poznaje situaciju puno bolje nego ja.
Nisam mislio na sepsu već na akutnu gnojnu infekciju džepa gdje je smješten implantat ili infekciju rane; nemojte razmišljati tako negativno; sepsa je iznimno rijetka kod mladih zdravih ljudi. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Willma
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Willma

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyČet Jun 26, 2014 6:29 pm

Poštovani doktore, imam i ja jedno pitanje za vas... Smile
U poslednjih mesec dana pritisak mi je visok... jesam imala stresova  poslednje vreme pa se to verovatno odrazilo na moje zdravlje. Posetila sam doktora, EKG mi je odličan, krv odlična, dr kaže da mi nije ništa, nema terapija... A pritisak nije padao oko 15 dana, 145-100. Ponekad padne na 135-85 ali ne traje dugo. Ja se osećam normalno, ne osećam taj pritisak.
Kad sam se pre 4 godine poradjala na carski rez, u toku operacije sam im imala visok pritisak, mada ne znam da sam ga ikada pre imala.
U julu planiram povećanje grudi i sada nisam sigurna da li ovaj pritisak može biti problem za operaciju.
Rado bih se lečila, ali terapije nema.
Molim vas recite mi da li se smem usuditi?
Unapred vam hvala... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyPet Jun 27, 2014 6:58 am

Poštovana Willma,

kod Vas je malo visok dijastolički krvni tlak (100 mm Hg), a sistolički je graničan. Ja nisam kardiolog niti internista, i zato Vam liječnici te specijalnosti mogu dati pristanak za pristupanje operaciji. Po mom iskustvu, anesteziolozi mogu bez problema spustiti krvni tlak tokom operacije raznim medikamentima, i to ne bi trebao biti problem.
No, mislim da je najbolje da odete kod nekog dobrog kardiologa pa Vas temeljito pregleda (EKG, ultrazvuk srca, ergometrija, holter krvnog tlaka), pa nakon toga ćete sigurno dobiti preciznu informaciju o stanju Vašeg krvno-žilnog sustava, te na temelju toga ćete mirnije pristupiti operativnom zahvatu. Imate dovoljno vremena za sve pretrage koje sam naveo. Mi uvijek tako pristupamo obradi pacijenata koji žele na operaciju, a imaju određenih problema sa povišenim krvnim tlakom; radi Vaše vlastite sigurnosti (posebno jer ste imali epizodu operacije poroda carskim rezom, kad Vam je krvni tlak bio stalno visok). Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
Willma
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Willma

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyPet Jun 27, 2014 8:42 am

Meni je doktorka dala uput za neuropsihijatra. Odmah sam joj rekla da mi da tri komada, jedan za bivšeg muža, drugi za dečka, treći za rukovodioca. Kad se njih trojica dozovu pameti, meni će pritisak biti u savršenom redu. Smile
Morala sam malo da se našalim. Very Happy
Doktore, puno vam hvala na brzom odgovoru, tako ću i da uradim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyPet Jun 27, 2014 8:49 am

Draga Willma,

puno je to muškaraca u Vašem životu u kratkom periodu... Morate reducirati njihov broj ili zamijenite one koje možete (bivšeg muža ne možete mijenjati) i krvni tlak će se normalizirati; i ja se malo šalim.
Drago mi je da ćete prihvatiti moj savjet. Puno će biti lakše Vama i kirurgu koji će Vas operirati. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
Willma
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Willma

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyPet Jun 27, 2014 3:36 pm

Poslušaću i ovaj savet Smile Hvala najlepše...
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyPet Jun 27, 2014 3:54 pm

You welcome
Nazad na vrh Ići dole
dejanica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
dejanica

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyČet Jul 03, 2014 8:29 am

Postovani doktore,
Imala bih nekoliko pitanja vezano za rinoplastiku. Imam velik i grbav nos te bih ga htjela operirati. Inace sam iz Osijeka i ne bih ga htjela ovdje korigirati, jer sam skepticna dosta iz nekoliko razloga. S obzirom da su Vas svi nahvalili odlucila sam Vam se javiti. Zanima me koja je cijena kod Vas rinoplastike te kakva je procedura. Hvsla Vam lijepo te Vas srdacno pozdravljam. Dejana
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 EmptyČet Jul 03, 2014 11:30 am

Poštovana Dejana,

hvala Vam puno na komplimentima. Korekcija nosa ili rinoplastika kod mene košta sad 11 500 kuna, ali ću skoro podići cijenu jer ju nisam mijenjao već 15 godina. No, cijena je takva dok ju ne promijenim na web stranici. Najprije biste morali doći na pregled, ili mi barem poslati slike nosa na e mail   [You must be registered and logged in to see this link.]
Možete nam poslati  e mail, kad želite pregled, ili nazvati, ili poslati broj mobitela, pa ću ja nazvati Vas. Za sva dodatna pitanja Vam stojim na raspolaganju. Inače ishod korekcije velikog, grbavog i ravnog nosa je daleko najčešće odličan. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 50 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 50 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: