Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Sledeći
AutorPoruka
maleficent_11
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
maleficent_11


Posts : 13
Join date : 05.06.2014
Age : 30
Location : Beograd

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyPon Feb 06, 2017 12:25 pm

Pre nedelju dana popunjavala sam usne hijaluronom. To nije prvi put, tako da znam kako to obicno ide, kako moje usne reguju i slicno. Doktorka koje mi je to radila koristila je hijaluron Regenyal, dala mi potvrdu i licno sam videla da je otvarala bas to pakovanje koje i pise na potvrdi. Medjutim, meni su usne tvrdje nego obicno, oblik mi se ne dopada i kao da to nije klasican hijaluron. Pre sam imala Juverem, Restylane i Teosyal Kiss. Na internetu sam pogledala i shvatila da mi je ona ubrizgala hijaluron Regenyal idea super umesto Regenyal Lips koji se koristi za usne. Regenyal idea super se koristi za korekciju nosa, brade, obraza i koliko sam shvatila neophodno je da se aplicira u dublje slojeve koze. Mozete li mi reci koliko je sad to stetno za mene? Da li ce se ova vrsta hijalurona takodje apsorbovati kao i one koje se koriste specijalno za usne? Jako mi je zao da postoje doktori koji se time bave, jer pacijenti bivaju iznevereni. Hvala na odgovoru, svaki je od pomoci. Lepi pozdrav hvhjvkhv
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyPon Feb 06, 2017 2:32 pm

Poštovana maleficent_11
ja nisam nikad čuo da tu vrstu hijaluronske kiseline; ja koristim samo Juvederm, nakon što sam probao više manje sve poznate preparate hijaluronske kiseline. U svakom slučaju, taj preparat je očito namijenjen za popunjavanje jagodičnih regija, brade, udubina na obrazu; dakle mora se aplicirati u potkožno masno tkivo. Vama ne prijeti nikakva opasnost. Usnice će biti tvrđe neko vrijeme (vjerojatno nekoliko mjeseci), a na kraju će se hijaluronska kiselina rastopiti i neće ostati nikakve posljedice. Tada će Vaše usnice biti potpuno iste kao i prije aplikacije ovog preparata hijaluronske kiselina. Možete ići malo češće u saunu i solarij ovih dana, jer takvi ambijenti pomažu bržem rastapanju hijaluronske kiseline. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
maleficent_11
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
maleficent_11


Posts : 13
Join date : 05.06.2014
Age : 30
Location : Beograd

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyPon Feb 06, 2017 3:01 pm

Doktore, hvala na odgovoru! . Zelala bih jos samo da vas pitam da li je potrebni da odem na ubrizgavanje hijaluronidaze ili kenaloga, kako bi se hijaluron sto pre apsorbovao ili mi predlazete da ipak sacekam da se sam od sebe istopi? Hvala jos jednom Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyPon Feb 06, 2017 5:14 pm

Poštovana maleficent_11

enzim hijaluronidaza (preparat Hylase Desssau) koji razgrađuje prirodnu i sintetsku hijaluronsku kiselinu nažalost nije dostupan na tržištu već više od pola godine, ali ako ga možda neki liječnik ima u rezervama, svakako će potpuno razgraditi hijaluronsku kiselinu. Injekcije Kenaloga mogu samo smanjiti oteklinu, ali nisam čuo da mogu ubrzati resorpciju hijaluronske kiseline. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyUto Feb 07, 2017 9:20 pm

Postovani doktore, 

Vec neko vreme razmisljam o popunavanje podocnjaka sa filere, ali me malo brine da je to blizu oka. Pored toga i korekciju sitnih bora oko ociju.
Kakva iskustva imate sa implementacija filere u te regije i dali mogu da se jave neke komplikacije?

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptySre Feb 08, 2017 7:45 am

Poštovana SuperGril,

zadovoljstvo Vas je kontaktirati nakon dugo vremena. Nadam se da ste odlično.
Vi vjerojatno imate brazde ili udubine između donjih očnih kapaka i jagodičnih ili zigomatičnih regija koje se zovu nazojugalne brazde ili “suzna korita“ (engl. “tear trough“). Naravno da često radim aplikaciju fillera hijaluronske kiseline (po meni najbolji je Juvederm Volbella) u taj dio lica. Estetski kirurzi taj dio lica figurativno zovu “groblje“ estetskih kirurga. Iz nekoliko razloga. Koža je vrlo plitka, potkožne vene su locirane neposredno ispod kože, a malo dublje je angularna arterija koja spaja arterije lica i arterije očne šupljine. No, ako se radi vrlo pažljivo, može se dobiti odličan rezultat. Možete pogledati nekoliko primjera na mojem webu [You must be registered and logged in to see this link.]  gdje su slike operiranih pacijenata, u rubrici JUVEDERM. Osnovno pravilo je da se hijaluronska kiselina aplicira u sjedećem položaju pod kutem od 90%, i nikad se ne smije staviti previse; uvijek je bolje staviti manje od onog što se čini dovoljno. Naravno, masaža gela hijalurona je također ultimativna da se izbjegnu neravnine ili grudice. Osim hijalurona, odlični rezultati se postižu sa “lipofillingom“ ili aplikacijom vlastitog masnog tkiva u nazojugalni sulkus. Vrlo rijetko se događa aplikacija hijaluronske kiseline u susjedne krvne žile, a to se sigurno može izbjeći ako se hijaluron aplicira samo dok se igla šprice izvlači. Infekcija je izuzetno rijetka.
Što se tiče periorbitalnih bora ili “crow's feet“, ako su vrlo plitke, najbolje rješenje je aplikacija botoksa, a ako su dublje, može se raditi ili botoks, ili hijaluronska kiselina ili kombinacija oba preparata koja daje najbolje i najdugoročnije rezultate, ali je najskuplja. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptySre Feb 08, 2017 11:49 pm

Postovani doktore,

Ja sam odlicno, kako ste Vi? 
Hvala puno sto ste tu na forumu i trudite se da uvek dajete sto vise detaljnije odgovore.
Tacno, kako ste napisali, mislim na tear trough. Razgledala sam slike na vasem sajtu i sve je savrseno odradjeno.  
Jako mi znaci vase misljenje i iskustvo.
Razmislicu jos jednom pre nego se konacno odlucim Smile

Srdacan pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyČet Feb 09, 2017 7:43 am

Poštovana SuperGirl

i ja sam odlično. Nema potrebe da mi zahvaljujete, jer sam to prihvatio kao obavezu od početka. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
chloe2810
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
chloe2810


Posts : 16
Join date : 11.02.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyUto Feb 14, 2017 8:56 am

Poštovani doktore,

Molim Vas pomoć..prije cca 2 godine sam uradila grudi mentor okrugle 300 cc ispod žljezde mada sam bila uvjerena da su ispod mišića i grudi su išle jako u stranu pa rekla bih da su bile ispod pazuha i koliko god da su se opustile one su i dalje bile jako u stranu...nema grudnjaka toliko čvrstog koji bi ih skupio i još k tome ogroman razmak izmedju grudi na što sam se požalila doktoru a on me uvjerava kako su "predivne" i odlučila sam se na popravak ali kod drugog kirurga koji je predložio 400 cc,mentor isto okrugle i zbog prirodnog razmaka još dodatno stavio masno tkivo e sada od operacije je prošlo tjedana dana i razmak je puno manji ali grudi izgledaju puno manje sa tih 400 nego što su bile sa 300 pa kako je to moguće?nemam sreće ili???Ne razmijem se u tehnike ali bi mi pomoglo ako bi mi objasnili ima li to veze sa samom veličinom.Zaista više ne mogu podnjet sve to ponovo prolazit.Hvala vam puno na odgovoru i ugodan dan.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 EmptyUto Feb 14, 2017 10:38 am

Poštovana chloe2810
ako ste imali okrugle Mentor implantate, volumena 300 cc, smještene u subglandularnim džepovima, a sad su Vam stavljeni veći okrugli Mentor implantati, volumena 400 cc, plus lipotransfer masnog tkiva u područje između dojki, onda je normalno da su Vam grudi ili istog volumena ili čak malo manje. Nadam se da je drugi kirurg postavio implantate u drugi džep, ovaj put ispod velikog prsnog mišića. Ne znam što se dogovorili sa drugim kirurgom oko veličine; da li ste željeli grudi iste veličine ili čak veće, ali ako ste željeli iste, tada je drugi kirurg postupio ispravno; ako se vadi implantat 300 cc, mora se dodati implantat za oko 100 ml veći, da biste dobili isti volumen dojki. To nas iskustvo uči. Jer stari silikonski implantati su vršili kontinuirani pritisak na tkivo Vaših dojki, što je donekle lokalno oslabilo cirkulaciju u području dojki, i posljedično dovelo do smanjenja ili hipotrofije žljezdanog tkiva. To konkretno znači da, kad su izvađeni stari implantati od 300 cc, Vaše dojke su bile manje nego prije prve operacije. Zato se približno mora dodati oko 100 ml veći volumen implantata da bi se dobile dojke vrlo sličnog volumena. Ako ste željeli veće grudi, tada su se morali koristiti veći implantati, oko 500 ml ili čak i više, ako je bilo dovoljno mjesta. Što se tiče smanjenja razmaka među grudima, jedan dio masnog tkiva bi se trebao resorbirati (oko 40-50%), tako da će razmak vrlo vjerojatno biti nešto veći nego sad. No, lipofilling ili lipotransfer se ionako najčešće radi u dvije odvijene operacije u razmaku od oko 3 mjeseca. Nadam se da sam bio dovoljno jasan. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 97 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 97 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: