Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 44 ... 84, 85, 86 ... 92 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
MozDA
Drug porodice
Drug porodice
MozDA


Posts : 102
Join date : 01.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptySub Apr 09, 2016 11:56 am

Postovani dr Ostojic,

zanima me kada je moguce uraditi ponovo operaciju uvecanja? Sada ce dva mjeseca od operacije, i zaista nisam zadovoljna uradjenim. Nije velicina koju sam zeljela, asimetrija (koja je i bila) sada mi se cini jos izrazenijom, a zao mi je jer nije da sam mislila ici nekoliko puta na op...ali ovo nije ni priblizno ono sto sam ocekivala pa bih voljela da znam kada je i moguce i da li postoje komplikacije za to?
Hvala unaprijed
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptySub Apr 09, 2016 1:39 pm

Poštovana MozDa

morali biste sačekati barem pola godine da bi se mogla uraditi nova operacija, jer su implantati postavljeni ispod velikog prsnog mišića. Tada bi otekline trebale nestati, a dojka sa teksturiranim implantatima bi trebala poprimiti približno konačan oblik. Mada, ima i iznimaka: ja sam nedavno radio zamjenu implantata jednoj pacijentici kojoj su ugrađeni okrugli Mentor implantati u subglandularne džepove, koja je bila izrazito mršava i kod koje se razvio izrazito vidljiv obostrani “rippling“ i deformacija jedne dojke nakon samo dva mjeseca. Njena prva operacija je bila u 11 mjesecu prošle godine u drugoj zdravstvenoj ustanovi. Ja sam izvadio stare implantate, formirao nove džepove ispod velikog prsnog mišića, i stavio nove, poliuretanske implantate. Obzirom da Mentor implantati ne sraštavaju sa okolnim tkivom, smatram da je pola godine dovoljan period od prve operacije nakon čega se može uraditi sekundarna operacija. Jer stari, submuskularni džepovi će se morati koristiti kao isti, novi džepovi, čiji zidovi će morati biti prošarani brojnim rezovima tako da su ranjavi. Lijepi pozdrav Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
MozDA
Drug porodice
Drug porodice
MozDA


Posts : 102
Join date : 01.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptySub Apr 09, 2016 2:39 pm

Hvala na odgovoru i jos jedno pitanje Smile

Koliko se prije kod Vas treba zakazati operacija i koja je cijena u evrima?

i S obzirom na objasnjenje, da li postoji mogucnost da se u drugoj operaciji grudi priblize, kako bi razmak bio manji?

Hvala puno! Veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptySub Apr 09, 2016 2:51 pm

Poštovana MozDa

obično je dovoljno 2-4 tjedna unaprijed (ovisno o sezoni), mada se maksimalno prilagođavamo željama pacijenata pa radimo operacije i subotom kao danas. Cijena ovisi o vrsti implantata. Ja uglavnom preferiram poliuretanske implantate zbog najmanjeg postotka komplikacija i 10-godišnje garancije na tri najčešće komplikacije. Cijena sa poliuretanskim implantatima je 3 350 EUR. Ako stavljam teksturirane, onda su to mikroteksturirani Mesmo implantati, njemačkog proizvođača Polytech Health Aesthetics, gdje je cijena 3 100 EUR. Poseban grudnjak dodatno košta 100 EUR. Razmak se, između ostalog, može smanjiti ako se odabere implantat veće širine. Naravno, razmak dosta ovisi i o stanju grudi prije operacije, zatim hvatištu velikog prsnog mišića za prsnu kost (nekad se mišić hvata točno za rub prsne kosti i džep se ne može proširiti prema drugoj dojci, a nekad se mišić preklapa preko ruba prsne kosti, pa se džep može dodatno proširiti prema drugoj dojci). Nadam se da Vam je donekle jasno o kakvim anatomskim varijacijama pišem. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
MozDA
Drug porodice
Drug porodice
MozDA


Posts : 102
Join date : 01.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptySub Apr 09, 2016 3:17 pm

Jeste, hvala Vam puno na detaljim odgovorima. Cujemo se. Veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptySub Apr 09, 2016 3:29 pm

Super.
Lijepi pozdrav i ugodan vikend
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
magic.world
Stalni posetilac
Stalni posetilac
magic.world


Posts : 82
Join date : 13.12.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptyUto Apr 12, 2016 8:58 pm

Postovani dr Ostojic,
danas necu "daviti" pitanjima jer cu za par dana imati priliku uzivo da vas pitam sve sto me interesuje.Zelim samo da vam cestitam rodjendan i pozelim sve najbolje
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptySre Apr 13, 2016 11:05 am

Poštovana magic.world

the world is really magic, isn't it? 
Ja sam po treći put navršio punoljetnost (mala šala). Hvala Vam puno na čestitkama. Vidimo se uskoro. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
MashaRostova
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
MashaRostova


Posts : 2
Join date : 15.04.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptyPet Apr 15, 2016 4:53 pm

Poštovani Dr. Ostojiću,

Za početak - želim Vam srećan rođendan (prepisujem od gđice magic.world) i sve najbolje.
Zahvaljujući čudesnom izumu zvanom Internet - naiđoh na ovaj sajt tražeći informacije o intervencijama koje me zanimaju. Ne samo da sam prijatno iznenađena ovako korisnom stranicom gde se informacije mogu dobiti iz prve ruke, od doktora specijalista - ali su me Vaša reputacija i pristup radu ODUŠEVILI. Toliko pozitivnih mišljenja i reči hvale od strane zadovoljnih pacijentkinja i Vaš entuzijazam, profesionalizam, strpljenje i neverovatno prijatan stav i komunikacija - govore više od bilo kakvih rezimea i prestižnih priznanja.

Upravo zbog toga sam rešila da se obratim upravo Vama sa svojim pitanjima, a nadam se da ću u budućnosti i ja biti jedna od Vaših zadovoljnib pacijentkinja.
Naime, želela bih da radim korekciju nosa i popunjavanje usana.
Pretpostavljam da je bolje raditi prvo nos, pa zatim usne - da bi se oblik i punoća usana odredile prema "novom" izgledu lica sa gotovom rinoplastikom. No, zanima me i Vaše stručno mišljenje o tome.

Što se mog nosa tiče, lomila sam ga više puta u toku detinjstva, što je rezultovalo lošim srastanjem kostiju - te značajnim pogoršanjem već urođene devijacije nosne pregrade. Rađena mi je septoplastika 2010. godine, međutim uz planirano ispravljanje septuma je ORL hirurg koji je radio obavio i rinoplastiku, jer sam se pre zahvata požalila na grbu na mostu nosa. Na kraju sam završila sa (po mom mišljenju) izrazito uskim i smanjenim telom/mostom nosa, što samo po sebi ne smatram nužno užasnim rezultatom. Ipak, vrh nosa mi je ostao isti kao pre zahvata (duži i spušten/povijen blago nadole) što čini da izgleda predugačko i pomalo preveliko u odnosu na ostatak nosa. Pošto mi se ne dopada kako to izgleda, podvrgla bih se još jednoj operaciji.
Koliko ja shvatam, to bi bila sekundarna rinoplastika, i s obzirom da bih korigovala i vrh nosa/hrskavicu - verovatno bi bila preporučljivija tzv. "otvorena", zar ne?
Zanimalo bi me šta Vi mislite da bi moglo da se uradi, dakle da li je moguće postići lep, skladan/pravilan i prirodan rezultat? Naročito zato što meni deluje kao da je most sada preuzak za moje lice, a uz to je i neravan (postoji na njemu jedno malo udubljenje, a na sredini mosta i mala tvrda kvržica za koju pretpostavljam da je keloidni ožiljak).

Iskreno, da mogu, zakazala bih se kod Vas koliko sutra i došla u Zagreb (inače sam iz Vojvodine), međutim za 20-ak dana putujem i neću biti tu nekoliko meseci, pa ću to morati da odložim.

Eventualno Vam mogu poslati slike nosa, ako bi pomogle pri proceni. Veoma bih cenila Vaš savet i mišljenje, i unapred se zahvaljujem na bilo kakvom odgovoru.

Lep pozdrav za Vas iz Vojvodine.
Nazad na vrh Ići dole
MashaRostova
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
MashaRostova


Posts : 2
Join date : 15.04.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 EmptyPet Apr 15, 2016 4:54 pm

P.S. Takođe bi me zanimala cena otvorene sekundarne rinoplastike.

Najlepše hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 85 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 85 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 44 ... 84, 85, 86 ... 92 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: