Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 88 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptySub Jan 09, 2016 10:52 am

Poštovana xena,

nadam se da sam Vam barem malo pomogao. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
xena
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
xena


Posts : 34
Join date : 18.11.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptySub Jan 09, 2016 10:02 pm

Zaista jeste! Smile I meni su se pojavila nova pitanja i ideje, pa mozda mozete da mi pomognete i oko toga. Razmisljala sam koliko je utjecaja na gornji pol grudi mogla imati traka koju sam nosila dosta stegnutu preko grudi? I zanima me da li bi se rubovi i gornji pol previse ocrtavali kod stavljanja implatantata iznad misica? Nekako se bojim da bi takva tehnika dovela do previse "umjetnog" izgleda... I zanima me koliko je uopce sigurno raditi tako ako se osoba redovno bavi sportom? Postoji li neka razlika u oporavku nakon druge operacije ili je proces isti kao i nakon prve operacije?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyNed Jan 10, 2016 2:08 pm

Poštovana xena,

traka je mogla imati utjecaja, posebno kad je jako stegnuta, jer gura gornji pol implantata prema dolje.
Vi imate teksturirani ili hrapavi implantat; takav implantat ja ne bih stavio u subfascijalan džep, dakle iznad mišića, nego uvijek ispod (dual plane), jer se takav implantat obično previše spusti u narednim godinama. Mislio sam isključivo na poliuretanski implantat koji se ne spušta. Po Vašim slikama imam dojam da ste preoperativno imali dosta vlastitog tkiva dojki, pa bi “pinch“ test na gornjem polu dojki mogao biti veći od 2 cm, a onda ne bi došlo do ocrtavanja rubova okruglog implantata. Moguće je da bi dojka izgledala više “silikonski“, ali stekao sam dojam da Vi to i želite, jer želite puniji (zaobljeniji) gornji pol dojke. Sad imate vrlo vrlo prirodan izgled. Ako se redovino bavite sportom, to bi meni bio dodatni argument da Vam predložim poliuretanski implantat kod kojeg je znatno manji postotak komplikacija kod osoba koje se redovito bave sportom. Proces oporavka kod druge operacije je obično znatno kraći, brži. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
luni
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
luni


Posts : 19
Join date : 16.11.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyNed Jan 17, 2016 12:21 am

Postovani dr. Ostojic,

Zelela bih jos jednu stvar da Vas pitam. Mozete mi reci, koliko su Poliuretanski implatati stetni po zdravlje i da li su uopste!? Mene brine njihova ovojnica koja se polako topi u organizmu i naravno izbacuje napolje, ali dug je proces dok se ne izbaci iz organizma, koliko sam ja shvatila jedno godinu dana (znaci jedno godinu dana se razlaze po organizmu).  I jos jedna stvar, od kog materijala je ta ovojnica napravljena i koliko dugo je prosao period u kojem su  se ovi implatati pokazali kao pouzdani?

Hvala Vam na odgovoru i na izdvojenom vremenu  Smile
Srdacan Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyNed Jan 17, 2016 1:56 pm

Poštovana luni,

poliuretanski implantati nisu nimalo štetni po zdravlje. Njihova ovojnica se polako topi (proces koji traje oko 2 godine) i izlučuje se vani urinom. Nakon toga, poliuretanski implantat je praktično isti kao hrapavi ili teksturirani implantat, ali srastao sa okolnim tkivom, i zato je postotak komplikacija daleko najmanji (mislim na kapsularnu kontrakturu, okretanje anatomskog implantata i kasno nakupljanje tekućine u džepu ili serom). Npr. tri pacijentice kojima sa radio povećanje grudi protekle godine se sada nalaze u različitim mjesecima trudnoće i ništa se neće dogoditi niti plodu niti trudnicama. Već znam za dvadesetak pacijentica kojima sam stavio poliuretanske implantate gdje su trudnoća, porod i dojenje potpuno normalno protekli. Poliuretanski implantati postoje na tržištu od 1971. godine. Kemijski sastav ovojnice ima nekoliko spojeva, ako ste kemičar, mogu Vam napisati točan sastav (ne znam ga napamet), ali mislim da Vam je to nebitno. Potvrđena je potpuna sigurnost i neškodljivost poliuretanskih implantata; dapače, smatraju se najsigurnijim. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
luni
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
luni


Posts : 19
Join date : 16.11.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyNed Jan 17, 2016 3:39 pm

Postovani dr.Ostojic
Hvala Vam puno na odgovoru. Mene je samo brinula sigurnost, odnosno, da li su stetni po zdravlje, zato sam se kolebala da li njih da stavljam ili ne. Nisam hemicar, nego me je asociralo da je opna napraljena od neke vrste ,plastike-poliuretana,verovatno ce Vam ovo biti smesno sto sam napisala, ali je mene uplasilo da takva stvar se topi u mom organizmu. A sada kada ste mi rekli Vase doktorsko misljenje, laknulo mi je.
Jos jednom hvala Vam puno. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyPon Jan 18, 2016 12:44 pm

Poštovana luni,

možete biti potpuno mirni, zapravo najmirniji što se tiče sigurnosti poliuretanskih implantata. Oni su najsigurniji na svijetu. Nas nekoliko doktora u Hrvatskoj smo uglavnom prešli na poliuretanske implantate, jer su najsigurniji, mada koristimo i teksturirane implantate ako se radi o odgovarajućim pacijenticama. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
FashionKilla
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
FashionKilla


Posts : 2
Join date : 17.08.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyPon Jan 25, 2016 9:00 pm

Poštovani dr. Ostojić,

nosim naočale već 15 god, dakle od devete godine, i zbog njih mi je nastala grbica na nosu koju bih htjela skinuti, a prije nekoliko godina sam imala i manji lom na istom mjestu gdje je grbica, pa je ona postala šira i naglašenija. Doktor s kojim sam razgovarala o rinoplastici rekao mi je da bih naočale mogla bez problema nositi odmah po skidanju kalupa, ali iako naočale ne nosim stalno (ugl veći dio dana nosim leće, naočale samo ponekad cijeli dan) brine me hoće li grbica ponovno nastati nakon rinoplastike?

Puno Vam hvala unaprijed Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyUto Jan 26, 2016 7:51 am

Poštovana FashionKilla,

sumnjam da Vam je grbica na nosu nastala od nošenja naočala, jer nisam nigdje pročitao da je to moguće. Uglavnom, nakon rinoplastike i uklanjanja grbe, te nakon skidanja kalupa, ja Vam preporučam sa nosite leće do ukupno mjesec dana nakon operacije, jer nošenje težih naočala u prvih dva tri tjedna ipak može poremetiti dobar položaj nosnih kostiju i pokvariti postignuti rezultat. Ako se grba uklanja samo rašpanjem ili turpijanjem, tada ponovno može nastati manja grba, mada su šanse male. Ako se grba uklanja klesanjem, tada su šanse za recidiv ili ponovni nastanak grbe jako, jako male.
Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
indijana
Drug porodice
Drug porodice
indijana


Posts : 129
Join date : 26.01.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 EmptyUto Jan 26, 2016 12:48 pm

Poštovani doktore Ostojić,
Ja bih imala pitanje u vezi fibroma. 
Da li ste već radili implatante devojkama koje su imale fibrom.
Da li se fibrom odstranjuje prilikom stavljanja implatanata ili ipak ne? 
Naime ja imam fibrom u lijevoj dojci, imam 35 godina i vršim redovne kontrole. Meni je moj ginekolog savjetovao da ništa ne diram, samo da redovno kontrolišem. 
Imam u planu staviti implatante pa me zanima da li implatanti mogu prouzrokovati kasnije neki problem, ako ostane tu gdje jeste.
Svaka informacija bi mi dobrodošla.
Hvala najljepše unaprijed.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 77 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 77 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 88 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: