Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 70 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
motorina
Clan porodice
Clan porodice
motorina


Posts : 289
Join date : 20.02.2013
Age : 54

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptySre Mar 26, 2014 7:51 am

Najljubaznije zahvaljujem na iscrpnom odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptySre Mar 26, 2014 8:12 am

Poštovana motorina,

bilo mi je zadovoljstvo. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
mooshmoolica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
mooshmoolica


Posts : 12
Join date : 25.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptySre Mar 26, 2014 5:52 pm

Hvala, doktore. Posusacu vas savet.Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptySre Mar 26, 2014 7:16 pm

Poštovana mooshmolica,

ja bih Vam bio zahvalan. Nećete požaliti. Imao sam nekoliko pacijentica čiji partneri su proširili džep bjesomučnim manualnim gnječenjem grudi u prvih pola godine, vjerujte mi na riječ. Znam da to nije lako izdržati, ali se dugoročno isplati. Zato sad pušem i na hladno. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Masha23
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Masha23


Posts : 60
Join date : 21.02.2014
Location : Beograd

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptySre Mar 26, 2014 10:45 pm

Postovani dr Ostojic,
Juce sam pocela ponovo vezbati u teretani. Kao sto ste mi rekli: brzi hod, iskorak... Sve sto je dozvoljeno za 5 sedmica nakon operacije. Imam samo jednu nedoumicu: da li smem raditi stomak - trbusnjake? Tu se grudi ne naprezu. Radila sam ih ova dva dana i ok se osecam. Sto  Vi kazete?  U stalnom sam strahu od stvaranja seroma, pa se trudim da pazim. Puno Vas pozdravljam i hvala unapred na odgovoru! :-)
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptySre Mar 26, 2014 11:42 pm

Postovani doktore,
ne znam jesam li Vam vec postavljala pitanje u vezi mog nosa, koji sam operisala pre 17 meseci. Mogu jos uvek da primetim otoke na njemu, bas u poslednjih 10ak dana se nos promenio, deo otoka je spao. Mogu jos da napipam na vrhu i isto tako sa desne strane, bas imam cudan osecaj kada pipnem onaj deo kod oka, kao da je koza tu deblja, odnosno pod otokom. I vrh je isto cudan, tvrd je na dodir, i leva strana kod vrha nije jednaka desnoj. Bas je cudna situacija posto je meni doktor rekao da svi otoci odlaze do godinu dana, da li je moguce da sam ja izuzetak? 
Hvala i pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Masha23
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Masha23


Posts : 60
Join date : 21.02.2014
Location : Beograd

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptyČet Mar 27, 2014 6:54 am

Ps. I jos jedno pitanje za Vas (i obecavam da Vas vise necu "daviti") :-) Posle mesec dana od op sam pocela nositi preko dana, na par sati (4,5h) obicne (push up sa zicom) grudnjake. Ostalo vreme, kao i nocu, nosim Marena medicinski top-steznik. Posto ste mi jednom prilikom rekli da zica meni ne smeta, jer je periareolar, da li mi smeta push-up na tih par sati nosenja? Srdacni pozdravi iz Beograda! :-)
Nazad na vrh Ići dole
Sanna
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Sanna


Posts : 83
Join date : 19.03.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptyČet Mar 27, 2014 7:31 am

postovani doktore mene zanima 335g polyuretanskih implatanata koliko je to alerganovih u ml!pozzz
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptyČet Mar 27, 2014 7:40 am

Poštovana Masha23,
možete raditi trbušnjake, ali pritom morate imati na sebi čvrsti sportski top koji fiksira grudi i sprečava prevelike raspone kretnji (lijevo-desno, gore-dolje, rotacija, treskanje). Obzirom da imate Natrelle implantate, Vaše restrikcije što se tiče sportskih aktivnosti prestaju nakon 2 mjeseca od operacije, ali Vi ne smijete pretjerivati s teretanom. Ne morate se panično bojati seroma; nije tako čest.

Što se tiče grudnjaka, ne smeta Vam žica, ali mi nije jasno što će Vam "push up" grudnjak, kad imate okrugle implantate 415 grama, "full projection"? To Vam sad ne treba, jer mislim da može širiti džep. Ja ne preporučam uopće nošenje "push up" grudnjaka barem pola godine pa i duže, a kasnije smatram da se mogu nositi po par sati u posebnim prilikama. Mada ne vidim svrhu. Sad imate lijepe grudi i ne treba Vam još dodatan vizualni efekt.
Vi mi nipošto niste dosadni, kao niti jedna članica foruma. Potpuno razumijem sve Vaše strahove i nedoumice, stoga kad Vam god nešto nije jasno, ili Vam treba neki savjet, a ja ga znam, samo pitajte; bez ikakvog ustručavanja. Obećavate? Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 EmptyČet Mar 27, 2014 7:53 am

Poštovana CocoNoir,
činjenica je da smatramo da je konačan estetski izgled velike većine operiranih noseva gotov nakon 6-12 mjeseci, posebno ako je tanka koža vrška i hrpta koža neposredno iznad vrška ("supratip" area). No, ja sam viđao pacijentice čije noseve sam operirao (a radio sam dosad oko 1 600 operacija nosa) koji su se mijenjali godinama. U najboljoj knjizi o operacijama nosa (autor G. C. Peck, koji je u karijeri operirao 12 000 noseva) jasno piše da se neki operirani nosevi mijenjaju i nekoliko godina nakon operacije. Dakle, niste pravilo nego izuzetak, ali ne tako rijedak (da se ne umislite; mala šala). Posebno ako imate debelu i masnu kožu vrška nosa (sebacealni tip kože); kod takvih tipova kože se znatno kasnije uspostavi ravnoteža u arterijskom dovodu krvi i kapilarno-venskom odvodu; uvijek se arterijski dotok brže oporavlja nego venski odvod, a posljedica je višak ili retencija limfe u vršku nosa. Ove promjene su izraženije kad dolaze ciklone ili južina (kako mi velimo u Dalmaciji), u trudnoći, u predmenstruacijsko vrijeme, ako imate smanjenje funkcije žlijezde štitnjače. Naravno, ne tvrdim da će se promjene povući do kraja; mogu djelomično i ostati.
Ne postoji simetrija tijela, pa tako ni simetrija lijeve i desne strane nosa nakon operacije, ako ga podijelite vertikalnom linijom po sredini. Moj prijatelj Dr Constantin Stan kaže svojim pacijentima; najbolji tretman asimetrije je da ju prihvatite. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 40 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 40 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 70 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: