Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 45 ... 87, 88, 89 ... 94 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
loknica42
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
loknica42


Posts : 17
Join date : 05.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptySre Maj 18, 2016 6:50 am

Da li se postiže optimalno rješenje kada se koriste implanti koh III koji imaju veću zapreminu a manju težinu, ili koh III samo daje očuvanje forme a ne daje veći volumen u odnosu na težinu, u poređenju sa koh II i koh I?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptySre Maj 18, 2016 9:12 am

Poštovana loknica42,

gustoća ili kohezivnost gela kod anatomskih implantata je uvijek najveća, da bi se trajno zadržao oblik implantata. Koliko vidim, Vi ćete dobiti Diagon gel implantate, koji su idealni za početno spuštene dojki, i koji imaju dvije vrste gela; gušći gel koji se nalazi u donjim i stražnjim implantatima (da bolje podržava spuštene dojke), i mekši gel koji se nalazi u prednjim i gornjim dijelovima, da omogući prirodniji prijelaz sa prednjeg zida prsnog koša na gornje polove dojke. Ja osobno ne vidim nikakvog smisla koristiti Diagon gel implantate kod dojki koje imaju normalnu čvrstoću. Mada, moj odličan prijatelj i veliki inovator i kirurg Dr Constantin Stan iz Bukurešta isključivo koristi Diagon gel poliuretanske implantate kod svih dojki. Valjda zato jer ih je osobno lansirao u medicinsku praksu pa je emotivno vezan za njih. 
Optimalno rješenje za Vas ne mogu znati kad ne znam kako izgledaju Vaše grudi, mjere, čvrstoća tkiva i pozicija na prednjem torakalnom zidu. To najbolje zna Vaš budući kirurg pa je zato i predložio te implantate. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
loknica42
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
loknica42


Posts : 17
Join date : 05.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptySre Maj 18, 2016 1:17 pm

Hvala doktore, divni ste kao i uvek...sve najlepše
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptySre Maj 18, 2016 1:36 pm

Poštovana loknica42,

hvala i Vama na pitanjima koje su rezultat Vašeg dubokog promišljanja problematike.
I Vama svako dobro
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Cecil2000
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Cecil2000


Posts : 19
Join date : 27.04.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptyPet Maj 20, 2016 10:40 am

Dragi doktore,opet ja, ona s par stranica unazad. Dogovorila sam s svojom dr korekciju dojki u rujnu, ja i dalje nosim strogo grudnjak s maksimalno zategnutim bretelama i preko Marena grudnjak.
Unatoč tome moje grudi nisu Nista bolje,nije bilo ni za očekivati, al su gore.
Slike Vam šaljem na mail iste one koje sam poslala svojoj dr.
Ona predlaže vađenje implanta, sužavanje džepa i vraćanje istog implanta u tijelo.
To je ono sto prvi put čujem nikad pročitala nisam i sto me plaši, dal se smije isti implant koji je vec u tijelu bit ce tad 6 mjeseci vaditi ,popravljati unutrašnjost dojke i on vraćati.
Je li normalno to u praksi vađenje i vraćanje istih.
Lijep pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptyPet Maj 20, 2016 5:43 pm

Poštovana Cecil2000,

vidio sam slike Vaših dojki u ležećem položaju koje zbilja jako padaju u stranu, tako da je razmak među dojkama vrlo širok, odnosno, dojke uopće ne djeluju silikonski (što je možda nekome i dobar efekt).
Meni je vrlo teško komentirati prijedlog vaše kiruginje. Ja ću iznijeti svoje mišljenje. Kompletno sužavanje džepova, u cijelom opsegu, je vrlo delikatno i riskantno, jer se džep sužava šavovima, a ti šavovi mogu ostaviti vidljive ureze na površini dojki. Dakle, takav postupak se radi vrlo rijetko i velika je mogućnost da džep neće biti pravilno i ravnomjerno kružno sužen. To će dovesti do toga da dojka neće izgledati lijepo zaobljeno. 
Ja osobno ne bih nikad stavljao stare implantate jer postoji već rizik supkliničke ili tinjajuće infekcije što nužno vodi kapsularnoj kontrakturi. Dakle, ja sam svakako za nove implantate. Znam da Vam nisam puno pomogao, ali to je moje mišljenje, i to ne samo moje, nego i kirurga koji su i iskusniji i bolji od mene. Lijepi pozdrav Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Cecil2000
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Cecil2000


Posts : 19
Join date : 27.04.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptyPet Maj 20, 2016 8:12 pm

Koje bi po Vama bilo najbolje riješene.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptyNed Maj 22, 2016 1:50 pm

Poštovana Cecil2000

teško mi je prognozirati najbolje rješenje samo na temelju Vaših sika, bez da znam trenutne mjere, rastezljivost grudi i još neke druge elemente. Vi imate, okrugle, sitnohrapave, Meme Mesmo implanate, volumena 360 ml, u retropektoralnim džepovima (“dual plane“ tehnika) i evidentno preširoke džepove koji dopuštaju implantatima da se gibaju slobodno u svim smjerovim, ovisno o položaju tijela. 
Ja bih najvjerojatnije stavio veće nove, poliuretanske implantate, a prethodno bih učinio zidove džepova ranjavim, da se omogući brzo urastanje poliuretanskih implantata u te ranjave zidove, i nakon toga bih čvrsto imobilizirao dojke sa čvrstim grudnjakom najmanje dva tjedna. To bi vrlo vjerojatno eliminiralo potrebu za kružnim sužavanjem džepova. Postići ravnomjerno, kružno sužavanje džepova je vrlo teško i treba stvarno imati dosta takvih slučajeva u praksi, jer je rizik od nastanka nepravilnih i iregularnih kontura dojki vrlo velik. Ja se osobno ne bih to usudio raditi svjestan mogućih problema koje mogu nastati. Ako Vaša doktorica ima iskustva i ako Vam pokaže nekoliko uspješnih primjera gdje je to radila, onda možete biti optimist i podvrgnuti se zahvatu koji ona predlaže. No, u tom slučaju, ja bih bio za nove implantate. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Cecil2000
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Cecil2000


Posts : 19
Join date : 27.04.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptyNed Maj 22, 2016 6:51 pm

Hvala puno, koliko je ova intervencija kod Vas u ZG?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 EmptyPon Maj 23, 2016 7:09 am

Poštovana Cecil2000,

zamjena starih implantata, urađenih prethodno u drugoj zdravstvenoj ustanovi, i postavljanje novih, poliuretanskih implantata, košta 27 000 kuna (3 600 EUR).
Ali napominjem da Vas moram prethodno pregledati, izmjeriti i odrediti nove implantate najveeće ili “extra-high“ projekcije koji mogu najbolje popuniti preširoke džepove i eliminirati njihovu potrebu na kružnim sužavanjem. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 88 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 88 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 45 ... 87, 88, 89 ... 94 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: