Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 53 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
dada
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
dada


Posts : 6
Join date : 14.11.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyČet Nov 14, 2013 8:51 pm

Hvala puno na brzom odgovoru da kod vas sam operirana 19.10 polytech 360 anatski poliuretanski dual plane technogue.a da imam 68posto astmu ne bi vas gnjavila al toliko tesko dolazim do daha o kad udahnem ne mogu skroz do kraja vec na pola..i meni se cini da to previse traje a i to sto kazete sve je to individualno ne znam...hvala puno
Nazad na vrh Ići dole
danijelica
Clan porodice
Clan porodice
danijelica


Posts : 160
Join date : 06.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyČet Nov 14, 2013 9:12 pm

Doktore moj dragi ja sam danas bila jako euforicna i samo sam se gledala u ogledalo tako da sad razmisljam da ja ne znam sta ste mi rekli, kada da pocnem da mazem ulje za strije? Hvala unaprijed na odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyPet Nov 15, 2013 6:47 am

Poštovana Dada, sad sam pogledao Vaš nalaz. Da, Vi imate bronhalnu astmu i povremeno morate koristiti Ventolin u proljeće i kasno ljeto i jesen. Operacija je stres za organizam koji može dovesti do prolaznog pada imuniteta i posljedično do aktiviranja simptoma bronhalne astme. Vjerujem da je to slučaj kod Vas. Naravno, osjećaj pritiska na prsima zbog implanatata u grudima i nemogućnost udisanja do kraja može trajati i malo duže, nego je uobičajeno, pa ne treba isključiti i tu mogućnost. Ja bih Vam savjetovao da koristite Ventolin sprej, nekoliko puta dnevno, pa ćemo vidjeti da li ćete bolje disati. Ako ne, onda bi bilo dobro posjetiti svog pulmologa da napravi spirometriju i dalje postupa ovisno o nalazu spirometrij. Ja Ću Vas danas nazvati na mobitel u toku dana. Drago mi je da ste zadovoljni izgledom grudi; vremenom će postajati još ljepše. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyPet Nov 15, 2013 6:52 am

Draga moja Danijelice, vi možete odmah početi koristiti ulja protiv nastanka strija, mada imate prekrasan tip kože i šanse za nastanak strija su male. Baš zato mislim da ne bi bilo loše koristiti ulje jer se koža grudi nakon operacije često pojačano ljušti i suši. Po rani trebate sprejati Octenisept sprej, a kad rezovi budu potpuno čisti, bez krastica i ugrušaka, onda treba početi aplicirati nešto protiv ožiljaka, ili Dermatix kremu, ili kantarionovo ulje ili pitati Sarru FR da nam kaže koja je to kombinacija ulja koja je njoj povoljno djelovala na ožiljke, za razliku od Dermatix kreme koju je dugo mazala po ožiljcima, pa nije baš bilo nekog efekta. Grudi su Vam jako lijepe već sada, pa trakku grudnjaka nemojte jako stezati. Lijepi pozdrav Vama i suprugu, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
danijelica
Clan porodice
Clan porodice
danijelica


Posts : 160
Join date : 06.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyPet Nov 15, 2013 8:06 am

Hvala doktore, da da sve to drugo znam, samo nisam bila sigurna za to ulje. Pozdrav i od nas Smile
Nazad na vrh Ići dole
dada
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
dada


Posts : 6
Join date : 14.11.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyPet Nov 15, 2013 8:31 am

Hvala puno doktore i lijepi pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
jelmoli
Clan porodice
Clan porodice
jelmoli


Posts : 151
Join date : 20.09.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyPet Nov 15, 2013 2:16 pm

Poštovanje doktore, 
moram Vas pohvaliti za sve odgovore. Jako su inteligentni I poučni. Imam pitanje za Vas, s obzirom da mi moj doktor nije rekao da mažem grudi već sam to saznala od cura sa foruma i kasno počela da ih mažem losionom sa bademovim uljem, da li to znači da ću dobiti nove strije? A za ožiljke je rekao da nema potrebe da mažem kreme za ožiljak pa me zanima i Vaše misljenje u vezi toga? Lep pozdrav za Vas
Nazad na vrh Ići dole
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyPet Nov 15, 2013 2:43 pm

Da,i meni je rekao da ne treba mazati ni grudi,ni ožiljke?
Treba li?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyPet Nov 15, 2013 5:49 pm

Poštovane Jelmoli i Sewendi, naravno da nema garancije kakav će ožiljak ispasti na kraju, jer to ovisi o načinu šivanja kirurga, a još više o dotičnom organizmu. Tanka, suha i svijetla koža uvijek stvara izvrsne, jedva primjetne ožiljke, a masna debela i tamna koža formira debele, hipertrofične i više vidljive, pigmentirane ožiljke. Dakle, bilo je puno pacijentica u mojoj dosadašnjoj karijeri koje nisu doslovno koristile ništa, a ožiljci su ispali fenomenalni, praktično nevidljivi. Ja smatram da je nastanak strija rijedak, posebno kad su u pitanju manji volumeni implantata, no treba biti operazn kod pacijentica koje već imaju sitne strije po koži trbuha i vanjskim stranama bedara; kod njih je moguće da se razviju strije po grudima nakon augmentacije. Zato uvijek preporučam ulja ili kreme protiv strija, i ulja i kreme protiv ožiljaka jer ne mogu škoditi, a mogu samo pomoći. Eto, to je moj najiskreniji odgovor. Lijepi pozdrav, i Jelmoli, hvala na komplimentu; ali se ipak neću umisliti. Mala šala; lijep pozdrav i ugodan vikend. Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 EmptyPet Nov 15, 2013 8:56 pm

Hvala Vam puno doktore!!! 
Nema smisla da Vas i ja komplimentiram,cure su prethodno već sve rekle!!
Lijep i ugodan vikend!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 7 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 53 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: