Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 54 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
danijelica
Clan porodice
Clan porodice
danijelica


Posts : 160
Join date : 06.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptySub Nov 16, 2013 8:48 am

Doktore dragi ja tek sad vidim da ste mi skinuli onaj mladez sto sam imala ispod jedne dojke, hvala Vam puno puno na tome,evo upravo se bas veselim, ne znam kako prije nisam primetila Smile i imam jedno pitanje za Vas, citajuci forum nekim clanicama se grudi nakon nekog vremena dosta smanje dok se pak drugima povecaju, od cega to zavisi i da li ce se moje mnogo smanjiti? Hvala unaprijed na odgovoru i srdacan pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptySub Nov 16, 2013 11:07 am

Postovana Sewendi, hvala Vam na komplimentu. Vi ste jako ljubazna šinjorina.
Draga moja Danijelice, maknuo sam papilom jer ne volim takve kožne izrasline. Grudi su u početku otecene, nepomično, tvrde. Kako otekline splasnjavaju, tako se dojke malo smanje. Nakon nekoliko mjeseci, dolazi do konačnog razmjestanja implantata koji moze imati utjecaj i na tkivo dojki pa zene koje su imale dobru jedinicu ili slabiju dvojku dobiju dojam da su dojke relativni veće, jedrije, punije mobilnije. Dakle, dojke su relativno veće, a ne apsolutno. Takvo je mišljenje nekoliko vrhunskih kirurga iz svijeta koje sam pitao jer sam i ja imao često takav dojam. Mislim da ce i s Vašim grudima biti isti slučaj. Lijepi pozdrav, Duje Ostojic
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyUto Nov 19, 2013 1:45 pm

Poštovani doktore!
Zanima me kada slijedi prva kontrola nakon operacije grudi, prvenstveno zato što ja nisam iz Zagreba pa ne znam koliko ću trebati ostati u Zagrebu do prve kontrole. Ili je dozvoljeno nakon operacije (nakon puštanja iz ordinacije) putovati automobilom do grada koji je udaljen sat i pol od Zagreba (Nova Gradiška) i put je uglavnom autocestom? Tako da znam hoću li morati pronaći smještaj u Zagrebu...
A još jedno pitanje je: na vašoj stranici se ne spominju poliuretanski implantati niti njihova cijena. Koliko su oni skuplji od Natrelle implantata? A i malo sam zbunjena kad čitam da postoje i hrapavi implantati, a ne misli se na poliuretanske, pa me zanima kakvi su to hrapavi, tj. implantati s teksturom?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyUto Nov 19, 2013 5:01 pm

Poštovana Misstony, prva kontrola obično slijedi nakon 6-7 dana, kada se skida prijevoj. Mi uvijek zadržavamo sve pacijentice minimalno 6 sati u Ordinaciji nakon operacije, a potom postupamo po njhovoj volji; dakle kako se subjektivno osjećaju. Velika većina odlazi na kućnu njegu u Zagrebu i okolici, a naravno i u druge gradove, pa i Novu Gradišku. Znači, nije nikakav problem ako Vas netko autom preveze do Nove Gradiške, kad Vas otpustimo iz Ordinacije, ali morate biti kod nas minimalno 6 sati. Nakon toga su šanse za krvarenje izrazito minimalne. Ako želite, možete ostati kod 24 sata u Ordinaciji pod nadzorom medicinske sestre, i to  se ne plaća ništa.
U pravu ste da cjenik za poliuretane još nisam stavio. Ova najnovija serija postoji na tržištu od 1.1.2013. godine, a koristim ih zadnjih nekoliko mjeseci, prvenstveno kod početno spuštenih grudi, ako se radi o profesionalnim plesačicama, bodybuildericama, pacijenticama koje su puno vremena u teretani, koje se bave jahanjem, kod revizijskih operacija zbog komplikacija ili zamjene starih implantata, ili kad pacijentica baš inzistira na tim vrstama implantata. Kod poliuretanskih implantata postoji garancija proizvođača (Polytech Health Aesthetics, Njemačka) da se neće razviti kapsularna kontraktura, okretanje anatomskih implantata i/ili nabiranje ili "rippling" implantata 10 godina. Šansa za kapsularnu kontrakturu je oko 0,3%. Ako se dogodi kapsularna kontraktura u prvih deset godina, proizvođač daje besplatno nove implantate. Zato su oni skuplji od implantata koji imaju hrapavu provršinu, koji se zovu teksturirani implantati. Naravno poliuretanski implantati dolaze u svim mogućim oblicima; forme Meme (okrugli) i Replicon (okrugla baza i anatomski profil), Opticon (anatomski horizontalno ovalni implantat) i Optimam (vertikalno ovalni implantat). Najskuplji na svijetu su Diagon poliuretanski implantati, koji se sastoje od dvostrukog gela; mekšeg i gušćeg (nešto kao Style 510 kod Allergana). Implantat sa poliuretanskom ovojnicom odmah doslovno urasta u okolno tkivo, i taj implantat se neće spustiti u kasnijem postoperativnom razdoblju. Zato se mora jako paziti da se precizno namjesti u pravi položaj na operacijskom stolu i zatim se grudi "zapakiraju" u čvrsti, specijalan grudnjak koji se ne skida tjedan dana. Silikon u poliuretanskim implantatima je čak mekši na opip nego u teksturiranim implantatima, mada su te razlike vrlo diskretne i teško primjetne, praktično nebitne. Znači, zato je povećanje grudi sa poliuretanskim implantatima skuplje od povećanja sa hrapavim ili teksturiranim implantatima, jer su poliuretanski implantati skuplji u nabavnoj cijeni i koštaju kod mene 25 000 HRK. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyUto Nov 19, 2013 6:42 pm

Poštovani doktore!

Puno vam hvala na objašnjenju, zaista se vidi da ste odvojili vrijeme i lijepo objasnili nama, laicima, kojima je to sve novo, a opet očekuje se da donesemo sami odluke koje će nam promijeniti život. Osobno volim poznavati teoriju prije nego prijeđem na praksu tako da znam što me čeka i da budem potpuno spremna. Da vi niste ovako strpljivi i brižni, vjerojatno mi nitko drugi ne bi objasnio te detalje koji su me sada samo još više uvjerili da želim poliuretanske implantate zbog mog posla i mog hobbyja. Hvala vam i na pojašnjenju detalja kao što je tvrdoća silikona u tim implantatima jer sam od jedne djevojke čula da su njoj na opip poliuretanski bili tvrdi i da inače ostanu tvrđi nego teksturirani implantati. Ali vidim da nije tako. Sad sam baš sretna! Poliuretanski će najverojatnije biti moj odabir. Ali to ćemo dogovoriti kad dođem kod vas na pregled. Naručila sam se tako da ćemo se i upoznati uskoro.
A što se tiče ostanka u Ordinaciji nakon operacije, nema problema. I ja bih najradije ostala 24 sata pa da mirna idem doma. Ali zanimalo me da li nakon tih 24 sata mogu u Novu Gradišku jer mi je tamo obitelj. U Zagrebu imam puno prijatelja, ali neugodno bi mi bilo da me netko od prijatelja poslužuje i da budem na teret. Suprug će biti sa mnom cijelo vrijeme i on bi me odvezao doma automobilom u Novu Gradišku i vratio na kontrolu za 6-7 dana. Tako da ja ne bih vozila, samo bih bila putnik. Ali za detalje ćemo još vidjeti. Meni je ovo sad bitno samo da znam planirati smještaj i koje ljude ću angažirati da mi pomognu.
Puno Vam hvala! Zaista ste ljubazni!
LP
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyUto Nov 19, 2013 6:58 pm

Poštovana Misstony, hvala i Vama na komplimentima.
Nema problema, ako se odlučite za nas, možete ostati kod nas 24 sata, a ujutro suprug može doći po vas i odvesti Vas u Novu Gradišku.
Ja ću Vam dati u ruku poliuretanski i teksturirani implantat, zatvoriti ćete oči i sami spoznati koji implantat je za nijansu mekši. Definitivno poliuretanski, mada za kasniju mekoću/tvrdoću grudi najviše ima utjecaja koliko vlastitog tkiva ste imali prije operacije. Ako imate vrlo malo ili nimalo vlastitog tkiva, Vaše grudi će uvijek biti malo tvrđe od onih grudi koje su bile dobra jedinica ili dvojka prije povećanja, čak i nakon dužeg vremenskog perioda. Ako budete imali dodatnih pitanja, stojim na raspolaganju. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptySre Nov 20, 2013 6:36 pm

Poštovani doktore,
Evo mene opet, imam još jedno pitanje, također u vezi poliuretanskih implantata. Jako su mi zanimljivi jer doslovno sratstu s osobom koja ih nosi i postanu doslovno dio nas, oporavak je brži i brže se možemo vratiti našim aktivnostima. Ali pošto se moraju mijenjati svakih 10 godina, zanima me kakva je procedura kad se vade odnosno mijenjaju? Ako su srasli s tkivom, sigurno je kompliciranije, dugotrajnijii oporavak, mogu li se uopće odmah staviti novi ili se čeka da tkivo zacijeli? Koja je procedura? Kad si malo razmislim, ta se ovojnica vjerojatno rastvori i stopi s okolnim tkivom, kako onda to izgleda? I taj kohezivni silikonski gel unutra, može li se normalno i kompletno izvaditi s obzirom da je ovojnica srasla s tkivom? Ovo mi je dosta bitna stavka jer 10 godina s lijepim grudima će brzo proći, a ja se ne želim plašiti svoje 39. godine kad ću morati na zamijenu ili vađenje. Također, malo me strah pošto su poliuretaski novi na tržištu i ne znam koliko je prilike bilo da se oni vade ili mijenjaju i da se to ispraksira (osim ako je bilo komplikacija pa ste morali vaditi). U tom slučaju, radije bih izabrala teksturirani implantat koji se već duže koristi i jednostavniji je za vađenje i zamjenu. Ispričajte me na neznanju, malo sam zabrinuta u vezi ovog pitanja. Nadam se da me razumijete.
Unaprijed zahvaljujem!
LP
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyČet Nov 21, 2013 9:08 am

Poštovana Misstony, nijedan današnji implantat se ne mora mijenjati nakon 10 godina; mogu se mijenjati i ranije, ali i puno kasnije, odnosno nikada. Sve to zavisi o tome da li se razvija neka od komplikacija; kapsularna kontraktura, kasni serom ili nakupljanje tekućine u džepu ili nešto treće. Ako nema nikakvih problema, onda implantate nije potrebno nikada mijenjati. Za Vas su poliuretanski implantati idealno rješenje jer pretpostavljam da ste pacijentica koja se bavi body buildingom. Znači, poliuretanska ovojnica je vulkanizirana pod visokom temperaturom na glatki silikonski implantat (to je samo u Polytech Health Aesthetics njemačkim implantatima); znači ona je nanešena, a ne nalijepljena na implantat . Silikon je u svim implantatima više manji isti (i u Mentoru i Allerganu, i Polytechu), dakle američki sa FDA certifikatom. Poliuretanska ovojnica prolazi proces biodegradacije ili razgradnje tijekom 3 godine, mada nekad i duže. Poliuretan se izbacuje vani iz organizma urinom ili mokraćom. Preostali implantat sada više nije glatki nego hrapavi, ali je inkorporiran sa okolnim tkivom, dakle nema nikakvog međuprostora između površine implantata i zidova džepa; što znači da ne možete dobiti serom ili tekućinu u džepu zbog vježbanja, imate mizerne šanse za kapsularnu kontrakturu (oko 0,3%). Nema "ripplinna" ili nabiranja implantata, nema okretanja anatomskih implantata.
Što se tiče vađenja poliuretanskih implantata, naravno da je najlakše nakon 2-3 godine; vade se dosta lako kao i svi hrapavi implantati. Vađenje poliuretana u prvih godinu dvije nakon operacije je puno teže, ali je moguće, duže traje. Bolje je izvaditi implantat sa ovojnicom (kapsulektomija). No, situacije kad se poliuretanski implantat vadi u prvih godinu i pol dana su rijetke; najčešće ako je implantat postavljen previsoko pa dojke estetski izgledaju vrlo loše. Akutne gnojne infekcije džepa su vrlo rijetke. osobno, nikad nisam imao u svojoj 19-godišnjoj praksi akutnu gnojnu infekciju džepa, neposredno nakon operacije. Nadam se da ste me razumjeli što se tiče svega. Ako ne, možemo i više detaljirati kad se vidimo slijedeći tjedan na pregledu. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyČet Nov 21, 2013 10:05 am

Poštovana Misstony, još sam nešto zaboravio. Poliuretanski implantati su se počeli proizvoditi kad i drugi implantati, dakle početkom šezdesetih godina prošlog stoljeća; tada su naravno svim implantati bili vrlo loše kvalitete. Ponovno se počinju više proizvoditi početkom devedesetih godina prošlog stoljeća (tvrtka Polytech Silimed), a sadašnja samostalna tvrtka Polytech Healt Aesthetics ih nastavlja proizvoditi 2008. godine nakon razdvajanja od brazilske tvrtke Silimed. Sadašnji poliuretanski implantati su na tržištu od 1.1.2013. kao dosadašnja najbolja i najsigurnija verzija. Eto, milsim da smo gotovo sve rekli o poliuretanskim implantatima što bi Vi trebali znati. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
jelmoli
Clan porodice
Clan porodice
jelmoli


Posts : 151
Join date : 20.09.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyČet Nov 21, 2013 3:31 pm

Poštovanje doktore, 
evo i mene opet, nadam se da Vam neću dosaditi. Brine me ožiljak ispod leve dojke, nekako je tvrd pri kraju i pomalo bolan na dodir. Sutra mi je 6 nedelja od operacije, da li je to normalno? Počela sam polako podizati sina koji ima 14kg jer osecam da mogu, nadam se da time neću ništa upropastiti. Doktor koji me je operisao je rekao da nosim flaster oko areole 2-3 meseca jer će kao ožiljak bolje izgledati pa me i tu zanima Vaše cenjeno mišljenje. Puno lepih pozdrava za Vas
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 8 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 54 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: