Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptyUto Nov 12, 2013 8:42 pm

Poštovana Andjelak Vi ste me pitali za sportski top grudnjak. Izvrsni i prelijepi sportski top grudnjaci za vježbanje nakon povećanja grudi su marka Oysho. U zagrebu se mogu kupiti u shopping centru Avenue Mall u Novom Zagrebu. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptyUto Nov 12, 2013 9:06 pm

Poštovani doktore, zahvaljujem na  izdvojenom vremenu.
Srdačan pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptySre Nov 13, 2013 7:17 am

Ah, to ste bili Vi Sewendi, malo sam pobrkao te puste nickname. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptySre Nov 13, 2013 9:50 am

Nemajte konta,nije Vam lako,pored ovoliko  pitanja!!!
Hvala...
Nazad na vrh Ići dole
jelmoli
Clan porodice
Clan porodice
jelmoli


Posts : 151
Join date : 20.09.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptySre Nov 13, 2013 10:18 am

Poštovani doktore ,
hvala Vam puno na detaljnom odgovoru, izdvojenom vremenu i na ljubaznosti. Ja se iskreno nadam da će osećaj povratiti, vreme ce pokazati. Želim Vam puno sreće i uspeha jer čovek kao Vi zaslužuje sve najbolje. Jedan veliki i lep pozdrav za Vas
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptySre Nov 13, 2013 12:39 pm

Poštovane moje Sewwndi i Jelomoli,
bilo mi je zadovoljstvo. Ako imate dodatnih pitanja, nemojte se ustručavati pitati. Jelmoli, dodatno Vam zahvaljujem na najtoplijim željama. Skidam kapu do poda...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
motorina
Clan porodice
Clan porodice
motorina


Posts : 289
Join date : 20.02.2013
Age : 54

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptySre Nov 13, 2013 1:46 pm

Poštovanje Doktore
drago mi je da vidim da ste se i Vi pridružili našem forumu I od srca Vam želim dobrodošlicu I zahvaljujem na saradnji
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptySre Nov 13, 2013 2:50 pm

Poštovana Motorina, i Vi ste kao i druge članice Foruja, jako ljubazna. Puno vam hvala i nadam se da će naša pisana suradnja biti uspješna. U to ime, srdačno vas pozdravljam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
dada
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
dada


Posts : 6
Join date : 14.11.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptyČet Nov 14, 2013 5:02 pm

Pzdrav dr.ostojicu imam za vas samo rijeci hvale..zadovoljna sam sa grudima jako..za tjedan dana ce biti 1mj od operacije no medutim jako tesko disem ne mogu do kraja da udahnem zrak..stvarno mi je neizdrzljivo..molim vas da li je to normalno i sta da radim..unaprijed vam zahvaljujem!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 EmptyČet Nov 14, 2013 8:13 pm

Poštovana Dada, da li ste Vi moja pacijentica? Ako da, molim da me sutra nazovete na brojeve mojih mobitela. Trebam malo vise podataka. Ako niste moja pacijentica, osjećaj pritiska ili malog slona koji sjedi na prsima osjeća većina pacijentica. To traje 1 do 2 tjedna obično. Kod Vas taj osjećaj malo duže traje nego sto je uobičajeno. Da li ste i prije operacije imali slične tegobe? To pitam jer parnične štake i razna anksiozna stanja imaju taj simptom "kratkoce daha". Nadalje, ako imate spasticki bronhitisa ili bronhalnu astmu možete imati taj simptom. Nadalje javite mi koji volumen implantata imate. Ako ste moja pacijentica, javite mi se sutra pa cemo se dogovoriti da Vas pregledam. Predugo traje taj osjećaj pritiska, mada je trajanje individualno, možda kod Vas traje duže nego kod većine pacijentica.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 6 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: