Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 69 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptyUto Mar 25, 2014 7:52 am

Poštovana mooshmoolica,
ta tvorba na lijevoj dojci je navjerojatnije cista ili benigni tumor fibroadenom što ste vjerojatno utvrdili u preoperativnom ultrazvučnom nalazu grudi. Ako to niste uradili prije operacije, onda svakako preporučam da nađete radiologa koji ima iskustva sa pregledima grudi sa implantatima, da Vam pregleda dojku i točno kaže o čemu se radi.
Naravno da se svi teksturirani implantati, pa tako i Mentorovi implantati nakon par mjeseci spuštaju; samo nije dobro ako se spuste previše, što uzrokuje da su bradavice i areole previsoko pozicionirane, a takva deformacija se zove "bottoming out". Ja ne preporučam nošenje "push up" grudnjaka najmanje 6 mjeseci, mada nije problem ako ih nosite par sati. Preporučam da izbjegavate prevelike manualne pomake u svim smjerovima još nekoliko mjeseci, da ne biste previše proširili džepove, pri čemu bi se dojke još više mogle spustiti.
Osjećaj na lijevoj bradavici bi se trebao oporaviti u potpunosti kao na desnoj strani, a taj proces traje negdje do godinu dana, katkad duže. Stoga se morate oboružati strpljenjem. Nadam se da sam odgovorio na sva pitanje. Ako ne, budite ljubazni pa me podsjetite. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
JG_Blu
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
JG_Blu


Posts : 3
Join date : 24.03.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptyUto Mar 25, 2014 12:29 pm

Baš mi je drago to što kažete, jel sam se bojala da svijetlija što je koža, više če se vidjet ožiljak, tako da super! Poslala sam slike pa se čujemo dalje preko mailova. Još jednom puno hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
aspireone
Clan porodice
Clan porodice
aspireone


Posts : 151
Join date : 24.02.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptyUto Mar 25, 2014 5:35 pm

Doktore-opet ja:)
Mozete li mi reci od kada se koriste ti poliuretanski implanti?Da li je bilo nekih komplikacija kod pacijentkinja koje imaju te,ako ste nesto culi tokom dugogodisnje prakse?Koliko se meni cini to je novija vrsta implanta?Jel isto nemacki proizvodjac ili?Ako mozete da mi kazete nesto o njima,jer ja isto bih posecivala teretanu i ne znam sta je sad bolje te ili allergan..Oni su mi nekako sigurniji jer tako dugo postoje
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptyUto Mar 25, 2014 6:08 pm

Poštovana aspireone,
neki vrhunski doktori u Europi koriste isključivo poliuretanske implantate već 5-6 godina (Constantnin Stan, Alexis Verpaelle, Patrick Tonnard), neki već 19 godina kao Mario Pelle iz Rima. To nisu novi implantati; oni postoje preko 30 godina. Ovi koje ja koristim su najnovija generacija Polytech Health Aestheticsa, dakle njemački, koji su izbačeni na tržište početkom prošle godine. Ja ih obavezno koristim kod sekundarnih ili revizijskih operacija, kod osoba koje se bave fitnessom, body buildingom, jahanjem konja, profesionalnih sportašica, kad se bave daskanjem na moru, profesionalnih plesačica, ili kad netko želi specijalno te implantate. Naravno, moja prva "ljubav" je Allergan za sve ostale slučajeve. Ako se planirate aktivno baviti teretanom nakon operacije, a to znači gotovo svakodnevno po sat dva, onda su poliuretanski implantati definitivno izbor za Vas. Oni imaju najmanji postotak svih komplikacija, ali su dosta kompliciraniji za postaviti jer se ne spuštaju kao teksturirani implantati. Ako zbog nekog rijetkog razloga postoji potreba da se vade, to je dosta otežano u prve dvije godine jer prirastaju u okolno tkivo, ali nakon dvije godine, kad poliuretanska pjena nestane (proces biodegradacije), tada se lagano vade van. Kod poliuretanskih implantata je stoa vrlo rijetka kapsularna kontraktura (oko 0,5%), nema okretanje ili rotacije implantata, "rippling" je rijedak, mada sam nedavno imao jedan slučaj sa poliuretanima. Kod nabiranja ili "ripplinga" teksturiranog implantata, on se može samo pogoršavati vremenom ili najčešće ostati isti. Kod poliuretanskog implantata, "rippling" se bitno smanjuje kako nestaje poliuretanska ovojnica, ili potpuno nestaje. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
glida
Stalni posetilac
Stalni posetilac
glida


Posts : 62
Join date : 09.12.2013
Age : 40

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptyUto Mar 25, 2014 9:34 pm

Dragi doktore,jako bih volela da cujem Vase misljenje o implantima Polytech diagon gel4two.. cula sam sve najbolje o njima ali me ipak zanima Vase strucno misljenje. Unapred zahvalna na odgovoru,pozdravljam Vas !
Nazad na vrh Ići dole
motorina
Clan porodice
Clan porodice
motorina


Posts : 289
Join date : 20.02.2013
Age : 54

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptyUto Mar 25, 2014 10:04 pm

Postovani Dr Ostojic-u

U vezi poliuretanskih implantata imam jednu nedoumicu,sta se desava sa njima posle 2 godine kada se taj poliuretanski omotac razgradi,pretpostavljam da je ispod njega teksturirani implantat dali to znaci da se posle 2 godine ponasa kao I svaki drugi,odnosno dali moze doci tada do okretanja,sirenja dzepa ili skupljanja seroma ili vode oko imlantata,ripplinga I ostalih komplikacija,ako je tako to bi znacilo da smo ''zasticene'' od gore navedenih komplikacija samo dok se ne razgradi poliuretanski omotac ?
unapred zahvaljujem na odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
mooshmoolica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
mooshmoolica


Posts : 12
Join date : 25.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptySre Mar 26, 2014 1:40 am

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]Hvala, doktore na odgovoru... interesuje me jos da li sam nesto lose uradila pa su mi se spustile grudi?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptySre Mar 26, 2014 7:16 am

Poštovana Glida,

diagon gel4 two su implantati koji su punjeni dvostrukim gelom; čvršćim u donjim dijelovima implantata i mekšim u gornjim dijelovima implantata. Ovojnica može biti teksturirana (hrapava) i poliuretanska. Poliuretanski diagon su trenutno najskuplji na svijetu, pa je to glavni razlog što ih malo koristim, i dodatno, smatram da s drugim implantatima mogu postići isti ili vrlo sličan efekt. Kad me netko pita za ponudu koja se drži "ispod stola" onda nudim te implantate. Inicijalno su zamišljeni za primjenu kod početno spuštenih dojki, sa mlohavom kožom. Imaju zašiljene rubove da se smanji mogućnost pipanja rubova, a stražnja ploha je blago udubljena ili konkavna, da se bolje prilagode mogućim iregularnostima koštano hrskavičnog prednjeg torakalnog zida. Slični su ranijem Style 510 kod Allergana, koje sam povremeno koristio, samo mislim da su Polytechovi kvalitetniji. Napravljeni su po zamisli i nacrtima Dr Constantina Stana koji isključivo koristi samo takve diagon poliuretanske implanate; valjda iz sentimentalnih razloga i vjerojatno ima vrlo povoljnu nabavnu cijenu obzirom na količinu upotrebe, U svakom slučaju, radi se o odličnim implantatima. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptySre Mar 26, 2014 7:24 am

Poštovana motorina,

razmišljate vrlo logično, ali na sreću nije tako. Inače, Polytech ne bi davao 10-godišnju garanciju na sve komplikacije koje ste nabrojali. Poliuretanski implantat je zapravo glatki implantat na koji se postupkom vulkanizacije nadogradi poliuretanska ovojnica ili pjena koja uraste u okolno tkvio već nakon 4-7 dana. Kad se razgradi poliuretanska ovojnica nakon 2-3 godine i odstrani iz organizma uriniranjem, implantat preostaje hrapav ili teksturiran, ali i dalje srastao sa okolnom ovojnicom, znači nema međuprostora između implantata i okolnog tkiva. Dakle, nema povećane šanse za okretanje implantata, kapsularnu kontrakturu ili "rippling", odnosno kasni serom. Dakle, možete biti mirni što se toga tiče. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 EmptySre Mar 26, 2014 7:34 am

Poštovana mooshmoolica,

Vi zasad niste nista krvio uradili; grudi Vam stoje dobro, jer su bradavice i areole pozicionirane približno po sredini dojki. Preporučam da stalno nosite čvrsti sportski top još nekoliko mjeseci (osim za vrijeme spavanja) i da izbjegavate prejaka manualna "maltretiranja" grudi (znate na što mislim) da ne došlo do širenja džepova i dodatnog spuštanja grudi. Tek su prošla 4 mjeseca, a grudi se mogu još spuštati, pa morate biti pažljivi još nekoliko mjeseci. Zasad imate vrlo lijep rezultat i nastojte ga zadržati. Lijepi pozrdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 39 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 39 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 69 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: