Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 60 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptyČet Dec 12, 2013 7:46 am

Poštovana Sewendi; to ne znači da je Dr Buljević ne radi odlično svoj posao; samo je to ne znam, jer ju ne poznam. Profesor Drinković ima svoju privatnu polikliniku, predsjednik je Senološkog društva (za bolesti dojke) i ja mu obavezno upućujem pacijentice na UZV dojki prije operacije, a posebno ako se radi o ponovnoj operaciji ili zamjeni implantata, gdje mi daje točne informacije. Za razliku od nekih drugih, koji mi nisu pogodili ni džep gdje je prethodno plasiran implantat... Ako ste zadovoljni sa dosadašnjom doktoricom, nema razloga da ne ostanete njen pacijent i dalje. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptyČet Dec 12, 2013 4:27 pm

Doktore hvala Vam na odgovoru. S obzirom da sam pre dve godine radila operaciju grudi, a neposredno pre operacije obavila i UZ i bilo je sve u redu, da li mi je vec vreme da to uradim ponovo?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptyČet Dec 12, 2013 5:02 pm

Poštovana Elizabeth Hurley, ne postoji univerzalno prihvaćeno pravilo kad se ide na UZV pregled. U principu, sve žene između 30 i 45 godina života bi trebale ići na UZV pregled jednom godišnje. Pacijentice mlađe od 30 bi trebale ići na kontrolu UZV jednom u 2 godine, ali to nije striktno pravilo. Tako da mislim da bi bilo dobro uraditi kontrolni UZV grudi. ja nisam rutnski tražio UZV grudi u sklopu preoperativne obrade pacientica prije nekoliko godina, a danas ga svakako zahtijevam. neki moji kolege ga niti danas ne zahtijevaju prije operacije povećanja grudi. Medicinska načela se mijenjaju... Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptyČet Dec 12, 2013 5:12 pm

E hvala Vam lepo na odgovoru!

Puno pozdrava!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptyČet Dec 12, 2013 5:13 pm

Bilo mi je zadovoljstvo. Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
danijelica
Clan porodice
Clan porodice
danijelica


Posts : 160
Join date : 06.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptySub Dec 21, 2013 12:39 pm

Postovani doktore, prvo veliki pozdrav za Vas. Htjela sam da Vas pitam kad mogu poceti podizati malo teze stvari, npr dijete od 10ak kila. Danas sam podigla kutiju sa 5,6 kg i leva dojka me bas zabolila, osjecam neki tupi bol u njoj, malo sam se opustila pa se ponasam kao da se nisam ni operisala jer se tako i osjecam. Inace grudi su svaki dan sve ljepse i mekse i prezadovoljna sam Smile 
Hvala na odgovoru unaprijed, uskoro Vam se moram javiti radi kontrole.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptySub Dec 21, 2013 2:11 pm

Draga Danijelice, obzirom da je već prošlo mjesec i pol dana od operacije, za pretpostaviti je da biste mogli podizati dijete od desetak kila. No, pošto ste osjetili bol u lijevoj dojci pri podizanju kutije od 5-6 kila, onda nemojte još podizati dijete; ne zato jer bi mogli nešto poremetiti nego radi Vašeg komoditeta. Sačekajte još dva tri tjedna. Inače, nije čudno da Vas je zaboljela dojka; sve senzacije u dojkama, poput peckanja, stezanja, pojedinih probadajućih bolova, sve je to uobičajeno i normalno za prvih pola godine pa i više nakon operacije. I meni su Vaše grudi predivne, i drago mi je da ste zadovoljni. Nadam se da se usokor vidimo na kontrolnom pregledu. Lijepi pozdrav, ugodan vikend, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
milica90
Drug porodice
Drug porodice
milica90


Posts : 148
Join date : 13.02.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptySre Dec 25, 2013 11:38 am

Postovani doktore, 
Da li je normalno da mi curi krv iz rane vec 5 dana? svakog dana menjam gazicu i naprskam na ranu octenisept sprej..ali curenje nikako da stane... da li ima razloga za brigu ili je sve to ok?
Inace operisana sam 14.12.2013.
Hvala unapred na odgovoru.
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptySre Dec 25, 2013 11:50 am

Postovana Milica, mislim da to nije nista strašno. Mozda je rez malo labavije sasiven pa kako vi stalno mijenjate gaze, svaki put ponovno odvojite rubove reza i onda to krvari ponovno. Najvažnije je da nema gnojnog iscjetka. Pretpostavljam da se radi o malim količinama sukrvice. Ja mislim da ne niste trebali svaki dan previjazi ranu. Danas stavite neki flastere preko reza Steri strip ili Micropore, nakon ste se Octenisept osuši, preko toga dva sloja gaze i preko gaze neki širi flaster. Ostavite to netaknuto 4 ili 5 dana i nemojte vlaziti rezove. Za svaki slučaj kontaktirajte Vašeg kirurga i zamolite ga da pregleda rez. Ako to nije sada moguce, uradite kako sam rekao. Nadam se da ne uzimate aspirin, visoke doze vitamina c, jer mogu u ovoj fazi usporiti zarastanje rane . Dodatno, nadam se da su sve pretrage zgrušavanja krvi bile normalne u preoperativnoj obradi. Nemojte paničariti, cesta je pojava da rezovi stvaraju malo sukrvice u tjedan dva nakon operacije i to je beznačajna stvar. Ipak, nazovite kirurga da samo pogleda rane oa da budete mirni u potpunosti. Lijepi pozdrav, Duje Ostojic
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 EmptySre Dec 25, 2013 11:50 pm

Postovani doktore,
Tek sam sad vidjela ovo za vitamin c. Ja ga konstantno pijem vec godinu dana, svako jutro 500 mg nataste zbog treniranja, i sad nakon operacije nisam prestala piti jer nisam znala da treba prestati. Da prestanem bar mjesec dana dok ne budem sigurna da je sve zaraslo?
I jos jedno pitanje, koliko ce se poliuretani spustiti, tj. koliko vremena treba cekati s poliuretanima da se dobije neki konacni rezultat? Ili se oni uopce ne spustaju, nego sve ovisi o mom misicu koji se treba malo opustiti? Pretpostavljam da s poliuretanima ne treba cekati godinu dana za neki konacni rezultat nego se konacni rezultat moze vidjet i prije posto se oni ne spustaju vise kad zarastu s tkivom. I koliko dugo trebam nositi traku iznad grudi i koliko dugo trebam spavati s povisenim uzglavljem (jel se to misli na polusjedeci polozaj ili samo poviseno uzglavlje, tipa 2 jastuka su dovoljna)? Malo sam jos zbunjena u vezi tih poliuretana jer ne znam sto da ocekujem od konacnog izgleda. Trenutno sam u fazi da mi grudi izgledaju bas malo i da sam trebala staviti Alerganove jer bi stavili malo vece.

Znam da su blagdani, pa odgovorite kad budete stigli, kad bude radno vrijeme...

Unaprijed vam hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 20 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 20 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 60 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: