Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Dijeta i savete - Page 9 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Dijeta i savete - Page 9 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Dijeta i savete - Page 9 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Dijeta i savete - Page 9 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Dijeta i savete - Page 9 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Dijeta i savete - Page 9 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Dijeta i savete - Page 9 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Dijeta i savete - Page 9 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Dijeta i savete - Page 9 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Dijeta i savete

Ići dole 
+10
blondyna
riodejeneiro
njanjaaa
chantelle
nayika
Elizabeth Hurley
blondie1
SuperGirl
SarraFR
dzepna
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Sledeći
AutorPoruka
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan
njanjaaa


Posts : 421
Join date : 27.10.2012

Dijeta i savete - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 9 EmptySub Dec 01, 2012 9:01 pm

Ako ima neko ko posti,preporucite neka lepa ,zdrava jela Smile Smile Smile Smile
Ponestalo mi je ideja Wink
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 9 EmptySub Dec 01, 2012 9:22 pm

njanjaaa ::
Ajaooooo,kakva tortaaaaa ne navodi me na zlo Very Happy

I ja izbegavam slatko, torta je pravi greh Very Happy
Pa rekoh da podelim s vama Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan
njanjaaa


Posts : 421
Join date : 27.10.2012

Dijeta i savete - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 9 EmptySub Dec 01, 2012 9:24 pm

U cemu sve ima proteina ,a da je posno?
Ja npr.ribu ne volim...
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 9 EmptySub Dec 01, 2012 9:43 pm

Soja, pasulj, puter od kikiritke, isto ima i u oriz i krompir ali malo, jatkaste plodove.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan
njanjaaa


Posts : 421
Join date : 27.10.2012

Dijeta i savete - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 9 EmptySub Dec 01, 2012 9:46 pm

Hvala I love you
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Dijeta i savete - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 9 EmptyNed Dec 02, 2012 3:24 pm

Coolcat kakva je ovo torta??? Nikad lepsu nisam videla!!!

Ja pazaim sta jedem, ujutru zitarice, za rucak bas fino jedem, pretezno nesto kuvano i ne pazim sta ce to da bude jer mi je bitno da imam jedan jak obrok tokom dana i uvece jedem neki slab obrok oko 19h (ponovo zitarice ili nesto namazem na hleb ili neku vocku..). Pritom izbegavam gazirano, sokove bilo kakve osim prirodno cedjene i izbegavam grickalice. Ja sve to generalno i ne volim. Jedino sto volim a morala sam se odreci jeste pica koju sam jel kao nenormalna zadnjih nekoliko meseci za veceru. Otud sam se bila i ugojila u struku! Sad sam smrsala 2 kg od kada pazim sta jedem. Tezim da dosegnem 60 kg kao nekad.. uh sto bi to bilo dobro. Da oslabim u salu a doradim misice i fino se zategnem..
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 9 EmptyNed Dec 02, 2012 5:27 pm

Elizabeth nisam nasla recept, samo slika, nenormalno dobro izgleda.
Ja sam vec zamislila kako pokusacu da je napravim Smile
Kupicu gotove kore, namazacu ih sa cokoladni puding, i sa strane i gore zalepicu sve cokolade i sve sto ima na slici Very Happy
Blago tebi sta uspevas da tolko drzis do novog rezima ishrane, samo tako produzi i brzo ces vratiti zeljenu kg Smile
Ja isto ne pijem gazirano i sokove, to mi uopste ne fali, moj problem je cips Very Happy
Meni je stvarno mnogo tesko da drzim do novi rezim ishrane jer nikad u zivotu nisam bila na dijetu, uvek sam jela sta hocu i kolko hoci jer sam bila cackalica, ne znam kako cu da se naviknem na ovo Sad Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Dijeta i savete - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 9 EmptyNed Dec 02, 2012 5:36 pm

Hahahah Coolcat kao da slusam sebe! Meni ljudi nisu verovali da mogu da jedem kao konj a da s druge strane nista se ne lepi na mene. Medjutim kako godine prolaze, definitivno se usporava metabolizam i treba paziti sta se jede. Nisam pristalica izgladnjivanja! To niposto, samo ne jesti sve i svasta i malo pripaziti KOLIKO se jede, obrociti se.
A za ovu tortu, sto kazes, nenormalno dobro izgleda! Aj probaj ti to pa nam kazi jesi li uspela i napisi recept! Kad smo vec kog zdrave ishrane, haha!
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 9 EmptyNed Dec 02, 2012 5:43 pm

Pa dobro, organizmu treba i malo secera Very Happy
Pokusacu da napravim tortu u toku nedelje, pa ako se ne raspada postavicu i slike Very Happy
I da, u pravu si, s godinama se metabolizam usporuje i zadaje nas probleme Very Happy
Ni ja nisam za izgladnjivanje jer to ima sprotivni efekt, t.e. jojo efekt, smrsavis pa kad se najedes ko covek odma nabacis kg nazad, i dzaba tolko muke.
U svakom slucaju dobro je da se covek zdravo hrani, samo mi treba da se naviknemo na to Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Dijeta i savete - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 9 EmptyPon Dec 03, 2012 7:47 am

Coolcat ::
Very Happy Ja sam se bas zasilila u pocetku Very Happy
Pazim sta jedem i kolko jedem, ali ne mogu bas svaki dan izdrzati bez malo cipsa Very Happy
Smrsala sam 2 kg, pa vratila Smile

pa dobro nema veze...skinit ćes to dol...ja gore ide brzo a dol da skineš ne tako brzo🇳🇴ja vikendom nikad ne pazim šta jedem,jer samo tad jedemo svi familjarno skupa...to nam prjeku tjedna ne uspije;(i ponedeljkom imam post,da se prečistim...i onda tako skoz tjedan pazim šta pojedem....

coolcat ova torta je mmmm....ja najviše volim slatko...čips ne tako,al slatko...ja sam u petak pekla "ruske kučme" se zove pecivo....u sobotu nije bilo već ništa:)sve smo pojeli....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dijeta i savete - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dijeta i savete
Nazad na vrh 
Strana 9 od 24Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: