Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+30
Beki
antonios2301
andrea-ri1
magic.world
Lala112
Leonarda
Zejna
SuperGirl
Bokolino
tanja5
SuzanaP
Bijouxich
honey1506
LauraMaura
Asuna
neodlučna
sada
Hajdi.gg
zaza123
ImeldaM
ananas92
Aniram
aamrvica
Marijatasic
olgi
Iva
kleopatra
Elica
Duje Ostojić
Lence
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyUto Mar 06, 2018 11:10 am

Poštovana Lala112,

ako ste imali male i čvrste grudi, a implantati od 300 ml nisu preveliki, vjerujem da bi Vaše grudi izgledale vrlo slično grudima prije operacije, tako da mi nije bila namjera strašiti Vas. Vrijeme je gotovo uvijek saveznik i kad prođe godina dana od operacije, velike su šanse da ćete drugačije razmišljati i da ih nećete željeti vaditi. Niste me udavili. Žao mi je čime se opterećujete, vjerojatno niste bili potpuno spremni na operaciju povećanja grudi. U svakom slučaju, želim Vam da zadržite implantate i nastavite s njima normalno živjeti kao da su istinski dio Vašeg tijela. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Lala112
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Lala112


Posts : 5
Join date : 23.02.2018

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyUto Mar 06, 2018 2:20 pm

Dragi doktore,
Hvala na lijepim i toplim rijecima! Zaista ste jos jednom potvrdili moje misljenje o Vama.. zbog cega vas izrazito cijenim.
Lijep pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Leonarda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Leonarda


Posts : 15
Join date : 24.01.2018

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Operacija nosa   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyPet Mar 23, 2018 1:18 am

Poštovani doktore,
Naime u zadnje vrijeme mi se dosta sluzi nakuplja u nosu, i to mi sprijecava normalno disanje, te svaki dan to vadim,pincetom, znalo se desiti i da prst moram upotrijebiti haha...no prekjucer mi je sluz pocela biti krvava, odnosno krvave krastice su bile u nosu, i pojavilo mi se ovo ( slika) ...ja se nadam da je to samo nateceno od diranja nosa i da je krv i to na slici zbog toga sto sam ocito ostetila sluznicu pa je zato i krv...nadam se da nisu polipi u pitanju, jer sam vec 2 puta operirala nos....

Hvala,
srdacan pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Leonarda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Leonarda


Posts : 15
Join date : 24.01.2018

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyPet Mar 23, 2018 1:21 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyPet Mar 23, 2018 6:56 am

Poštovana Leonarda,

pojačano nakupljanje sluzi u nosu može biti uzrokovano nosnom alergijom, subakutnom hunjavicom, stranim tijelom i nekim drugim razlozima, a učestalo ispuhavanje i čišćenje nosa često uzrokuje kratkotrajna krvarenja iz nosa zbog prsnuća sitnih kapilara na prednjem dijelu nosne pretrage ili septuma ili na prednjem polu donje nosne školjke. Ovaj dio koji ste označili strelicom nije polip. Na slici nemam percepciju dubine nosnih šupljina, ali ako to blijedo izbočenje nije bolno, onda je to prednji pol desne donje nosne školjke. Jer, da je bolno, izbočenje bi moralo biti i crveno, što bi značilo upalu kože nosnih predvorja.
Ako ste već dvaputa bili na operaciji nosnih polipa, oni su skloni ponovnom nastanku ili recidivu svakih 4-5 godina, pa bi bilo dobro da odete na pregled svom liječniku, jer polipi su uvijek dublje locirani u nosnim šupljinama. Dakle, sadašnje blaga i kratkotrajna krvarenja iz nosa nisu opasna i brzo će proći, no ipak savjetujem da se javite svom liječniku, da se ustanovi zašto slabije dišete na nos, te poduzme druga dijagnostičko-terapeutska obrada. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Leonarda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Leonarda


Posts : 15
Join date : 24.01.2018

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyPet Mar 23, 2018 8:45 am

Poštovani doktore,

Znaci ovo sto imam je normalno?
I hvala Vam puno na odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyPet Mar 23, 2018 9:25 am

Poštovana Leonarda,

da to je normalno. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
LauraMaura
Stalni posetilac
Stalni posetilac
LauraMaura


Posts : 41
Join date : 12.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyUto Mar 27, 2018 1:01 pm

Poštovani doktore, nadam se da ćete se sjetiti mog problema sa stezanjem u jednoj dojci nakon povećanja grudi. Moji simptomi se nastavljaju i dalje, kao da imam vječni spazam desne dojke koji ponekad bude blaži pa simptome mogu zanemariti, a češće konstantno osjećam nelagodu. Blaga masaža pomogne na 10ak sekundi. Kada dojku rukom držim u određenom položaju onda je situcija značajno bolja. Kada sjedim ili ležim konstantno se namještam kako bih si olakšala taj osjećaj stezanja.
 Uskoro će biti 2 godine od operacije. Ovo ljeto boravit ću u RH pa se vidimo na pregledu kako biste dali svoje stručno mišljenje. Koliko bi po Vama još trebalo eventualno čekati na prestanak simptoma? Mislite li da bi zamjenom implantata simptomi nestali? Pada li Vam na pamet neka komplikacija ili problem kod povećanja grudi koji se ovako manifestira?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyUto Mar 27, 2018 1:30 pm

Poštovana LauraMaura
da li ste radili UZV dojki? Jer iste simptome može raditi cista ili fibroadenom u tom dijelu dojke. Ako Vam tegobe traju dvije godine nakon operacije, onda su male šanse da će prestati, mada je i to moguće. Ako dođete na pregled kod mene, ja ću Vas uputiti na ultrazvuk dojki kod Prof. dr Drinkovića, da isključimo cistu ili fibroadenom. I ja sam imao nedavno pacijenticu sa sličnim simptomima, pa smo otkrili cistu koja se napunila sa seroznim sadržajem, dakle nevezano uz operaciju povećanja grudi, jer je i ranije imala fibrocistične promjene u dojci. Nakon što je punkcijom odstranjen taj tekući sadržaj (skoro 20 ml), tegobe se prestale i zasad je sve u redu, mada postoji mogućnost da se cista ponovno napuni sa seroznim tekućim sadržajem.
Mislim da nije potrebna zamjena implantata, jer ne vjerujem da bi se išta promijenilo, posebno ako ste zadovoljni sa postignutim estetskim rezultatom. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
LauraMaura
Stalni posetilac
Stalni posetilac
LauraMaura


Posts : 41
Join date : 12.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 EmptyUto Mar 27, 2018 3:14 pm

Poštovani doktore, najljepša hvala na odgovoru. Na toj dojci zapravo imam mastopatsku promjenu izmjerenu na 1.1×1.3. cm za koju se u trenutku UZV pregleda nije moglo sa sigurnošću reći je li fibroadenom pa je preporučen kontrolni UZV koji trebam uskoro obaviti. Javit ću se sa novim nalazom pa da me uputite dalje kome da se javim za eventualnu punkciju. Hvala i lijep pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 13 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: