Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+30
Beki
antonios2301
andrea-ri1
magic.world
Lala112
Leonarda
Zejna
SuperGirl
Bokolino
tanja5
SuzanaP
Bijouxich
honey1506
LauraMaura
Asuna
neodlučna
sada
Hajdi.gg
zaza123
ImeldaM
ananas92
Aniram
aamrvica
Marijatasic
olgi
Iva
kleopatra
Elica
Duje Ostojić
Lence
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Leonarda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Leonarda


Posts : 15
Join date : 24.01.2018

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyČet Jan 25, 2018 5:27 pm

A koji hijaluron preporucate a da traje duze od 6 mjeseci i da ne stvara grudice i slicno? I da li u Vasoj poliklinici radite punjenje filerima?

Hvala na odgovorima i strpljenju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyČet Jan 25, 2018 6:24 pm

Poštovana Leonada,

ja sam probao koristiti većinu hijalurona u proteklih 19 godina koliko ih koristim. Za mene ja daleko najbolji, najgušći i sa najdužim efektom Juvederm; Allerganov hijaluron, posebno najnoviji preparati Voluma, Volbella i Volift. Koristim samo Juvederm zadnjih 5-6 godina; efekt traje oko godinu dana i nešto više. Naravno da radim korekcije nosa poput Vašeg sa Juvederm hijaluronskom kiselinom. Nema stvaranja grudica, jer se gel manualno pravilno rasporedi neposredno nakon aplikacije. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Leonarda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Leonarda


Posts : 15
Join date : 24.01.2018

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyČet Jan 25, 2018 7:06 pm

Koliko ml bi trebalo za moj nos?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyPet Jan 26, 2018 7:39 am

Poštovana Leonarda, 

mislim da je dovoljna 1 šprica Juvederma Volbella ili Volift od 1,0 ml. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Lala112
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Lala112


Posts : 5
Join date : 23.02.2018

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyPon Mar 05, 2018 11:57 pm

Postovani doktore,
nedavno sam ugradila silikone firme Polytech 300ml. Posto vise zaista nisam sigurna u odluku da zelim imati strano tijelo te da me je strah dotaknuti ih, a kamo li nesto drugo i s obzirom da sam procitala puno vasih postova gdje objasnjavate da te vrste implantanata (poliuretani) srastaju 50-70% s tkivom u roku 10dana, zanima me kada bi ih bilo, ukoliko se za to odlucim, najzgodnije izvaditi da bi se eventualne “posljedice” najmanje osjetile? Kakva su vasa iskustva s time i u kojem bi vremenskom roku to bilo najrazumnije kada se radi o ovoj vrsti implantanata. Inace pratim Vas rad i smatram Vas velikim strucnjakom te Vas zato molim za strucno i realno misljenje. Unaprijed hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyUto Mar 06, 2018 7:16 am

Poštovana Lala112,

poliuretanski implantati se mogu vrlo lako izvaditi u prva tri tjedna nakon operacije, zatim vrlo teško u prvih godinu dana (naravno ne i nemoguće, ali operacija dugo traje i obično se izvadi nešto okolnog vlastitog sraslog tkiva dojki), a nakon toga vrlo lagano, kao i svaki drugi implantat. Dakle ja sam protiv toga; sačekajte još neko vrijeme, barem godinu dana od operacije dok se ne naviknete na implantate kao dio svog tijela. Ja sam nedavno vadio implantate pacijentici kojoj sam povećao grudi prije 5 godina, koja ih je željela odstraniti tek zadnjih nekoliko mjeseci. Ja sam ju stalno odgovarao, ali nisam uspio, mada su joj grudi bile vrlo lijepe i nije postojao nikakav medicinski opravdan razlog. Moj savjet je da sačekate barem godinu dana od operacije. Tek tada razmislite. Ja sam svakako protiv vađenja implantata, posebno ako ste zadovoljni sa estetskim rezultatom operacije. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Lala112
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Lala112


Posts : 5
Join date : 23.02.2018

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyUto Mar 06, 2018 8:11 am

Postovani doktore,
hvala Vam na brzom odgovoru. Naravno, pricekat cu godinu dana i necu donositi nagle odluke, jer ipak, htjela sam to. Znaci nakon godinu dana, na dalje implantanti bi se mogli izvaditi” bez diranja” okolnog tkiva? Mozete li mi jos, molim Vas, reci kako teče oporavak nakon takve operacije? Je li bolan ili tezi od operacije povecanja? Postoje li neke specificne komplikacije i mogu li grudi izgledati kao prije (da nema viska koze i sl.)?
Nazad na vrh Ići dole
Lala112
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Lala112


Posts : 5
Join date : 23.02.2018

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyUto Mar 06, 2018 8:12 am

I jos jedno pitanje... jeste li imali takvih slucajeva u praksi osim ovoga? Kakva su vasa iskustva nakon vadjenja?
Jos jednom puno hvala nanstrucnom misljenju!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyUto Mar 06, 2018 8:19 am

Poštovana Lala112,

to mi je bio drugi slučaj u praksi; prvoj pacijentici ja nisam stavljao implantate, i imala je relativno lijepe manje grudi (manji volumen implantata), ali je odlučila da ne želi imati implantate u sebi 4 godine nakon operacije. Pošto su pacijentice preoperativno imale manje i čvrste grudi, nije došlo do opuštanja tkiva dojki i grudi su izgledale relativno lijepo. Ako su vam grudi bile početno spuštene, onda možete očekivati još veći stupanj spuštenih grudi. Uglavnom, moram reći da nemam puno takvih slučajeva, i naknadni izgled grudi je vrlo nepredvidljiv; ovisi o volumenu implantata, lokaciji džepa, čvrstoći tkiva dojki, koštano-hrskavičnom skeletu prsnog koša,... Ne pamtim niti jednu prezentaciju na svjetskim kongresima na tu temu, a redovito idem oko 5 puta godišnje vani...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Lala112
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Lala112


Posts : 5
Join date : 23.02.2018

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 EmptyUto Mar 06, 2018 8:35 am

Postovani doktore,
malo ste me sada preplasili. Hehe.. ja sam imala male grudi (jedinicu). Inace imam 25 godina i povecala sam ih iskljucivo jer su bile male (ne zbog opustenosti i sl.). Ostaje mi samo nadati se najboljem s obzirom da sam sigurna da cu ih u jednom trenutku sigurno izvaditi.. bilo za godinu ili 10...
U svakom slucaju jos jednom zahvaljujem na opsirom odgovoru. Malo sam Vas udavila.
Lijep pozdrav! (Do slijedeceg vidjenja! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 12 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: