Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+30
Beki
antonios2301
andrea-ri1
magic.world
Lala112
Leonarda
Zejna
SuperGirl
Bokolino
tanja5
SuzanaP
Bijouxich
honey1506
LauraMaura
Asuna
neodlučna
sada
Hajdi.gg
zaza123
ImeldaM
ananas92
Aniram
aamrvica
Marijatasic
olgi
Iva
kleopatra
Elica
Duje Ostojić
Lence
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyNed Okt 15, 2017 1:00 pm

Poštovana LauraMaura

Vaše tegobe spadaju u normalan kasni postoperativni tijek. Nisu tako česte, ali su normalne i ja sam imao takvih pacijentica. Cistične mastopatske promjene nemaju veze sa implantatima, ali mogu naknadno nastati, i mogu Vam raditi povremena probadanja. To promjene mogu biti više ili manje izražene; ovisno o stanju ciklusa žene. Najvažnije ja da su dojke lijepe i mekane i da je UZV normalan. Kad imate takve smetnje uzmite analgetik i eventualno tabletu diazepama od 2 mg (Apaurin ili Normabel) radi opuštanja mišića. Nema nikakvog razloga za zamjenu implantata. Morate uživati u svojim novim grudima. Puno Vas pozdravljam i želim ugodan ostatak vikenda.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
LauraMaura
Stalni posetilac
Stalni posetilac
LauraMaura


Posts : 41
Join date : 12.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyNed Okt 15, 2017 4:14 pm

Hvala najljepša na Vašem odgovoru i posvećenom vremenu. Ugodan dan želim, lp.
Nazad na vrh Ići dole
aamrvica
Drug porodice
Drug porodice
aamrvica


Posts : 141
Join date : 11.06.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyUto Okt 17, 2017 5:04 am

Poštovani doktore Ostojić!
Koliko je česta pojava alergije na poliuretan? Koji su simtomi? I što se poduzima kada se utvrdi da je pacijentica alergična na poliuretanske implantate koji su joj ugrađeni? Mogu li se lijekovima ublažiti simptomi takve alergije i na taj način odgoditi vađenje implantata npr.za godinu dana? I dal se takvoj pacijentici mogu staviti drugi implantati koji nisu poliuretanski ili je to prekomplicirano?
Ispričavam se na puno pitanja, al nigdje nisam uspjela pronaći ove informacije.
Unaprijed zahvaljujem!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyUto Okt 17, 2017 6:58 am

Poštovana aamrvica

dosad sam imao tri slučaja alergije na poliuretansku ovojnicu u protekle 4 godine. To je bezazlena alergija koja se manifestirala crvenilom, oteklinom i svrbežom kože, obično na donjim polovima dojki (urtikarija), a javlja se unutar prvih nekoliko tjedana od operacije (obično oko mjesec dana). Alergija prolazi spontano, ali se obično propisuje terapija: Synopen krema lokalno na kožne promjene, zatim antihistaminik per os poput Claritine ili Synopen tablete, ili Synopen intramuskularne injekcije, kad stanje prolazi za nekoliko dana. Ta vrsta alergije nikako nije indikacija za vađenje implantata; to je bezazlena pojava. Ako ste mislili na odbacivanje implantata kao imunološka reakcija organizma na strano tijelo, to nisam nikad doživio, niti sam čuo da se dogodilo nekoj pacijentici, niti sam ikad slušao neko predavanje na tu temu na bilo kojem domaćem ili stranom kongresu. Dakle, po literaturi, to stanje se manifestira povišenom temperaturom (od 37,2 do 38 C) koja traje mjesecima, dojke su stalno bolne i otečene, stvara se tekućina ili serom u džepovima, i takvo stanje traje mjesecima, i onda je to indikacija za vađenje implantata. Često se sreću kožne promjene na dojkama ili dekolteu u vidu sitnih akni koje svrbe, a što je također benigna pojava, koja prolazi na terapiju sa koritkosteroidnim kremama, a javlja se unutar tjedan dana od operacije i može trajati tjednima. Nije potpuno jasno zašto nastaju takve kožne promjene, ali se vjerojatno radi o reakciji kože za operativnu traumu, anesteziju, stres organizma na operaciju, hormonalne promjene tijekom ciklusa u ranom postoperativnom razdoblju. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
aamrvica
Drug porodice
Drug porodice
aamrvica


Posts : 141
Join date : 11.06.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyUto Okt 17, 2017 8:52 am

Puno hvala doktore! Važno da alergija na poliuretan nije opasna. Lp
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyUto Okt 17, 2017 9:40 am

Poštovana aamrvica

ako sumnjate na to, ja ću to vidjeti na kontroli za par dana. Ako ne možete čekati, možete otići kod Vašeg liječnika opće medicine da Vam prepiše medikamente. Neće Vam škoditi ako nije alergija, a sigurno će jako pomoći ako se radi o alergiji na poliuretansku ovojnicu... Lijepi pozdrav i Vama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
honey1506
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
honey1506


Posts : 26
Join date : 16.10.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyČet Nov 16, 2017 10:46 am

Postovani dr.Ostojic, 

Operirana sam 10.10.2017. (36-i post op dan). Stavljeni su mi Mentor okrugli HP 550 obostrano. Inframamarni pristup pod pektoralni misic i radjen je fat transfer iz trbuha. Ono sto me muci [You must be registered and logged in to see this image.]jest vislje pozicionirana lijeva dojka u odnosu na desnu. Gornji pol je “napuhaniji”, neprirodnijeg oblika. Kada podignem ruke u zrak, izgled desne i lijeve pazusne jame nije isti. Zanima me je li za ovaj post op period to normalna situacija i hoce li se lijeva dojka spustiti? Unaprijed zahvaljujem na izdvojenom vremenu. Srdacan pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyČet Nov 16, 2017 11:30 am

Poštovana honey1506
radi se o ranom postoperativnom periodu tako da ne možemo govoriti o konačnom rezultatu. Vjerujem da će se i lijevi implantat malo spustiti i da će gonji pol lijeve dojke biti manje izbočen. Naravno, grudi su još otečene. Mislim da dok ne prođe barem pola godine od operacije ne možemo donositi nikakve zaključke. Dakle, moj savjet je da se prepustite vremenu i ne gledajte Vaše grudi mikroskopom. Ja sam optimist što se tiče konačnog izgelda dojki, i mislim da ćete biti jako zadovoljni. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
honey1506
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
honey1506


Posts : 26
Join date : 16.10.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyČet Nov 16, 2017 12:25 pm

Hvala Vam puno na brzom odgovoru. Nadam se da ce sve biti u redu jer se užasavam same pomisli na sekundarnu operaciju/popravke buduci mi je i ova prva bila izuzetno bolno iskustvo i jos se oporavljam.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 EmptyČet Nov 16, 2017 12:46 pm

I ja se nadam. Imate sve najbolje šanse sa izbjegnete sekundarnu operaciju. Možete mi javljati promjene svakih dva mjeseca.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 8 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: