Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 62 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 62 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 62 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 62 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 62 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 62 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 62 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 62 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 62 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 67 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 62 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 62 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 62 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 62 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 62 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 62 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 62 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 62 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 62 EmptyNed Jul 20, 2014 1:39 pm

Ja tek sad vidim slike od Misstony,  ne znam kako ih nisam videla ranije... Sta reci?  Savrsenstvo bez mane!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 62 EmptyNed Jul 20, 2014 3:04 pm

Hvala Supergirl!!!  lkjljmlk  ghvghvhg
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 62 EmptyNed Jul 20, 2014 4:17 pm

Misstony ma da, znam da je glupost al kad neznam sama sastaviti pravilan jelovnik Smile ustvari decko jede puno manje UH od mene, a jede po 1 kg mesa dnevno, a on nije na masi. On ima puno malo UH u danu, svaki dan razlicito.
Hvala ti puno, nekako cu izracunati sve i sastaviti novi jelovnik sa manje UH Smile nebi bas da dobijem salo pa to opet skidat. Uh nije bas lako Smile

A jednog sam pitala sta moram jesti za misicnu masu i kaze jedi sto vise UH. I dodao mi jos taj arginin i cetrulin. Taj cetrulin kao siri zile i pomaze da misic dobije puno vise kisika i hranljivih tvari.
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Trening i ishrana - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 62 EmptySub Jul 26, 2014 7:28 am

Misstony s a v r s e n a si.slike su prelepe,a i grudi su se promenile i dobile na bujnosti.
Što neko reče "ne bi ja tu ništa menjao".
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 62 EmptySub Avg 02, 2014 1:58 pm

Ja da se pohvalim da vec neko vreme imam stabilnih 59kg, a idem prema 58.
Stomak skoro da ga nema.
Idem do 56 i dosta je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
andjelak2010
Drug porodice
Drug porodice
andjelak2010


Posts : 117
Join date : 26.08.2013

Trening i ishrana - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Trening i ishrana - Strucni fitness savetnik Misstony   Trening i ishrana - Page 62 EmptyPet Sep 12, 2014 5:56 am

POzdrav drage moje!
koliko vidim ima mnogo novih devojaka,mnogo sam propustila :-(
 
Imam pitanje za ove iskusne članice,kada ste krenule sa vežbicama,teretanom?
Meni će još malo biti godinu dana od zahvata ,krenula sam na fitnes,ali svašta se radi,i prilikom pojedinih vežbi prilično je neugodan osećaj?
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 62 EmptyPet Sep 12, 2014 11:52 pm

Andjelak vec ti je godinu dana od operacije, tako da komotno mozes na fitnes, samo nemoj da radis grudi jer nemas potrebe.
Izbegni sprave koje su za grudi.

Cure koliko cesto radite cucnjeve, po koliko?
Ja hocu da pokusam sa 30 dana izazov: Cucnjevi! Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Trening i ishrana - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 62 EmptySub Sep 13, 2014 6:46 am

Hocu i jaaaa:srekno:, je da nemam pojma kako cu ih napraviti uopce 50 al imam volju. Ovo zvuci super zabavno. Vec se zamisljam sa prcastom guzom! Inace malo vjezbam malo ne al volim vidjet dobru guzu i noge. Zadnjih par dana vjezbam samo cucnjeve 3 4 serije po 20 ponavljanja, cucnjevi, iskorak onako u hodu, iskorak u nazad, bocno iza noge i tak( isprika clanicama koje znaju pravilne izraze). Al sta u komadu??? 50 ili s pauzama, sorry ak sam glupa?Shocked
Nazad na vrh Ići dole
White_rose
Stalni posetilac
Stalni posetilac
White_rose


Posts : 68
Join date : 10.09.2014
Age : 31
Location : Slovenija

Trening i ishrana - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 62 EmptySub Sep 13, 2014 1:06 pm

Čao, ja sam nova tu na forumu i sam pročitala, da imate izzazov i ja ču se vam pridružit Smile
Neznam kako ču da izdržim ali imam motivaciju i želju. To najviše uradimo za guzu jel tako? I love you
Nazad na vrh Ići dole
aspireone
Clan porodice
Clan porodice
aspireone


Posts : 151
Join date : 24.02.2013

Trening i ishrana - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 62 EmptySub Sep 13, 2014 1:47 pm

Bravo Super Girl za ovaj izazov...Ja sam nakon 5godina  lencarenja,skoro krenula u taj izazov sa cucnjevima, ali u sopstvenoj reziji.Izaberem jedan dan tri vrtse cucnjeva pa njih radim svaku vrstu po tri serije,doduse vec nakon drugog treninga sa tegovima ,jer bez njih nista ne osecam...I mogu vam reci evo 2nedelja ali tek sam samo 5treninga( juce 5ti) odradila i vidna je  promena.Bas su mi drugarice juce  komentarisale zadnji trap,kako se primetno podigao :DE sad ima dosta do toga sto bih ja zelela,ali kako vec prirodno imam jacu misicnu muskulaturu pozadi onda je meni to brze islo,mada ja bih to jos bolje...Ali eto pocecu ovaj tvoj izazov 30dana pa da uporedim rezultate...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 62 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 62 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 62 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 67 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: