Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyUto Dec 29, 2015 12:34 pm

Poštovana Natasha_bg

ako se bavite sportom, moja preporuka su svakako poliuretanski implantati, jer imate 10 godina garanciju protiv kapsularne kontrakture, okretanja ili rotacije anatomskog implantata i kasnog nakupljanja tekućine u džepu ili seroma. Obzirom da imate neki stadij spuštenih grudi ili ptoze (postoje 4 stupnja spuštenih grudi), svakako Vam preporučam anatomski implantat najmanje visine i najveće projekcije (u firmi Polytech Health Aesthetics takvi implantati se zovu Opticon). Vaš kirurg će najbolje znati koju tehniku podizanja grudi će primijeniti (ovisno o stupnju spuštenosti grudi). Inače, povećanje grudi samo po sebi podiže bradavice i areole za oko 2-3 cm, ovisno o obliku i volumenu implantata. Tehnika podizanja grudi ovisi o stupnju spuštenosti dojki, a postoje periareolarne (polukružna ili semicirkularna i koncentrična po Benelliju), cirkumvertikalne i vertikalne mastopeksije. Ako su Vam grudi malo spuštene (stupanj I ili II), kako ste primjetili, tada postoji indikacija za primjenu periareolarne mastopeksije (rez, odnosno kasniji ožiljak su locirani oko areole i manje vidljiv). Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
luni
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
luni


Posts : 19
Join date : 16.11.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptySub Jan 02, 2016 9:46 pm

Postovani dr.Ostojic,
Pre svega srecna Vam Nova Godina !!!

Nekoliko stvari me interesuju, pa ukoliko bi mi Vi dali svoje strucno misljenje bila bih Vam zahvalna.
Pre svega da li mi mozete napisati razliku izmedju silikonskih anatomskih Diagon gel4two implatata i Poliuretanskih anatomskih Replicon (meni je jasno da se poliuretan implatati razlikuju jer imaju opnu koja urasta u tkivo i da imaju manju kolicnu za komplikaciju), ali mene interesuju jos stvari koje idu u korist i Replikona i po cemu se jos razlikuju osim ovoga.Znam da postoje i silikonski antomski Replikon i Poliuretan Diagon gel4two, ali ja se dvoumim izmedju ove dve vrste, pa vas zbog toga i pitam. Ja nisam neki sportski tip (od sporta  samo setam) , niti radim neke teske poslove, visoka sam 1.70cm i imam 50kg i gotovo uopste svog tkiva. Onda da li je stvarno toliko velika verovatnoca da se anatomski implantat okrene ( sto me i plasi)? Koliko sam impantat moze da bude veci od baze ( jer sam ja jako sitna u gornjem delu i baza mi je bas mala), da ne bi doslo kasnije do riplinga, strija itd. dodatnih estetskih problema? Koliko posle stavljana implatata moze da se zatrudni , da li anestezija dugo ostaje u organizmu? 
Nadam se da nisam propsirna, 
Hvala Vam puno na izdvojenom vremenu i 
Srdacan pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyNed Jan 03, 2016 4:05 pm

Poštovana Luni,

diagon gel implantati mogu imati teksturiranu ili hrapavu i poliuretansku ovojnicu. U njima se nalaze dvije vrste gela; jedan dio gela je gušći i tvrđi i lociran je u prednjim i donjim dijelovima implantata, a drugi gel je mekši i lociran u stražnjim i gornjim dijelovima implantata. Diagon gel implantati su izvrsni za povećanje spuštenih dojki, jer čvršći gel u donjim dijelovima implantata služi kao potporanj za areolu i bradavicu i uopće mlohavo tkivo dojki. Dakle, ako su Vaše grudi čvrste, dobro stoje i nisu mlohave, Vi ne morate razmišljati o diagon gel implantatu. Ako se odlučite za diagon gel, znajte da postoje implantati sa hrapavom i poliuretanskom ovojnicom. Diagon gel postoji u sličnom obliku kao Replicon (okrugla baza, te puna i najveća projekcija) ili u obliku Optikona (baza implantata je horizontalni oval, a projekcije su također samo pune ili najveće), ali se tako ne zovu nego 4 Two AR i 4 Two AO.
Ako odaberete poliuretanski Replicon, ili Diagon 4Two AR Microthane (Poliuretanski diagon), onda nema šanse da se implantat okrene, jer sraste sa okolnim tkivom. Imate 10-godišnju garanciju na okretanje poliuretanskog anatomskog implantata. 
Implantat ne smije biti širi od baze dojke; ako se koristi poliuretanski implantat, tada džep mora biti širi barem za 1 cm sa svih strana nego što su dimenzije implantata. Ako je implantat hrapav, onda džep mora biti “knap“, pa džep treba biti skoro jednak dimenzijama implantata (niti manji, niti veći). Pojava strija je rijetka (imao sam sam svega nekoliko slučajeva), a šansa za “ rippling“ je veća ako je korišten implantat maksimalnog volumena za određenu pacijenticu, mada ni tu nema pravila. Lijekovi anestezije nestanu oko 48 sati iz organizma. Ja preporučam da ne zatrudnite najmanje pola godine nakon operacije, mada protekle godine su tri moje pacijentice zatrudnile unutar prva dva mjeseca od operacije,  zasad sve ide dobro. Dakle, niti tu nema striktnog pravila.
Nadam se da sam odgovorio na sva pitanja. Lijepi pozdrav i sretna Vam Nova godina. Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Natasha_bg
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Natasha_bg


Posts : 9
Join date : 08.12.2015
Age : 41

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyNed Jan 03, 2016 5:50 pm

Doktore hvala puno na odgovoru! Srecna Vam nova godina! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyPon Jan 04, 2016 7:59 am

Poštovana Natasha_bg,

nema na čemu. I ja Vama želim sretnu i najbolju dosad Novu godinu. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
luni
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
luni


Posts : 19
Join date : 16.11.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyPon Jan 04, 2016 4:26 pm

Hvala Vam doktore puno na odgovoru, pomogli ste mi. Pozdrav  Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyPon Jan 04, 2016 5:04 pm

Poštovana luni,

to mi je jako drago. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
next
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
next


Posts : 3
Join date : 06.01.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptySre Jan 06, 2016 5:05 pm

Poštovani dr. Ostojić,
klasična priča, dojila sam dvoje djece, dojke su se objesile,ispraznile,ispucale i sad sam zainteresirana za ugradnju implatanata. Zanima me u kolikom postotku ženama u takvom slučaju treba i podizanje dojki. Ipak je u pitanju dodatni rez i pomicanje bradavica ili što već pa me to malo odbija Smile Prestala sam dojiti u travnju prošle godine i primjećujem da su se i same nekako prirodno podigle od tad. Također, javio se još jedan problem a taj je da se osjet u bradavicama dosta izgubio pa me zanima je li moguće i to 'popraviti'. Javit ću Vam se za konzultacije čim stignem. Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyČet Jan 07, 2016 7:51 am

Poštovana next,

ako se radi o blago spuštenim grudima, tada je dovoljno samo povećanje grudi sa silikonskim implantatima da se dobije zadovoljavajuće podizanje; bez dodatnih rezova. Ja tad koristim anatomske implantate najmanje visine i najveće projekcij i tip III “dual plane“ tehniku. U određenim slučajevima je potrebno dodatno uraditi polumjesečasti rez na gornjoj polovini areole, koji je izuzetno malo vidljiv nakon nekoliko mjeseci, pa mislim da Vas to neće smetati, posebno kad Vam pokažem slike pacijentica. U težim slučajevima ptoze ili spuštenih grudi, potrebna je ili cikrkularna, koncentrična periareolarna mastopeksija po Benelliju (ožiljak je lociran kružno oko areole), ili vertikalna mastopeksija (koja se rjeđe radi i gotovo sam siguran da Vama nije potrebna), gdje je rez lociran kružno oko areole i potom vertikalno po sredini donjeg pola dojke do inframamarne brazde. O tome ćemo diskutirati na pregledu. Što se tiče osjeta na bradavicama, to vjerojatno nije moguće popraviti operacijom, te ne mogu predvidjeti kako je to stanje nastalo niti kako će se odvijati u ranom i kasnom postoperativnom tijeku. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
next
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
next


Posts : 3
Join date : 06.01.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 EmptyČet Jan 07, 2016 11:02 am

Hvala! Stvarno ste brzi Smile  Stekla sam dojam, čitajući forume, da ste pobornik 'većih' implatanata. Vaši radovi mi se stvarno sviđaju i ne sumnjam u Vašu stručnost što se tiče odabira veličine ali moram biti iskrena da po nekim fotografijama grudi djeluju nesrazmjerno s tijelom, vjerojatno zato jer žene stavljaju slike uglavnom samo prsnog koša a ne cijelog tijela. U slučaju da ja inzistiram na manjim implatantima od onih koji bi popunili sav višak kože, je li nužno odstranjivanje kože i koliko riskiram da implatanti samo padnu i dobijem neželjen učinak. Naravno, želja mi je i da se strije što manje ističu, a to pretpostavljam također zahtjeva veće implatanate. Znam da nema puno smisla raspravljati kad me niste ni vidjeli ali čisto me zanima profesionalno mišljenje. Koliko se otprilike čeka na konzultacije kod Vas? Lijep pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 75 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 75 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: