Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 87 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyPon Dec 14, 2015 2:19 pm

Poštovana magic.world,

ja sam naveo tri opcije podizanja; kod prve je rez lociran polumjesečasto oko areole, kod druge kružno oko areole, i ti ožiljci mogu biti praktično nevidljivi posebno kod semicirkularne anestezije. Kod vertikalne mastopeksije, ožiljak je lociran kružno oko areole te se spušta vertikalno po sredini donjeg pola dojki. Taj ožiljak može također bti izuzetno malo vidljiv, ali mislim da ste prije kandidat da povećanje grudi sa silikonima i jednu od navedenih periareolarnih mastopeksija; dakle sa rezom oko areole, koji cijeli vrlo vrlo dobro, i jako malo je vidljiv. Dakle, nema mjesta depresiji. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
magic.world
Stalni posetilac
Stalni posetilac
magic.world


Posts : 82
Join date : 13.12.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyUto Dec 15, 2015 1:32 pm

Evo mene opet doktore,vidim niko vas ne gnjavi pa reko mogla sam ja opet☺.Kakvo iskustvo imate sa samicirkularnom anestezijom,koliko sam ja pronasla radi se o lokalnoj anesteziji ili?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyUto Dec 15, 2015 2:50 pm

Poštovana magic.world,

iskustva su mi odlična; ožiljak je praktično nevidljiv. Taj zahvat često radim u sklopu povećanja grudi da izjednačim visinu bradavica. Naravno, taj zahvat se može zasebno raditi u sklopu lokalne anestezije kao samostalan zahvat, ali se njime ne može dobiti neko bitno podizanje grudi. Puno češće se radi u kombinaciji sa povećanjem grudi. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Aries
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Aries


Posts : 3
Join date : 17.12.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 Empty
PočaljiNaslov: Augmentacija grudi   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyČet Dec 17, 2015 9:53 pm

Postovani dr. Ostojic,
Sredinom 6.mj.sam bila na augmentaciji grudi. Kako sam bila na granici subfascijalno/dual plane, ugradjeni su mi silikonski implantati ipak dual plane tehnikom Polytech Microthane Replicon 350cc HP. Prvo neugodno iznenadjenje mi je bilo prevelik razmak tj praznina izmedju grudi a potom sam prilikom probavanja odjece u kabini vidjela nabore (kao valovi) s vanjske strane obje dojke koji se ne vide i ne osjete ako stojim uspravno. No cim se nagnem prema naprijed vidljivi su i mogu se pipati. Kako sam citala da su poliuretani najbolji nisam ocekivala da bi se ovako nesto moglo desiti pogotovo nakon 2 mjeseca. S obzirom da zelim trajno lijepe grudi a lipofilling izgubi efekt gubitkom tezine to mi nije opcija. Da li je moguce i kada da zamijenim implantate te da li rippling ovisi o velicini? Takodjer ne znam da li bi bilo bolje da uzmem neke druge implantate jer su Polytech jako tvrdi na opip? I da li bi bile manje sanse za rippling da je postavljeno subfascijalno. Takodjer mi je receno da razmak izmedju grudi mogu smanjiti jedino ako uzmem implantate 600cc a to nije opcija. Htjela sam augmentaciju bas zbog trajno lijepog dekoltea. Ovako je razmak prevelik (3 prsta stanu izmedju dojki) i taj rippling me uzasno smeta i ogranicava. Molim vas Vas strucni savjet.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyPet Dec 18, 2015 8:49 pm

Poštovana Aries,

razmak među dojkama nakon operacije ovisi o više faktora. Po meni, najvažnije je stanje dojki prije operacije. Ako su dojke jako razmaknute, tada će razmak među grudima biti manji, ali za mnoge pacijentice nedovoljno malen. Normalan anatomski razmak među grudima je oko 2-3 cm. Dugo, subfascijalan smještaj implantata omogućuje formiranje džepova koji su bliži jedan drugom i tako se dobije manji razmak, nego prilikom formiranja submuskularnih džepova kod “dual plane“ tehnike, gdje su unutrašnji ili medijalni dijelovi džepova limitirani hvatištima velikog prsnog mišića za prsnu kost. Nekad su hvatišta mišića za prsnu kost bočnija, a nekad više prema sredini prsnog koša pa to dopušta formiranje manjeg razmaka među grudima. Također, važan je odabir implantata; dakle trebaju se birati implantati sa većom širinom da se više popuni prostor među dojkama. Džep se uvijek formira tako da su bradavice i areole smještene po sredini ili malo iznad sredine džepa gledano iz en face i profilne projekcije. “Rippling“ se može pojaviti kod svih implantata; ali nešto rjeđe kod poliuretanskih. Svaka pacijentica ima “rippling“ sa strane kad se tijelom nagne prema naprijed i ruke spusti prema dolje. To se ne smatra “ripplingom“ jer se implantat mora prilagoditi gravitaciji. Bitno je da se ne vidi u stojećem i drugim položajima osim ovog kojeg sam naveo. Subfascijalan džep ne bi smanjio šansu za “rippling“. Poliuretanski implantati su sigurno implantati budućnosti; tu nema dvojbe. Ne preporučam Vam novu operaciju dok ne prođe godina dana, jer je vađenje implantata u tom periodu dosta otežano. Poliuretanski implantati su punjeni istim kohezivnim gelom kao i teksturirani implantati, tako da će oni vremenom smekšati. Nakon godinu dana od operacije, nisam primjetio bitnu razliku u mekoći i mobilnosti dojki koje su povećane sa poliuretanskim ili teksturiranim implantatima. Nadam se da sam odgovorio na sva pitanja. Ako ne, Vi me podsjetite. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Aries
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Aries


Posts : 3
Join date : 17.12.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyNed Dec 20, 2015 3:46 pm

Postovani dr. Ostojic,

Hvala na odgovoru.Razmisliti cu o ponovnoj operaciji nakon sto prodje godina dana. Koji je vas savjet u tom slucaju, pozicioniranje implantata u isti dzep ili novo subfascijalno. I da li je uopce moguce?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyPon Dec 21, 2015 11:37 am

Poštovana Aries,

ako se odlučite na novu operaciju, ja bih stavio nove implantate u istim džepovima, jer se zidovi džepa mogu ponovno učinjiti ranjavim brojnim incizijama ili rezovima (što je važno za ponovno urastanje poliuetanskog implantata u okolno tkivo). Pošto je urađena “dual plane” tehnika, tada je donje hvatište velikog prsnog mišića presječeno, pa se donji rub mišića povuče prema gore i prekriva oko 50-60% gornjih dijelova implantata, a donje dijelove implantata prekriva vaše sadašnje žljezdano tkivo dojke. U takvoj situaciji je teško formirati novi, subfascijalni džep, jer je ionako donji dio džepa zapravo stari džep, a tkivo dojke u gornjem polu može biti stanjeno tako da “pinch“ test može biti i manji od 2 cm. Ako je gornji “pinch“ test graničan, dakle oko 2 cm, ja mislim da je implantat pametnije postaviti ispod mišića, dakle “dual plane“ tehnika, jer postoji veći rizik ocrtavanja rubova implantata u subfascijalnom džepu. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Aries
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Aries


Posts : 3
Join date : 17.12.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyUto Dec 22, 2015 11:01 am

Poštovani dr. Ostojić,

Hvala najljepša na odgovoru. Pomalo sam nesretna jer sam nekako mislila da bi mi prva operacija bila ujedno i posljednja pa da sam "mirna" s grudima pogotovo što su poliuretani. Molim vas samo informaciju koja bi bila cijena za takvu ponovnu operaciju koju ste opisali?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyUto Dec 22, 2015 11:07 am

Poštovana Aries,
kod mene je cijena zamjene poliuretanskih implantata urađenih u drugoj zdravstvenoj ustanovi sa novim poliuretanskim implantatima je 27 000 HRK (oko 3 500 EUR).
Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Natasha_bg
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Natasha_bg


Posts : 9
Join date : 08.12.2015
Age : 41

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 EmptyPon Dec 28, 2015 9:50 pm

Dobar dan doktore imam jedno pitanje. Imam 33 godine i planiram da radim uvecanje grudi kao i podizanje. Grudi su mi spustene , ne mnogo ali na konsultaciji kod jednog plasticnog hirurga konstatovao je da mora i podizanje. Ja se inace aktivno bavim sportom i zelela bi da znam koji implanti bi u tom slucaju najvise odgovarali? S tim da dodam da imam poprilicnog svog tkiva trenutno je neka slabija trojika, velicina varira u zavisinosti od kilaze. Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 74 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 74 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 87 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: