Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 39 ... 75, 76, 77 ... 88 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyČet Jan 07, 2016 11:25 am

Poštovana next,

ja nisam pobornik velikih grudi niti velikih implantata, ali pacijentice uglavnom zahtijevaju maksimum koji može stati. Nakon preciznog mjerenja, ja im kažem sa velikom sigurnošću koliki je maksimalni volumen koji može stati, i uvijek naglasim da sam osobno za manji volumen od maksimalnog. U velikoj većini, pacijentice biraju maksimum koji može stati... Katkad na slikama najveći izabrani volumen implantata, odnosno veličina grudi, može izgledati disharmonično sa ostalim dijelom tijela, ali, vjerujte mi, grudi i ostali dio tijela uvijek ljepše izgledaju užvo nego na slikama. Teško je spekulirati bez slika ili pregleda koji implantati će Vama odgovarati, ali mi je drago da inzistirate na manjim implantatima. Isto tako, teško je prognozirati da li će trebati izrezivati višak kože sa manjim implantatima, kad još nemam relevantnu infomaciju kako izgledaju Vaše grudi, kakve su mjere, kakva je čvrstoća tkiva itd. Strije se uvijek manje vide nakon povećanja grudi, naravno, veći volumen implantata više zategne kožu dojki i strije su još manje vidljive. 
Što se tiče termina konzultacija, to se možemo dogovoriti vrlo brzo i možete dobiti termin za par dana. Obično ih imam u popodnevnim satima, jer ujutro radimo operacije.  Hvala Vam na iskrenosti. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
next
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
next


Posts : 3
Join date : 06.01.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyČet Jan 07, 2016 11:44 am

Stvarno sam zahvalna na iscrpnim odgovorima, jedva čekam konzultacije Smile  Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyČet Jan 07, 2016 11:52 am

Poštovana next,

nema na čemu. Kad budete imali vremena, Vi se najavite na konzultacije. Ljepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
xena
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
xena


Posts : 34
Join date : 18.11.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyČet Jan 07, 2016 7:41 pm

Dragi doktore,

imala sam operaciju i dobila sam 350cc high profile, ispod misica. Sada, nakon dva mjeseca gornji profil grudi mi nije bas naglasen, pa me zanima koji su moguci razlozi toga? Također, zanima me od cega zavisi koliki implantati se mogu ugraditi? I dali se nakon nekog vremena mogu ponovno uvecati grudi, ukoliko dokor tvrdi da je ovo sada maximum? Mogu postaviti slike ako su od pomoci.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyPet Jan 08, 2016 10:04 am

Poštovana xena,

pošto su Vam postavljeni hrapavi ili teksturirani implantati koji se gotovo uvijek više ili manje spuste (ovisno da li je nova inframamarna brazda fiksirana šavovima ili ne, zatim da da li je preširok džep u donjim dijelovima), moguće je da se implantat spustio i gornji pol izgleda prazniji. Drugi razlog može biti odabir implantata; ako je gornji pol prazan, a pacijentica ima grudi dobru jedinicu ili sve varijante dvojke, tada je bolje izabrati okrugli implantat pune ili najveće projekcije i postaviti ga u submuskularni džep (dual plane tehnika); tada dojka izgleda prilično prirodno, jer veliki prsni mišić ne dopušta preveliku izbočenost gornjeg pola implantata. 
Kad se mjeri visina i širina dojki, tada različiti doktori različito mjere bazu ili širinu dojke. Kod nekog je dojka široka 11,5 cm, a kod drugog je ta ista dojka široka 13 cm. Ja sam zbog toga išao u Stockholm kod prof. Per Hedena, jednog od dva ili tri najveća autoriteta na polju povećanja grudi u svijetu i gledao i učio 3 dana način njegova mjerenja. Ja danas radim na taj način. Dakle, o tome ovisi koji maksimalni volumen se može staviti. Ne može se staviti implantat čija širina je veća od širine ili baze dojke; mora biti manja barem za 5 mm, a bolje kad je manja za 1 cm. Sigurno je da ćete moći staviti veće implantate nakon godinu ili više vremena, ali morate znati da ako sad imate 350 ml, a želite imati grudi za broj veće, tada Vam je potrebno ugraditi najmanje 250 ml veći volumen implantata, ako ne i više. A za takve implantate morate imati prostora (ne kažem da nećete imati). Ako nije problem, volio bih vidjeti slike Vaših grudi. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
xena
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
xena


Posts : 34
Join date : 18.11.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyPet Jan 08, 2016 10:58 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo slike prije operacije i 2 mjeseca poslije
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyPet Jan 08, 2016 11:45 am

Poštovana xena,

ja bih Vas molio i sliku profila grudi, jer se tako najbolje vidi punoća gornjih polova dojki. Inače, Vi ste bili izuzetan kandidat za povećanje grudi (mislim da bih se ja odlučio za okrugle implantate kod Vas jer imate i visinu i širinu dojki, a pretpostavljam da ste Vašem kirurgu naglasili da želite dobiti punoću u gornjim polovima dojki). No, i ovako Vaše grudi su mi lijepe i atraktivne... Žao mi je da niste do kraja zadovoljni.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
xena
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
xena


Posts : 34
Join date : 18.11.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyPet Jan 08, 2016 3:14 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

U mom slucaju jesu koristeni okrugli implatati. Upravo zbog toga sam i ocekivala blago naglasen i puniji gornji pol. Da li imate savijet kako bi se mogao postici puniji gornji dio?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyPet Jan 08, 2016 3:32 pm

Poštovana xena,

Vaše grudi izgledaju vrlo prirodno i meni se jako sviđaju.
Naravno, Vi bi željeli puniji gornji pol, a to se može postići sa većim, okruglim implantatom, najveće projekcije. Sad je lako praviti se pametan, ali ja bih u početku stavio okrugle poliuretanske implantate u subfascijalan džep. To bi sigurno dovelo do izgleda dojki kakav Vi želite.
Htio bih Vam ponoviti; imate lijepe i prirodne grudi i mislim da bi trebali biti zadovoljni. Stvarno mi se jako sviđaju i mislim da je odličan rad Vašeg kirurga. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
xena
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
xena


Posts : 34
Join date : 18.11.2015

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 EmptyPet Jan 08, 2016 7:12 pm

Poštovani doktore,

hvala Vam na brzim i detaljnim odgovorima!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 76 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 76 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 39 ... 75, 76, 77 ... 88 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: