Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 74 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptyNed Maj 25, 2014 12:34 pm

Poštovana andandj,
to najviše ovisi o vrsti implantata.
Ako će Vam biti postavljeni implantati sa poliuretanskom ovojnicom, tada možete nositi dijete od 10 kg nakon desetak dana, naravno, ako Vas ne boli i slično. Ako Vam budu postavljeni teksturirani implantati, onda mislim da možete nositi dijete nakon 3-4 tjedna, ali obavezno morate na sebi imati čvrsti sportski grudnjak. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
andandj
Stalni posetilac
Stalni posetilac
andandj


Posts : 76
Join date : 18.01.2014
Age : 37
Location : Beograd

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptyNed Maj 25, 2014 1:50 pm

Svakako hvala puno,meni je predlozio dr Politech diagon gel implante i sada ja nisam sto posto sigurna koju ovojnicu oni imaju Embarassed ..
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptyPon Maj 26, 2014 6:40 am

Poštovana andandj,

Polytech implantati sa diagon (dvostruki) gel, postoje sa teksturiranim i poliuretanskom ovojnicom. Vi biste mogli obavljati Vaše životne aktivnosti puno prije ako Vam postave poliuretanske implantate. No, ako Vaš kirurg nema puno iskustva s njima, onda je bolje da Vam umetnu teksturirane implantate. Poliuretanski implantati su puno zahtjevniji za umetanje nego teksturirani i mora se paziti na nekoliko bitnih stvari koje možete saznati samo ako uživo gledate kirurge koji ih godinama stavljaju. LIjepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
andandj
Stalni posetilac
Stalni posetilac
andandj


Posts : 76
Join date : 18.01.2014
Age : 37
Location : Beograd

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptyPon Maj 26, 2014 8:33 am

Hvala puno na objasnjenju i izdvojenom vremenu ..

Veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptyPon Maj 26, 2014 8:51 am

Poštovana andandj,

bilo mi je zadovoljstvo. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
andandj
Stalni posetilac
Stalni posetilac
andandj


Posts : 76
Join date : 18.01.2014
Age : 37
Location : Beograd

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptySub Maj 31, 2014 7:11 am

Postovani doktore
Molim Vas za jos 1 misljenje posto sam u velikoj nedoumici oko izbora velicine implanta.
Bila sam kod 1 dr(koji bih trebao za nedelju dana da me operise) koji mi je predlozio na moju kako kaze BAZU 12 maximalnu cc 380 Politech diagon gel,s tim da sam dojila imam jaaako malo tkiva a i koze nema visak;a drugi doktor kod kog sam bila dosta ranije kad sam plan.operaciju mi je rekao moze da stane 440 isto Polytech d.g.. Shocked  Ja sam trazila vece grudi kako mi zene kazemo 4-ku neku slabiju i sada me buni kako dva lekara kazu da na tu moju bazu 1 moze da jedva stane 380 a dr. 440 ,pa ako imate bilo kakav savet molila bih vas jer ja kao pacijent sam sada Neutral Svako misljenje i savet je jaako dobrodosao.

Unapred beskrajno zahvalna
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptySub Maj 31, 2014 12:58 pm

Poštovana andandj,

ako sam dobro razumio, širina ili baza Vaših grudi je 12,0 cm? Ako je to točno, onda implantat koji Vi možete primiti je maksimalno 12 cm širok (to je za Vas maksmialna širina implantata). Mada, najispravnije je odrediti širinu implantata: sadašnja širina dojke minus medijalni "pinch" tkiva, minus lateralni "pinch" tkiva dojki koje će pokrivati implantat. To je onda najtočnija i najsigurnija širina implantata. Jer, kirurg mora respektirati prednju (vertikalnu) liniju pazuha; implantat, odnosno dojka se ne smiju protezati lateralnije ili bočnije od te linije; dakle da se protežu u pazuh.
Kad gledam katalog Polytecha, onda je najveći teksturirani diagon gel implantat 4two AR XP, a to je anatomski implantat extra pune projekcije, volumena 365 ml (njegova baza je 12 cm). Ali, ako imate malo svog tkiva i vrlo čvrste dojke (čvrst tkivni "compliance" ili podatljivost), onda sumnjam da se kod Vas može staviti implantat ekstra pune projekcije; jer će čvrsto tkivo dojke naprosto naborati implantat, neće mu dopustiti ekspanziju. Mislim da sa širinom baze od 12 cm ne možete dobiti "četvorku". Možda Vaši kirurzi žele postaviti implantat iznad mišića; dakle u subglandularne džepove, ali tada riskirate da su rubovi tih većih implantata jako vidljivi. Meni je jako žao što Vam ne mogu preporučiti niti jedan od ta dva prijedloga; već još manji volumen. No, moji kolege su u prednosti jer su Vas pregledali, pa sigurno imaju razloga zašto su dali takve prijedloge. Na temelju Vaših mjera i opisa tkiva dojki, ja bih preporučio još manji volumen implantata. No moram priznati da se mjerenje baze dojki često razlikuje od kirurga do kirurga; pa shodno tome se predlažu različiti volumeni implantata. Znam da vam nisam pomogao; ali ovo je moje mišljenje. I ne samo moje...
Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
andandj
Stalni posetilac
Stalni posetilac
andandj


Posts : 76
Join date : 18.01.2014
Age : 37
Location : Beograd

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptySub Maj 31, 2014 2:26 pm


Hvala jos jednom,puno.
Veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptySub Maj 31, 2014 3:20 pm

Poštovana andandj,
bilo mi je zadovoljstvo. Lijepi pozdrav i Vama, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
milan1111
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
milan1111


Posts : 6
Join date : 04.06.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 EmptyČet Jun 05, 2014 10:10 am

da iznesem svoj problem Smile
prosle godine 31maja 2013god imao sam tesku saobracajnu nesrecu. jedna od povreda bio mi je nos
odradjene su mi 2 repozicije nosa u periodu od 20ak dana.jedna je radjena u kosovskoj mitrovici od strane NN doktora tacnije odradjena je samo na papiru i prisiven mi je nos.(posto mi je bio posecen dosta). drugu repoziciju radio sam u KC KRAGUJEVAC i radio je doktor Branislav Belic. zbog nestrucno ukazane prve pomoci od strane NN doktora u kosovskoj mitrovici. dr branislav belic nije mogao da mi sredi nos tj rinoplastiku vec je odradio repoziciju koju mi gore navedeni NN doktor nije lepo odradio ili nije uopste odradio. Dakle da kazem sta mi je sve polomljeno na nosu, nosne kosti su mi sve polimljene hrskavica fali a takodje na septumu imam rupu 1cm kvadratni. dr Branislav Belic mi je rekao da mora da prodje od poslednje povrede oko 9 meseci do god dana da mi moji oziljci na nosu odradili sveje koje sam zadobio u nesreci. evo godina se navrsila. i vreme je da sredim nos. medjutim dolazim do komplikacije ni sam doktor ne zna kako da mi odradi operaciju sa obzirom da mi je nos u totalnom haosu. cini mi se da me malo i izbegava. ako znate nekoga ko moze to da mi sredi ili ko je imao iste povrede kao ja voleo bih da cujem njegovo misljenje. ne radi se o parama vec samo zelim da mi se to vise sredi. kao prvo ruzno je kao drugo jos vaznije imam otezano disanje i imam kruste u nosu jer organizam pokusava da zatvori rupu na septumu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 48 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 48 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 74 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: